You are not connected. Please login or register

Blair i princ Louis

Go to page : Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 2]

26 Re: Blair i princ Louis on Sat May 12, 2012 10:46 pm

meni je on bas lijep, i pašu si, on je sve što je ona ikad sanjala, oboje su pametni, profinjeni i sofisticirani...samo sto je on na kraju ispao prava gnjida, pravo razočarenje od čovjek... ali nije ni blair nista bolja, iskoristila ga je kao zaštitu od chucka, nikad ga nije ni voljela.

View user profile

27 Re: Blair i princ Louis on Wed Jul 11, 2012 8:21 am

Fabulous.Bitch.♥

The ultimate insider
The ultimate insider
Ammm,slatkii su,ali ona i Chuck su savršeni par *__*

View user profile

28 Re: Blair i princ Louis on Thu Aug 30, 2012 9:06 am

Ne nisu jedno za drugo.Zivot iz bajke i zelja da bude princeza bile su Blairine zelje kad je bila ,,Mala" a sad je odrasla.A Louis je ispao pravi idiot.

View user profile

29 Re: Blair i princ Louis on Thu Aug 30, 2012 8:26 pm

guess.

Newbie
Newbie
Ma..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Oni ne bi opstali.
get it guuurl.

[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile

30 Re: Blair i princ Louis on Sat Sep 08, 2012 9:46 am

Inny ○

Blair's minion
Blair's minion
Od zadnje sezone mišljenje mi se u potpunosti promjenilo. Odvratan su par, nimalo nisu slatki. On je odvratan i zaslužuje gorijet' u paklu! Smile

View user profile

31 Re: Blair i princ Louis on Thu Oct 18, 2012 6:22 pm

Ona je bas mocnna kao princeza, medjutim osjeti se da to nije to Blair treba neko strastven kao Chuck. <3

View user profile

32 Re: Blair i princ Louis on Tue Feb 05, 2013 2:52 pm

kad joj je Chuck na kraju treće sezone slomio srce, Louis se je činio savršenim za nju, bio je potpuno drugačiji od ljudi iz New Yorka i zabavno je bilo kako je Blair bila s nekim koga ne zna od rođenja. Na početku pete sezone je bio odličan, mislim suprotstavio se je svojoj majci za nju. no onda kada je onaj video o Chucku i Blair izašao se je potpuno promjenio i onda sam ga, blago rečeno, zamrzila. No Louis i Blair su mi bili odličan par i šteta što nije potrajalo Smile

View user profile http://mockingjayxx26.tumblr.com/

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2