You are not connected. Please login or register

2. scena: The Argument in Church

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 2. scena: The Argument in Church on Sun Jan 08, 2012 8:47 pm

Informacije ćete dobiti u poruci.
Počinje Chuck.

View user profile http://tvshows.forumhr.com

2 Re: 2. scena: The Argument in Church on Mon Jan 09, 2012 10:39 am

Westwick___♥

The ultimate insider
The ultimate insider
Ja ne mogu da verujem da se ovo dešava. Moram obavezno da pričam o ovome sa Louisom. Sada sve počinje da prelazi u neopisivi bes. Samo da pronađem Louisa. On će sigurno ovo uspeti nekako da objasni, ako me, naravno, ne napadne i svali krivicu na mene. Ali, nije da nemam ja njemu šta da kažem.

View user profile

3 Re: 2. scena: The Argument in Church on Mon Jan 16, 2012 11:50 am

Dolazim ljutito do Chucka - Dakle, znao si za ovo zar ne? Nisi mogao dočekati da mi uništiš vjenčanje? Predivno, kako tipičo od tebe.

Even in the worst times, I will be there for you.
View user profile

4 Re: 2. scena: The Argument in Church on Thu Jan 19, 2012 7:23 pm

Westwick___♥

The ultimate insider
The ultimate insider
-Oprosti, možeš li da ponoviš to što si rekao? Ti to mene optužuješ?! Pa naravno! Ovo prokleto venčanje je iovako više izgledalo kao izvršenje smrtne presude nego ceremonija! Ne znam kako i sam to nisi primetio. U dubini duše i sam znaš da je Blair uvek volela mene, urlao sam na Louisa. Ovo je već nečuveno. Kako se samo usuđuje da mene optužuje za ovo? Pokušavao sam da se smirim, ali u meni je bio previše gneva, besa i ljutnje, da sam u trenutku imao takvu želju da uhvatim Louisa i jednostavno ga .. ubijem!

View user profile

5 Re: 2. scena: The Argument in Church on Thu Jan 26, 2012 11:54 pm

Zbog tebe je uvijek bila jadna i mizerna. Sve uništiš, najbolje bi bilo da mi se makneš s očiju. Zbog tebe je sve upropašteno - kažem s ljutnjom a u dubini duše znam da je Blair uvijek i voljela Chucka.

Even in the worst times, I will be there for you.
View user profile

6 Re: 2. scena: The Argument in Church on Fri Jan 27, 2012 8:34 am

Westwick___♥

The ultimate insider
The ultimate insider
Ne, ne. Zbog mene je bila nasmejana i srećna, a zbog tebe jadna, nesrećna i tužna. Ona je s tobom pokušavala mene da zaboravi. Neću da idem dok se ovo ne sredi!, rekao sam mu odlučno jer sam tako i mislio. Dok ne saznam istinu, ne mičem se odavde.

View user profile

7 Re: 2. scena: The Argument in Church on Mon Mar 05, 2012 2:30 pm

Lusi.♥

Moderator
Moderator
"Chuck.. Što se ovdje događa?" Vidim Chucka i Louisa kako se svađaju i razmišljam kako ih smiriti.

View user profile

8 Re: 2. scena: The Argument in Church on Thu Apr 05, 2012 6:36 pm

Chuck's girl

Moderator
Moderator
i ako sam znao d aje to istina, nisam mogao da dozvolim da tako prica, nisam mogao da dozvolim da on tako misli, morao sam da ga nateram da misli drugcije, ali na pamet mmi je palo, pa vanessa je rekla da je njegovo dete, sta sad da mu kazem, ne mogu da mu odgovorim na ovo Pa mozes da ostanes koliko hoces, ali kad se vrati ona ce meni potrcati u zagrljaj i ako sam znao da to nije istina, nisam znao sta drugo da kazem

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]