You are not connected. Please login or register

Taylor: Andjeo ili vrag?

+15
Spirit Crusher
Aldina Drexell
Abbey Down
(c)micy
burberrybeast
Wwinner
Mala Momsenica Monika
Ninna
Katherine
Monette
Van der Woodsenica
Bassgirl
Tonx
Taylor Momsen
Little Mia
19 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Taylor: Andjeo ili vrag? Empty Taylor: Andjeo ili vrag? Mon Sep 27, 2010 2:15 pm

Little Mia

Little Mia
Outsider
Outsider

U nedavnom interviju s jednom novninarkom Taylor je izjavila da nije ponosna sto pusi, ali misli da to nema nikakve veze s njenom "velikom promjenom", te da pusenje nije nista nego ljecenje zivaca kada si pod stalnim stresom kao maloljetna Taylor.
"Pusila sam i sa svojih 15 godina, kada su me nazivali malom slatkicom", izjavila je Momsen.
A njena izjava da se ne ponosi time sto pusi je ipak dovedena pod upitnik jer prije cak godinu dana Taylorina prijateljica je na svoj profil objavila sliku gdje ona nasmijana uziva i drzi cigaretu.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Naime u tom istom intervijuu Momsen je odbila da komentarise navodne svadje u njenom bendu The pretty reckless. A samo nekoliko dana prije tvrdila je da su ona i momci iz banda kao jedna porodica i da se odlicno slazu.
Kako kazu, jedan od momaka (ne zna se tacno koji) je obrukao Taylor pred magazinima iznoseci neke njene privatne stvari.
"Rekao je da se samo pravi vazna. Da je voli i postuje, ali i dalje misli da nije bas onoliko zrela koliko ona misli da jeste", potvrdio je jedan izvor.
Na ovo sve je glavni gitarist TPR-a, Kato Khandwala, rekao da su to sve mediji napuhali, te da su svi u jako dobrim odnosima.

Taylor je na jednom od svojih mnogobrojnih nastupa, u nama dobro poznatom providnom korzetu, ukrasila se u mnogim detaljima, nakitom, i nama dobro poznatom crnom olovkom. Ali nije to bilo sve.imala je ona i jos poneki detalj, koji necemo opisivati.pogledjte sliku i sami zakljucite:

[You must be registered and logged in to see this image.]

ovakva situacija se nije desila samo Taylor, nego i vecini pjevacica kao naprimjer Lady Gagi i Rihanni... Taylor to napocetku nije htjela komentarisati. Ali kasnje je samo jednom novinaru rekla da to nije njen problem, i da nije ona za to kriva. Te otrcala sva ljutita, i kako kaze taj novinar, na rubu placa.

Ipak kako izgleda Taylor i nije toliki vrag kolikim se cini.
"Taylor je predivna osoba. Da je upoznate, nikada ne bi ste vjerovali da je to ona ista Taylor s TV-a", izjavila je Taylorina sestra Sloane, koja se bas kao i njihovi roditelji jako rijetko izlaze medijima. "Jako je emocjonalna, i cak i najmanje razocaranje je moze slomiti."
[You must be registered and logged in to see this image.]

Svi su tu izjavu spojili sa ljubavnim razocaranjem. I nastalo je novo pitanje "Da li je to Taylor razocarana u ljubav?".
Znamo kuda to sve cesce vodi...
Njeni cesti izlasci sa Lindsay Lohan su dovedeni u pitanje... na to se Taylor od srca nasmijala, i negirala sve moguce sumlje da je i da bi ikada mogla biti homoseksualka. "Lindsay je OK. Ne vidim sta svi imaju protiv nje. Dobre smo prijateljice i to je sve."
Na ptanje o drogi Taylor je odgovorila da jos nije dosla dotle, i da nenamjerava jer zeli da uziva u zivotu koji joj je Bog podario. "Droga se mozda cini super napocetku, i mozda bi i meni bilo tako. Ali znam kako kasnje dodje, i ne zelim si to dopustiti...", izjavila je Momsen.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pa, sta vi mislite? Andjeo ili vrag?

