You are not connected. Please login or register

Istina o Gossip Girl

Go to page : 1, 2  Next

Trebamo li saznati tko je Gossip Girl?

43% 43% [ 12 ]
57% 57% [ 16 ]
Total Votes : 28

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 2]

1 Istina o Gossip Girl on Wed Aug 31, 2011 7:48 pm

Trebamo li saznati tko je zapravo Gossip Girl? Mislite li da je to bitno?
Glasujte i objasnite svoj odgovor u komentarima.

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://tvshows.forumhr.com

2 Re: Istina o Gossip Girl on Wed Aug 31, 2011 7:54 pm

Taylor Cobain

Moderator
Moderator
Ne! Nije bitno i ne trebamo saznati. Ovako je više fora. I ovako uvijek znamo da "neko" posmatra. Kada bi znali ko posmatra uopšte nebi bilo cool.

Mislim da je puno bolje da nas drže u neizvjesnosti, nego da nam to otkriju.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Spoiler:

View user profile

3 Re: Istina o Gossip Girl on Fri Sep 02, 2011 6:37 pm

PhoenixX

Moderator
Moderator
Da, ali tek na kraju serije Smile Jer ipak predstavlja veliki deo serije Smile

View user profile

4 Re: Istina o Gossip Girl on Fri Sep 02, 2011 6:58 pm

Vale love Jenny

The Wannabe
The Wannabe
U potpunosti se slažem. (:

View user profile

5 Re: Istina o Gossip Girl on Fri Sep 02, 2011 7:19 pm

Mislim da bi trebali na kraju finalne sezone pokazati ko je Gossip girl ali sam uvjerena da neće pokazat. Jer su na kraju 2. sezone ''skoro'' otkrili GG pa im je ona odgoorila da su svi oko Serene (prijatelji i poznanici s UES) gossip girl. Oni su ti koji kroje tračeve a GG to samo objavljuje na blogu

Even in the worst times, I will be there for you.
View user profile

6 Re: Istina o Gossip Girl on Fri Sep 02, 2011 10:18 pm

B&C__♥

Moderator
Moderator
Glasala sam za Ne Smile
Mislim bilo bi zanimljivo u zadnjoj epizodi saznati ko je, ali sta bi vredelo, jer svi su oni GG, jer oni salju traceve, slazem se sa Carlom Very Happy

View user profile

7 Re: Istina o Gossip Girl on Sat Sep 03, 2011 7:51 am

Chuck

Admin
Admin
Ja bi možda radije da se ne sazna. Tako nam zauvijek ostane to pitanje u glavi tko je ustvari GG. Jedino da naprave možda u zadnjoj epizodi da se "sazna" tko je GG, recimo da ju Blair ili Serena sazna tko je ona, i vidi ju recimo s leđa, ali nama je ne prikažu cijelu. xD

[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.gossipgirlcroatia.com

8 Re: Istina o Gossip Girl on Thu Sep 08, 2011 1:19 pm

Taylor Cobain

Moderator
Moderator
Chuck wrote:Ja bi možda radije da se ne sazna. Tako nam zauvijek ostane to pitanje u glavi tko je ustvari GG. Jedino da naprave možda u zadnjoj epizodi da se "sazna" tko je GG, recimo da ju Blair ili Serena sazna tko je ona, i vidi ju recimo s leđa, ali nama je ne prikažu cijelu. xD

Upravo tako. Very Happy

Spoiler:

View user profile

9 Re: Istina o Gossip Girl on Sun Oct 09, 2011 3:58 pm

**Dora**

Newbie
Newbie
Glasala sam za Ne... Bolje da ostane kako jest, kako ste već rekli, svi su oni GG jer svi šalju tračeve, ona ih samo objavi na blogu

View user profile

10 Re: Istina o Gossip Girl on Sun Oct 23, 2011 9:32 pm

Spirit Crusher

Upper East Side Princess
Upper East Side Princess
Mislim da ne treba da znamo,ne bi bilo zanimljivo :3

View user profile http://www.photoshop-tn.com

11 Re: Istina o Gossip Girl on Sat Nov 05, 2011 1:17 pm

Wendy

The new It girl
The new It girl
Ja ipak mislim da ne treba... I kad se zavrsi serija, zanimljivije je da ostane nesto neotkriveno:)

