You are not connected. Please login or register

Preporuke

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Preporuke on Sat Sep 04, 2010 1:26 pm

Preporučite ostalima neki film koji ste pogledali, knjigu koju ste pročitali ili neku pjesmu koja vam se svidjela...

View user profile http://tvshows.forumhr.com

2 Re: Preporuke on Sat Sep 04, 2010 1:33 pm

Preporuka knjiga: ''Mi djeca sa kolodvora Zoo'', veoma poučna priča, a pošto ovdje na forumu ima dosta mladih dobro bi vam došla Wink
I sve knjige Jane Austen, ponajviše ''Ponos i predrasude'', ako vam se sviđaju knjige sa radnjom iz starijeg doba, gdje se odlučivalo unaprijed tko će se za koga udavat i tako.Ma knjige su fascinantne.
Zatim film:''The Notebook'' definitivno isto kao i knjiga N.Sparksa-''Zima za dvoje''.
Pjesme: O Bože, sam slušajte sve od Kooksa i živjeli! Very Happy

Even in the worst times, I will be there for you.
View user profile

3 Re: Preporuke on Sat Sep 04, 2010 3:21 pm

Blake Lively

The new It girl
The new It girl
Knjiga-procitajte neki hororac od R.L.STINE...samo ga ne citajte u mraku lol!

Film-Sumrak Mladi Mjesec...pun ljubavi,akcije,vampira,vukodlaka i zgodnih deckiju ahh

Pjesma-Flo Rida ft. David Guetta-Club can't handle me ^^

View user profile

4 Re: Preporuke on Mon Sep 06, 2010 9:06 pm

svi koji volite Eda kao ja, pogledajte film 100 feet-predobar je tamo ahh
pogledajte If only-ako volite romantične filmove

5 Re: Preporuke on Tue Sep 14, 2010 9:56 pm

svi koji niste pogledali ovaj film, obavezno ga pogledajte-predobar je:

6 Re: Preporuke on Sat Oct 02, 2010 9:40 pm

Taylor Momsen

The new It girl
The new It girl
Knjige: "Pola zutog sunca" od Chimamande Ngozi Adichie i "Zlatna ribica" od J.M.G. Le Clezia.
Film: Vampire suck xD hahaha. haotican je.
Pjesme: "Till I collapse" od Eminema, "rap game" od D12, "Famous Last Words" od my cemical romance, "nothing left to lose" od the pretty reckless, "Illegal" od shakire, Trading Yesterday pjesma "Shattered" ...

View user profile

7 Re: Preporuke on Fri Apr 08, 2011 12:03 pm

Taylor_13

The new It girl
The new It girl
Knjiga: Kradljivica knjiga od Markus Zusak
Film: dugo nisam pogledala ni jedan film, moze serija? White Collar. Very Happy
Pjesma: Porcelain Black - This Is What Rock N Roll Looks Like ft. Lil Wayne

View user profile http://www.last.fm/user/Ramona_13

8 Re: Preporuke on Mon Jul 18, 2011 7:44 pm

Nedavno sam pročitala odličan fantasy/love roman pod nazivom ''Tiho, tiho, anđele'' od Becce Fitzpatrick u nakladi Algoritam. Definitivno preporučam.

Ovdje možete pročitati detalje Wink

View user profile

9 Re: Preporuke on Wed Jul 20, 2011 2:39 pm

Westwick___♥

The ultimate insider
The ultimate insider
Predlažem da odgledate španski film '3 Metros Sobre el Cielo'[3 Metra iznad neba].

Film je rađen po kjnizi italijanskog pisca.
Glume Mario Casas i Maria Valeverde u glavnim ulogama.
Film je veoma emotivan, romantičan i tužan.
Govori o ljubavi sa nesrećnim krajem.

Stvarno treba pogledati.
Ko želi mogu mu poslati link za d-load na PM. Wink

View user profile

10 Re: Preporuke on Thu Aug 11, 2011 12:55 am

.Blair.

The new It girl
The new It girl
Film: trenutno sam pod dojmom film a Just go with it, presmješan je i ujedno i romantičan, glumi Jennifer Aniston, i definitivno ga preporučam. A gledala sam jučer i Something Borrowed, novi film, presmješan je i predobar, glumi Kate Hudson. Super mi je još od novijih i From Prada to Nada, smješan je.
A inače, moj najdraži film je Tristan i Izolda, tko ga nije pogledao, definitivno treba, najljepša ljubavna priča svih vremena Smile

Crtić xD : Oblačno s ćuftama, ja sam plakala od smijeha kad sam ga gledala, a fora je i Labuđa princeza, ima zarazne pjesmice, hehe Smile I Gnomeo i Juliet su mi prefora Wink

Kniga : definitivno svi nastavci Twilighta, ali ipak mi je najdraža knjiga Znaš li čuvati tajnu, presmiješna je a i lijepa Wink

Pjesme : obožavam glazbu i nikad nemam najdražu pjesmu više od jednog dana jer sutra čujemo novu xD Današnji dan mi je obilježila pjesma Open Happines (iz Coca Coline reklame Very Happy)

View user profile

11 Re: Preporuke on Tue Aug 16, 2011 7:09 pm

Blake Lively

The new It girl
The new It girl
Knjiga "Divlji konj"-imala sam ga za lektiru (kao i možda nekoliko vas),ali sam je išla opet posuditi jer mi se stvarno svidjela ^_^

View user profile

12 Re: Preporuke on Wed Sep 28, 2011 10:52 pm

Počela sam pratiti neke nove serije pa evo preporuka.