2Taylor: Andjeo ili vrag? Empty Re: Taylor: Andjeo ili vrag? Mon Sep 27, 2010 2:40 pm

Taylor Momsen

Taylor Momsen
The new It girl
The new It girl

:good post:


mislim, da nije andjeo, definitivno.
ali nije bas toliki ni vrag, koliki ona zeli biti. Razz
ona je vise nesto izmedju... ali ipak vise vuce na vraga Razz

3Taylor: Andjeo ili vrag? Empty Re: Taylor: Andjeo ili vrag? Mon Sep 27, 2010 7:56 pm

Tonx

Tonx
The Wannabe
The Wannabe

Nije ni anđeo ni vrag. Nitko nije ni ne naginje ka jednom od toga. (:

4Taylor: Andjeo ili vrag? Empty Re: Taylor: Andjeo ili vrag? Thu Sep 30, 2010 10:36 am

Bassgirl

Bassgirl
Admin
Admin

mislim da su riječi anđeo i vrag pretjerane. pa nitko od nas nije niti anđeo, a ni vrag. pa tako i ona. cura
jednostavno sebe traži i zato sada ima drugačiji stil nego prije. iako se meni osobno taj njezin ne sviđa, ako se to njoj sviđa neka nosi takvu odjeću.
a što se tiče pušenja i ja znam puno osoba koje puše, a žele prestat. Znači ne sviđa im se to što puše, ali i dalje kada zapale cigaru su nasmijani i ne primjeti se da žele prestat pušit.

http://tvshows.forumhr.com

5Taylor: Andjeo ili vrag? Empty Re: Taylor: Andjeo ili vrag? Thu Sep 30, 2010 11:54 am

Van der Woodsenica

Van der Woodsenica
Blair's minion
Blair's minion

bassgirl wrote:mislim da su riječi anđeo i vrag pretjerane. pa nitko od nas nije niti anđeo, a ni vrag. pa tako i ona. cura
jednostavno sebe traži i zato sada ima drugačiji stil nego prije. iako se meni osobno taj njezin ne sviđa, ako se to njoj sviđa neka nosi takvu odjeću.
a što se tiče pušenja i ja znam puno osoba koje puše, a žele prestat. Znači ne sviđa im se to što puše, ali i dalje kada zapale cigaru su nasmijani i ne primjeti se da žele prestat pušit.

Potpis na sve Smile Inače ovakav sličan članak o Taylor sa istim naslovom ima u novom OK-u,čak dvije stranice o njoj Very Happy

6Taylor: Andjeo ili vrag? Empty Re: Taylor: Andjeo ili vrag? Thu Sep 30, 2010 8:02 pm

Monette

Monette
The new Queen
The new Queen

Ma nije ona vrag prije anđeo, ali samo se tako oblači i ima neke navike Smile

7Taylor: Andjeo ili vrag? Empty Re: Taylor: Andjeo ili vrag? Fri Oct 01, 2010 1:01 pm

Taylor Momsen

Taylor Momsen
The new It girl
The new It girl

ako je ovo sve istina, onda ona izgleda i nije toliko losa kako pricaju.
cura ima svoj neki cilj i fura svoj stil... i ne zeli da si to unisti, ni drogom ni nicim drugim.
ova druga slika je fkt. fuj, necu da komentarisem... i zao mi je Taylor ako je istina da je zaplakala. Sad sigurno joj je lice pocrnilo od pola kile razmazane sminke

8Taylor: Andjeo ili vrag? Empty Re: Taylor: Andjeo ili vrag? Sat Oct 02, 2010 9:33 am

Katherine

Katherine
Moderator
Moderator

Mozda nije totalno losa, ali dobra sigurno nije. Nakon jedonog "dobrog" clanka, ne moze se praviti da oni njeni ostali ispadi nisu postojali. Ali meni je svejedno. Nije mi bitna, nek radi sta hoce, moze biti i andeo i vrag, meni svejedno.

9Taylor: Andjeo ili vrag? Empty Re: Taylor: Andjeo ili vrag? Sat Oct 02, 2010 1:36 pm

Ninna

Ninna
The new Queen
The new Queen

uh pa neznam...mislim da ne možeš za jednog čovjeka,odnosno za bilo kojeg čovjeka reći da je anđeo ili vrag,jer to nitko nije...anđeo je jedno,a vrag je nešto potpuno drugo...tako da nitko od nas nije niti anđeo niti vrag,iako se to odnosi u prenesom značenju,ali eto...pa ako već govorimo u prenesenom značenju,prema njezinom ponašanju rekla bi da je više ''vrag'',ali ne doslovice...jer mi se samo nesviđa to njezino ponašanje i njezin stil,ali eto,to je njezina odluka,ona je takva i tu ništa ne moženo! Very Happy a ko zna,možda je u dubini duše i jedan mali anđeo,tako da... Rolling Eyes

10Taylor: Andjeo ili vrag? Empty Re: Taylor: Andjeo ili vrag? Wed Oct 06, 2010 5:27 pm

