You are not connected. Please login or register

Ed je napravio dvije nove tetovaže

+35
Chuck.Bass's girlfriend<3
Spirit Crusher
Taylor Cobain
Sexy_bitch xo xo
Chuck's girl
PhoenixX
Westwick___♥
Lady Autumn
Katherine
Monette
Taylor_13
QueenK
Nate and Jenny
Little Mia
Carla Elisabeth
Janicaaaa ^^
Wwinner
pŁaWuShA XoXo
SmileyM
Taylor Momsen
Tonx
April Westwick
Blair.Waldorf
Mala Momsenica Monika
Bassgirl
Katarina Cullen
-Ena SereNa-
JoxY ^^
P. Sawyer
Ninna
Queen B.
Martina
Blair_Chuck <3
Gossip Girl xoxo...<3<3
Chuck
39 posters

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Message [Page 1 of 2]

1Ed je napravio dvije nove tetovaže Empty Ed je napravio dvije nove tetovaže Tue Mar 16, 2010 7:04 pm

Chuck

Chuck
Admin
Admin

Ed je nedavno napravio dvije nove tetovaže. Kako vam se čine?

[You must be registered and logged in to see this link.]

http://www.gossipgirlcroatia.com

2Ed je napravio dvije nove tetovaže Empty Re: Ed je napravio dvije nove tetovaže Thu Mar 18, 2010 10:28 am

Gossip Girl xoxo...<3<3

Gossip Girl xoxo...<3<3
Newbie
Newbie

Predobra su kao i ON lol!

3Ed je napravio dvije nove tetovaže Empty Re: Ed je napravio dvije nove tetovaže Fri Mar 19, 2010 8:29 pm

Blair_Chuck <3

Blair_Chuck <3
Newbie
Newbie

hahahah..kolko ih sad ima..4?? iako su mi tetovaže odvratne i nevolim ih vidit na muškarcima ovoliko velike..ali to je ipak Chuck! Very Happy

4Ed je napravio dvije nove tetovaže Empty Re: Ed je napravio dvije nove tetovaže Fri Mar 19, 2010 9:57 pm

Martina

Martina
Outsider
Outsider

Meni su nekako prevelike, bolje bi bilo da je stavio neke manjee.

5Ed je napravio dvije nove tetovaže Empty Re: Ed je napravio dvije nove tetovaže Sat Mar 20, 2010 9:13 am

Queen B.

Queen B.
Outsider
Outsider

sviđa ju mi se Very Happy

6Ed je napravio dvije nove tetovaže Empty Re: Ed je napravio dvije nove tetovaže Tue Apr 06, 2010 3:31 pm

Ninna

Ninna
The new Queen
The new Queen

i meni bi bilo bolje da je napravio malo manje...ali to je Chuck Bass!haha [You must be registered and logged in to see this image.]
meni su baš prezakon tetovaže... [You must be registered and logged in to see this image.]

7Ed je napravio dvije nove tetovaže Empty Re: Ed je napravio dvije nove tetovaže Sun May 02, 2010 3:23 pm

P. Sawyer

P. Sawyer
Outsider
Outsider

Martina wrote:Meni su nekako prevelike, bolje bi bilo da je stavio neke manjee.

slazem se..
ali ipak to je njegova volja..
kao da nas neko pita za misljenje..xD

http://www.othbalkan.com

8Ed je napravio dvije nove tetovaže Empty Re: Ed je napravio dvije nove tetovaže Tue May 11, 2010 2:19 pm

JoxY ^^

JoxY ^^
Newbie
Newbie

Ne volim tetovaze :S

9Ed je napravio dvije nove tetovaže Empty Re: Ed je napravio dvije nove tetovaže Thu May 27, 2010 6:49 pm

-Ena SereNa-

-Ena SereNa-
Outsider
Outsider

Sexy.xD

10Ed je napravio dvije nove tetovaže Empty Re: Ed je napravio dvije nove tetovaže Tue Jul 06, 2010 11:48 am

Katarina Cullen

Katarina Cullen
Newbie
Newbie

Kul su Very Happy

11Ed je napravio dvije nove tetovaže Empty Re: Ed je napravio dvije nove tetovaže Tue Jul 06, 2010 12:12 pm

