You are not connected. Please login or register

Vampire Chace

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Vampire Chace on Sat Nov 19, 2011 3:01 pm

Taylor Cobain

Moderator
Moderator
The Covenant,
[You must be registered and logged in to see this image.]
horror film snimljen 2006 nije dobio preveliku slavu do prije nekoliko godina, kada se Chace Crawford pojavio u poznatoj tinejdžerskoj seriji Gossip Girl.
U The Covenant-u, Chace glumi mutirano stvorenje veoma slično vampiru.
Pa šta mislite, stoji li mu uloga vampira ili ne?
Jeste li gledali film? Kako vam se čini?
Raspravljajte...

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Spoiler:

View user profile

2 Re: Vampire Chace on Sat Nov 19, 2011 3:08 pm

Westwick___♥

The ultimate insider
The ultimate insider
Hah, volela bih ovo da gledam.
Chace kao vampir *.*
Gledaću film sigurno. Very Happy

View user profile

3 Re: Vampire Chace on Sat Nov 19, 2011 3:18 pm

Taylor Cobain

Moderator
Moderator
Chace je prehot u filmu. Prekrasan, predivan. Sve naj. Tematika filma je odlična, ali malo preumjetan. Ali može proći za gledanje. Podnošljiv je Razz

Spoiler:

View user profile

4 Re: Vampire Chace on Sat Nov 19, 2011 3:36 pm

Izgleda savršeno. Tako nježno a opet istovremeno tako opako.

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Even in the worst times, I will be there for you.
View user profile

5 Re: Vampire Chace on Sat Nov 19, 2011 3:53 pm

Taylor Cobain

Moderator
Moderator
Carla Elisabeth wrote:Izgleda savršeno. Tako nježno a opet istovremeno tako opako.

Spoiler:

View user profile

6 Re: Vampire Chace on Sat Nov 19, 2011 6:45 pm

Ovo mi tak poznato zvuči, nisam sigurna jesam li gledala. Chace mi izgleda veoma dobro.

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://tvshows.forumhr.com

7 Re: Vampire Chace on Sun Nov 20, 2011 12:12 pm

Wendy

The new It girl
The new It girl
Nisam gledala film, ali Chace mi na ovoj slici izgleda previše nežno za nekog vampira...

View user profile

8 Re: Vampire Chace on Tue Dec 27, 2011 5:33 pm

Inny ○

Blair's minion
Blair's minion
Nisam gledala al bi voljela da pogledam.
Obožavam vampire, pogotovo ako su zgodni kao Damon Salvatore, a Chace to definitivno jest. ;D

View user profile

9 Re: Vampire Chace on Sat May 12, 2012 7:17 pm

Gledala sam taj film prije nego što sam počela gledat Gossip Girl tak da mi je Chace bio već poznat. Film je dobar al ne sviđa mi se to što je njegova uloga u filmu pomalo nebitna.

View user profile

10 Re: Vampire Chace on Thu Jul 12, 2012 8:05 am

Fabulous.Bitch.♥

The ultimate insider
The ultimate insider
Carla Elisabeth wrote:Izgleda savršeno. Tako nježno a opet istovremeno tako opako.

View user profile

11 Re: Vampire Chace on Wed Jul 25, 2012 6:37 pm

Anchy

Moderator
Moderator

View user profile

12 Re: Vampire Chace on Thu Aug 02, 2012 9:46 pm

Ne svidja mi se..cula sam za film, ali ne verujem da bih volela da ga gledam.

Spoiler:
View user profile http://www.bruno-mars.biz/

13 Re: Vampire Chace on Sun Aug 05, 2012 3:12 pm

Chuck

Admin
Admin
Gledao sam ovaj film prije jedno 2 godine i meni je bio dobar..

View user profile http://www.gossipgirlcroatia.com

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]