Mala Momsenica Monika

Mala Momsenica Monika
Manhattan's elite member
Manhattan's elite member

Taylor Momsen wrote:ako je ovo sve istina, onda ona izgleda i nije toliko losa kako pricaju.
cura ima svoj neki cilj i fura svoj stil... i ne zeli da si to unisti, ni drogom ni nicim drugim.
ova druga slika je fkt. fuj, necu da komentarisem... i zao mi je Taylor ako je istina da je zaplakala. Sad sigurno joj je lice pocrnilo od pola kile razmazane sminke
Ha,ha,ha!xD
Ali slažem se sa svime,pa jednostavno ne shvaćam zašto dižu toliko buke oko nje i njezine "vražije" strane!!
Rolling Eyes

11Taylor: Andjeo ili vrag? Empty Re: Taylor: Andjeo ili vrag? Fri Dec 24, 2010 11:06 am

Wwinner

Wwinner
Outsider
Outsider

Taylor Momsen wrote: :good post:


mislim, da nije andjeo, definitivno.
ali nije bas toliki ni vrag, koliki ona zeli biti. Razz
ona je vise nesto izmedju... ali ipak vise vuce na vraga Razz

e, to xD

12Taylor: Andjeo ili vrag? Empty Re: Taylor: Andjeo ili vrag? Fri Dec 24, 2010 11:22 pm

burberrybeast

burberrybeast
Newbie
Newbie

zdrawa mesawina ta dwa xD

13Taylor: Andjeo ili vrag? Empty Re: Taylor: Andjeo ili vrag? Thu Jul 14, 2011 6:18 pm

(c)micy

(c)micy
Newbie
Newbie

Bassgirl wrote:mislim da su riječi anđeo i vrag pretjerane. pa nitko od nas nije niti anđeo, a ni vrag. pa tako i ona. cura
jednostavno sebe traži i zato sada ima drugačiji stil nego prije. iako se meni osobno taj njezin ne sviđa, ako se to njoj sviđa neka nosi takvu odjeću.
a što se tiče pušenja i ja znam puno osoba koje puše, a žele prestat. Znači ne sviđa im se to što puše, ali i dalje kada zapale cigaru su nasmijani i ne primjeti se da žele prestat pušit.

Slažem se

14Taylor: Andjeo ili vrag? Empty Re: Taylor: Andjeo ili vrag? Sat Jul 16, 2011 9:08 am

Abbey Down

Abbey Down
Newbie
Newbie

Ja bih rekao da je ona Vragoanđeo

15Taylor: Andjeo ili vrag? Empty Re: Taylor: Andjeo ili vrag? Mon Jul 25, 2011 1:21 pm

Aldina Drexell

Aldina Drexell
Newbie
Newbie

Ja bih rekao da je ona Vragoanđeo

16Taylor: Andjeo ili vrag? Empty Re: Taylor: Andjeo ili vrag? Fri Oct 28, 2011 8:16 pm

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Upper East Side Princess
Upper East Side Princess

Angdevil
U nekim situacijama devil,a nekad angel.

http://www.photoshop-tn.com

17Taylor: Andjeo ili vrag? Empty Re: Taylor: Andjeo ili vrag? Tue Nov 22, 2011 9:07 am

Wendy

Wendy
The new It girl
The new It girl

Potpuno se slažem sa svima vama, mada mislim da ona želi više biti đavo nego anđeo.

18Taylor: Andjeo ili vrag? Empty Re: Taylor: Andjeo ili vrag? Tue Dec 27, 2011 4:46 pm

Inny ○

Inny ○
Blair's minion
Blair's minion

Nije ona ni anđeo niti vrag. Ona je osoba.
Prije mi se više sviđala, pušenje mi ne smeta jer mnogi koje poznam puše, a dobre su osobe. Ali mislim da pretjeruje s tom crnom olovkom, koja na njenim predivnim plavim očima izgleda prenapadno. U zadnje vrijeme, daje neku negativnu energij, zato mi nije baš posebno draga.

19Taylor: Andjeo ili vrag? Empty Re: Taylor: Andjeo ili vrag? Wed Jul 11, 2012 12:47 pm

Fabulous.Bitch.♥

Fabulous.Bitch.♥
The ultimate insider
The ultimate insider

ona je nešto između^^

20Taylor: Andjeo ili vrag? Empty Re: Taylor: Andjeo ili vrag? Wed Jul 25, 2012 5:48 pm

Anchy

Anchy
Moderator
Moderator

Inny ○ wrote:Nije ona ni anđeo niti vrag. Ona je osoba.
Prije mi se više sviđala, pušenje mi ne smeta jer mnogi koje poznam puše, a dobre su osobe. Ali mislim da pretjeruje s tom crnom olovkom, koja na njenim predivnim plavim očima izgleda prenapadno. U zadnje vrijeme, daje neku negativnu energij, zato mi nije baš posebno draga.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com