Bassgirl

Bassgirl
Admin
Admin

cool

http://tvshows.forumhr.com

12Ed je napravio dvije nove tetovaže Empty Re: Ed je napravio dvije nove tetovaže Tue Jul 06, 2010 3:15 pm

Mala Momsenica Monika

Mala Momsenica Monika
Manhattan's elite member
Manhattan's elite member

Fora,ali možda malo puno velike... Shocked

13Ed je napravio dvije nove tetovaže Empty Re: Ed je napravio dvije nove tetovaže Wed Jul 14, 2010 12:11 pm

Blair.Waldorf

Blair.Waldorf
Outsider
Outsider

fora

14Ed je napravio dvije nove tetovaže Empty Re: Ed je napravio dvije nove tetovaže Tue Jul 20, 2010 4:32 pm

April Westwick

April Westwick
Newbie
Newbie

da fkt..mal prevelike je metnul 0o. al ipak je to on! Very Happy *.*

15Ed je napravio dvije nove tetovaže Empty Re: Ed je napravio dvije nove tetovaže Wed Aug 04, 2010 2:54 pm

Tonx

Tonx
The Wannabe
The Wannabe

Čine mi se, kao i on, seksi ^^

16Ed je napravio dvije nove tetovaže Empty Re: Ed je napravio dvije nove tetovaže Wed Aug 04, 2010 4:07 pm

Taylor Momsen

Taylor Momsen
The new It girl
The new It girl

svakom njegovo misljenje...
ali meni su fkt. bezveze. :s :v

17Ed je napravio dvije nove tetovaže Empty Re: Ed je napravio dvije nove tetovaže Sat Aug 07, 2010 10:21 am

SmileyM

SmileyM
The ultimate insider
The ultimate insider

Ono pero ili kaj je već mi nije baš nešto, ali ova druga ohoho Wink

On je prezgodan, obožavam njegov naglasak kad ne glumi Chucka *.*

18Ed je napravio dvije nove tetovaže Empty Re: Ed je napravio dvije nove tetovaže Tue Aug 10, 2010 5:33 pm

pŁaWuShA XoXo

pŁaWuShA XoXo
Outsider
Outsider

Ma meni su te njegove tetovaže fakat previše,čak i za njega!!! Evil or Very Mad

19Ed je napravio dvije nove tetovaže Empty Re: Ed je napravio dvije nove tetovaže Wed Aug 11, 2010 8:52 am

Wwinner

Wwinner
Outsider
Outsider

aaaaa..sta ce mu tetovazee!?

20Ed je napravio dvije nove tetovaže Empty Re: Ed je napravio dvije nove tetovaže Fri Aug 13, 2010 9:51 am

Janicaaaa ^^

Janicaaaa ^^
Outsider
Outsider

I ne svidjaju mi se nes Very Happy
Ali su kul xD

21Ed je napravio dvije nove tetovaže Empty Re: Ed je napravio dvije nove tetovaže Fri Aug 13, 2010 6:23 pm

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
Admin
Admin

hot, hot, hot!!!

22Ed je napravio dvije nove tetovaže Empty Re: Ed je napravio dvije nove tetovaže Mon Aug 16, 2010 3:14 pm

Little Mia

Little Mia
Outsider
Outsider

fuuj,, bas je glup, sta si Uradi :O ''

23Ed je napravio dvije nove tetovaže Empty Re: Ed je napravio dvije nove tetovaže Sun Aug 22, 2010 6:47 pm

Nate and Jenny

Nate and Jenny
Newbie
Newbie

BZV :S

24Ed je napravio dvije nove tetovaže Empty Re: Ed je napravio dvije nove tetovaže Tue Aug 24, 2010 6:21 pm

QueenK

QueenK
Newbie
Newbie

meni se ne sviđaju Sad Smile..uopće.. osim one 'Hartbreak Hotel' na prsima i na ramenu 'You Make Me Feel Like The One'

25Ed je napravio dvije nove tetovaže Empty Re: Ed je napravio dvije nove tetovaže Wed Sep 01, 2010 6:37 pm

Taylor_13

Taylor_13
The new It girl
The new It girl

ja obozavam tetovaze...
zato jer svakoga opisuje kakav je...
zato se meni svidaju njegove tetovaze...

http://www.last.fm/user/Ramona_13

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Forum create on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com