You are not connected. Please login or register

Da li pretjeruje?

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Da li pretjeruje? on Mon Oct 24, 2011 1:55 pm

Taylor Cobain

Moderator
Moderator
[You must be registered and logged in to see this link.]
Taylor Momsen,
glumica koja tumači Jenny Humphrey u američkoj teen seriji, osnovala je svoj bend. Njihov stil vuče na rock, punk i grunge. Devedesetih godina, grunge djevojke su bile vrlo vulgarne, ali to je sada nestalo, sve dok Taylor nije stala na scenu.

Na videu gore, na 0:19 jasno se vidi kako Taylor podiže majicu, i pred mnoštvom publike otkriva svoje golo poprsje bez imalo ustručavanja i srama.

Budući da mlada zvijezda ima samo 18 godina, da li mislite da je to sve prerano? Da li mislite da je uredu što ona to radi?

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Spoiler:

View user profile

2 Re: Da li pretjeruje? on Mon Oct 24, 2011 7:30 pm

PhoenixX

Moderator
Moderator
Subjektivno misljenje - Mozda preteruje, ali me ne zanima. Ako joj se svidja da pokazuje ljudima grudi, time nikog ne povredjuje, tako da moze da radi sta hoce xD Ali da je premlada za to, jeste

View user profile

3 Re: Da li pretjeruje? on Mon Oct 24, 2011 8:12 pm

Taylor Cobain

Moderator
Moderator

Ja obožavam njenu muziku i predobra mi je. Volim njen izgled i njen stil oblaženja, ali ipak je ovo previše. Cura ima 18 godina. Mislim, ako ovako nastavi, mogla bi svašta raditi u 30-oj. Kao što je i Courtney Love radila, a radi još i sad.
Ja nju i dalje volim bez obzira na to, ali mislim da bi trebalo sjesti i popričati s njom o tome. Pogotovo njeni roditelji.

Spoiler:

View user profile

4 Re: Da li pretjeruje? on Fri Oct 28, 2011 8:18 pm

Spirit Crusher

Upper East Side Princess
Upper East Side Princess

I ja je potpuuno obozavam. Stil oblacenja - vrh. Odlicna je glumica kao i pevacica,ali sta je previse,previse je.

View user profile http://www.photoshop-tn.com

5 Re: Da li pretjeruje? on Sat Nov 05, 2011 2:12 pm

Chuck.Bass's girlfriend<3

Climbing the social ladder
Climbing the social ladder
Previse je , ipak ima samo 18 godina , ima vremena za sve !

View user profile

6 Re: Da li pretjeruje? on Sun Nov 06, 2011 9:52 am

Wendy

The new It girl
The new It girl
Stvarno mi se svidja njena muzika, ali mi je njen stil oblacenja katastrofalan, pogotovo kad uzmemo u obzir njene godine! Kada bi malo povela racuna, bilo bi super..

View user profile

7 Re: Da li pretjeruje? on Tue Dec 27, 2011 4:53 pm

Inny ○

Blair's minion
Blair's minion
Da. Crna olovka je prepretjerana, kadkad se našminka i izgleda ko panda. Volim pande, ali ne stoje joj O.o

View user profile

8 Re: Da li pretjeruje? on Wed Jul 11, 2012 12:45 pm

Fabulous.Bitch.♥

The ultimate insider
The ultimate insider
Taylor Cobain wrote:

Ja obožavam njenu muziku i predobra mi je. Volim njen izgled i njen stil oblaženja, ali ipak je ovo previše. Cura ima 18 godina. Mislim, ako ovako nastavi, mogla bi svašta raditi u 30-oj. Kao što je i Courtney Love radila, a radi još i sad.
Ja nju i dalje volim bez obzira na to, ali mislim da bi trebalo sjesti i popričati s njom o tome. Pogotovo njeni roditelji.

A bgomi,kao da njeni roditelji brinu za nju.

View user profile

9 Re: Da li pretjeruje? on Wed Jul 25, 2012 5:51 pm

Anchy

Moderator
Moderator
PhoenixX wrote:Subjektivno misljenje - Mozda preteruje, ali me ne zanima. Ako joj se svidja da pokazuje ljudima grudi, time nikog ne povredjuje, tako da moze da radi sta hoce xD Ali da je premlada za to, jeste

Upravo to :good post:

[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]