The Lying Game - odlična serija, ima tek 7 epizoda. Zaluđena sam njome.
The Secret Circle - ništa posebno ali je gledljivo i za mozak opustiti.
Lost - napokon počela gledati i već sam na 4 sezoni (bravo ja) i svima preporučujem.

View user profile

13 Re: Preporuke on Thu Sep 29, 2011 1:25 pm

Lusi.♥

Moderator
Moderator
Slažem se za The Lying Game ^^.
Svi koji vole Taylora u kino na Abduction! Razz

View user profile

14 Re: Preporuke on Thu Sep 29, 2011 1:43 pm

.Blair.

The new It girl
The new It girl
Daaa...film je savršen

View user profile

15 Re: Preporuke on Thu Nov 17, 2011 6:23 pm

Ja vam preporučujem film Immortals. Ja sam ga gledala u subotu u zg u kinu. Predobar je film, stvarno me je oduševio. Morat ću ga pogledat opet jer mi se stvarno svidio.
Glume: Henry Cavill, Mickey Rourke, Stephen Dorff, Freida Pinto, Luke Evans, John Hurt, Joseph Morgan, Kellan Lutz ...

Ostavljam vam trailer da vas zainteresiram za film:

16 Re: Preporuke on Wed Dec 21, 2011 9:32 pm

Preporučujem savšeni film One day. Ja sam dušu isplakala na jednu scenu. Jako je divan film. Nećete požaliti ako ga pogledate.

View user profile

17 Re: Preporuke on Wed Dec 28, 2011 2:38 pm

Inny ○

Blair's minion
Blair's minion
Preporučujem vam knjigu 'Čuvarica sestre svoje' - predivna je.
Radi se o jednoj curi, koja ima sestru oboljelu od leukemije, a ona joj stalno daje krv i sve potrebno. No, stvari se zakompliciraju, a kraj je najtužniji.

Neću duplirat postove, pa evo još jedna knjiga koju vam stvarno želim preporučit:

-Knjiga je predobra, ja ju nisam mogla prestat čitat, tako da sam ju pročitala u 1 i pol dan. Al stvarno, savršena je knjiga i meni je postala najdražom, a također imate i film sa Alexom Pettyferom, Vanessom Hudgens i Mary Kate Olsen Wink

View user profile

18 Re: Preporuke on Sat Mar 17, 2012 7:38 pm

AnotherBlair

Outsider
Outsider
knjiga: kradljivica knjiga - genijalna je Smile, deklaracija- Gemma Malley Smile
film: Rolerica, Agora

View user profile

19 Re: Preporuke on Thu Jul 12, 2012 12:07 pm

Fabulous.Bitch.♥

The ultimate insider
The ultimate insider
Od filmova preporučujem The Last Song sa Miley Cyrus i Liamom Hemsworthom.Stvarno je predivan film Crying or Very sad

Od knjiga:Zbogom,mojih petnaest godina-Klod Kampanj i Duhovo dete-Sonja Hartnet

uzika:B.o.B.-Sve pesme sa albuma Strange Clouds

View user profile

20 Re: Preporuke on Tue Aug 14, 2012 6:27 pm

.Blake.

The ultimate insider
The ultimate insider
Od komedija preporučujem - The Hangover, White chicks. Filmovi za nasmijat se do suza. Very Happy
Od teen drama preporučujem - Thirteen i The basketball diaries. TBD je malo stariji film i glumi Di Caprio. Isplati se pogledati obadva filma jer baš govori o problemima u društvu odnosno o drogama.

View user profile

21 Re: Preporuke on Sun Sep 02, 2012 10:01 am

$AnjA

Outsider
Outsider
Od knjiga preporucujem Trinaest razloga od Djej Asera, Podmetnuta od Amande Hoking i knjigu Kradljivica knjiga od Markusa Zusaka. Mnogo su dobre i prosto vas teraju da ih procitate odjednom Very Happy
Od filmova su dobri Little Miss Sunshine,Mean Girls,Marley & Me i God Bless America Very Happy Svi ovi filmovi su u sustini komedije Very Happy Samo je Marley & Me i porodicni film,i zaista je divan i film,i knjiga Very Happy

View user profile

22 Re: Preporuke on Sun Sep 16, 2012 10:56 am

Inny ○

Blair's minion
Blair's minion
Neznam za vas, ali ja obožavam filmove seka Olsen. Jednostavno su mi preslatki. Savršeni su za neke kišne dane, možete ih pogledati sa obitelji i tako. Neki dobri su: Double, double toil and trouble, It takes two, Passport to Paris.

View user profile

23 Re: Preporuke on Sun Sep 16, 2012 11:24 am

.Blake.

The ultimate insider
The ultimate insider
Jel su to filmovi kada su one bile baš male ili već kada su postale tinejđerke i starije?

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]