You are not connected. Please login or register

What To Expect When You're Expecting

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 What To Expect When You're Expecting on Sun Oct 21, 2012 7:22 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Presrećni zbog osnivanja porodice, TV fitnes guru Džuls i zvezda plesnog šoua Evan otkriće da njihovi haotični životi zvezda nisu ni primaći iznenađujućim zahtevima trudnoće. Autor i zagovornik teme rađanja beba, Vendi, okusiće svoje savete na sopstvenoj koži kad hormoni počnu da joj prave haos u telu, dok će se njen muž, Geri, boriti da ga ne nadmaši takmičarski nastrojen alfa-tata koji očekuje blizance sa svojom mnogo mlađom trofej ženom Skajler. Fotograf Holi spremna je da proputuje ceo svet da bi usvojila dete, ali njen muž Aleks nije toliko siguran i pokušava da umiri svoju paniku prisustvujući "muškoj" grupi za podršku, gde novopečeni očevi pričaju kako to stvarno izgleda. A iznenadno smuvavanje rivalskih šefova kuhinja, Rozi i Marka, rezultiraće neočekivanom neprilikom: šta da radite kad vam prvo dete dođe pre prvog sastanka?

Da li ste gledali? Ako jeste, da li vam se dopao? Ja sam ga danas gledala sa drugaricom, i mnogo mi se svideo.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Spoiler:
View user profile http://www.bruno-mars.biz/

2 Re: What To Expect When You're Expecting on Sun Oct 21, 2012 8:38 pm

Fabulous.Bitch.♥

The ultimate insider
The ultimate insider
Nisam gledala,ali planiram.
Zvuči zanimljivo,a i glumačka ekipa je predobra.

View user profile

3 Re: What To Expect When You're Expecting on Sun Oct 21, 2012 9:14 pm

Kao sto napisah, mnogo mi se svidja, predobar je...tako je, ima bas dosta poznatih glumaca, sto mi se svidja Smile

Spoiler:
View user profile http://www.bruno-mars.biz/

4 Re: What To Expect When You're Expecting on Sat Oct 27, 2012 7:23 pm

Anchy

Moderator
Moderator
Pogledala sam ga i predobar je. Very Happy Chace je savršen tu Very Happy Svakako preporučam Smile

[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile

5 Re: What To Expect When You're Expecting on Thu Nov 08, 2012 10:35 pm

Planiram što prije pogledati, nisam znala za ovaj film al sad znam
Dojmove javim čim pogledam ^^

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Even in the worst times, I will be there for you.
View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]