View user profile

12 Re: Istina o Gossip Girl on Sat Nov 05, 2011 1:25 pm

Chuck.Bass's girlfriend<3

Climbing the social ladder
Climbing the social ladder
Ne bih volela da saznam ko je , jer onda uopste ne bi bila fora , ovako je zaimljivije i uvek cekamo nove traceve Smile

View user profile

13 Re: Istina o Gossip Girl on Thu Nov 10, 2011 2:38 pm

Ne, mislim da ne bismo trebali znati ko je, ipak je ovako zanimljivije sa našim nagađanjima Very Happy

View user profile

14 Re: Istina o Gossip Girl on Thu Dec 15, 2011 6:01 pm

Da...prosto sam znatizeljna..volela bih da znam ko je ona

Spoiler:
View user profile http://www.bruno-mars.biz/

15 Re: Istina o Gossip Girl on Mon Dec 26, 2011 6:55 pm

Inny ○

Blair's minion
Blair's minion
Meni je zanimljivija ova neizvjesnost. Wink

View user profile

16 Re: Istina o Gossip Girl on Tue Jan 03, 2012 5:07 pm

uckvondy

Outsider
Outsider
na kraju serije sigurno...baš me zanima..sigurno je netko do glavnih

View user profile

17 Re: Istina o Gossip Girl on Sun Jan 08, 2012 6:45 pm

Blair's #1 minion

Blair's minion
Blair's minion
da, ali skrozzz na kraju Smile

View user profile http://teamleightonm.tumblr.com/

18 Re: Istina o Gossip Girl on Tue Jan 10, 2012 12:17 pm

Wwinner

Outsider
Outsider
pa, već smo saznali, u neku ruku. To su svi oni, tako da..

View user profile

19 Re: Istina o Gossip Girl on Tue Jan 10, 2012 12:32 pm

Westwick___♥

The ultimate insider
The ultimate insider
Ne mogu da verujem koja sam ja bitch, glasala sam za 'Da'.
A u stvari sam htela 'Ne'.
Mislim da je ovako bolje, kad se ne zna ko je, neizvesno je, a i kad bi se saznalo prosto više TO ne bi bilo TO.
Ima neka čar kad je ovako, svi je čitaju, a ustvari niko ne zna ko je. Kad bi znali, onda bi je i osuđivali zbog njenih komentara i svega.

View user profile

20 Re: Istina o Gossip Girl on Tue Jan 10, 2012 7:58 pm

Inny ○

Blair's minion
Blair's minion
Westwick___♥️ wrote:
Mislim da je ovako bolje, kad se ne zna ko je, neizvesno je, a i kad bi se saznalo prosto više TO ne bi bilo TO.
Ima neka čar kad je ovako, svi je čitaju, a ustvari niko ne zna ko je. Kad bi znali, onda bi je i osuđivali zbog njenih komentara i svega.

Upravo tako, ali ja mislim da bi bilo super da otkrijemo tko je Gossip Girl na kraju, tj. na zadnjoj epizodi, u zadnjoj sceni, sigurno je netko zanimljiv. Wink

View user profile

21 Re: Istina o Gossip Girl on Wed Jan 11, 2012 12:14 pm

Taylor Cobain wrote:Ne! Nije bitno i ne trebamo saznati. Ovako je više fora. I ovako uvijek znamo da "neko" posmatra. Kada bi znali ko posmatra uopšte nebi bilo cool.

Slazem se,ali neka nam na kraju seriju kazu Smile

View user profile

22 Re: Istina o Gossip Girl on Sat Jan 14, 2012 8:49 am

Taylor Cobain wrote:Ne! Nije bitno i ne trebamo saznati. Ovako je više fora. I ovako uvijek znamo da "neko" posmatra. Kada bi znali ko posmatra uopšte nebi bilo cool.

View user profile

23 Re: Istina o Gossip Girl on Wed Mar 14, 2012 5:01 am

leni2

Newbie
Newbie
trenutno je gossip girl georgina,al je predala palicu sereni jer je otišla u monaco sređivati blairin brak!!

View user profile

24 Re: Istina o Gossip Girl on Wed Apr 11, 2012 11:05 pm

Ne. U drugoj sezoni sam bila uvjerena da će se otkrit ali mi je sada drago što nije i istina je da su svi oni zapravo gossip girl kako je tada ispalo.

View user profile

25 Re: Istina o Gossip Girl on Sat Apr 14, 2012 9:51 am

Mons†er

Newbie
Newbie
Bilo bi mi draže da nismo saznali tko je GG jer bi nas ostavilo u neizvjesnoti. Bolje bi bilo.

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next