You are not connected. Please login or register

Ko se najbolje oblaci?

+64
Waldorf;
.Blake.
Mons†er
Lucy van der Woodsen.
KatarinaNY
Blair's #1 minion
Inny ○
Nathaniel's Babe__ ♥
Wendy
Spirit Crusher
Taylor Cobain
**Dora**
GagaMyLife
iLoveNy
Chuck's girl
PhoenixX
Blair.Waldorf
Helga
Bite.me.Damon
Muffin.
anci.♥
Emma Bass.
Liar.
.Blair.
Westwick___♥
(c)micy
MISA
filipazagreb
Gabbs
Blake ♥
Leighton <3
Anatea
Serena i Nate
Luka13
Beatrice
Monette
Tea Bass
Carla Elisabeth
Jenny Humphrey
Little Mia
Queen B.
Serena van der Woodsen
Wwinner
pŁaWuShA XoXo
SmileyM
Tonx
Jenny <3
Taylor Momsen
cuLLen Girl
Serena xoxo
Lara*
Gossip Girl fan
YouKnowYouLoveME
Mala Momsenica Monika
Katarina Cullen
-Ena SereNa-
Van der Woodsenica
serena van der woodsen*
~Perronita~
Martina
Ninna
JoxY ^^
Chuck
BlairWaldorf
68 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3

Ko se najbolje oblaci?

Ko se najbolje oblaci? - Page 3 Vote_lcap36%Ko se najbolje oblaci? - Page 3 Vote_rcap 36% [ 32 ]
Ko se najbolje oblaci? - Page 3 Vote_lcap19%Ko se najbolje oblaci? - Page 3 Vote_rcap 19% [ 17 ]
Ko se najbolje oblaci? - Page 3 Vote_lcap43%Ko se najbolje oblaci? - Page 3 Vote_rcap 43% [ 38 ]
Ko se najbolje oblaci? - Page 3 Vote_lcap2%Ko se najbolje oblaci? - Page 3 Vote_rcap 2% [ 2 ]
Total Votes : 89


Go down  Message [Page 3 of 3]

51Ko se najbolje oblaci? - Page 3 Empty Re: Ko se najbolje oblaci? Mon Aug 01, 2011 6:39 pm

Bite.me.Damon

Bite.me.Damon
Outsider
Outsider

Iako najvise volim Blair, vise mi se svidja Serenin stil. I pre bih nosila neke Serenine stvari. Smile

52Ko se najbolje oblaci? - Page 3 Empty Re: Ko se najbolje oblaci? Tue Aug 02, 2011 12:24 am

Helga

Helga
Newbie
Newbie

Blair. to je definitivno stil koji moraš znat nositi. rijetko kad ( sad zbilja ne znam) da li je bila u trapericama ili nekim hlaćama i stalno nosi neke haljinice u suknjice i divne šiklice ima i sve. totalno joj taj stil odgovara uz nju.
Serena je ok, al ono, nekada bude kao mala droca, uvijek noga mora biti van i uvijek neš kratko ili dekoltirano.
Jenny je baš posebna ( ne baš u 1. sezoni. Kasnije baš postaje divna i sve te njezine haljine su baš za nju.
A Vanessa, nekak, najmanje sam ju zagledala al ono, nie mi baš neš poseba, nešto kao više je alternativna..

http://www.lastfm.de/user/helgach

53Ko se najbolje oblaci? - Page 3 Empty Re: Ko se najbolje oblaci? Tue Aug 02, 2011 11:18 am

Blair.Waldorf

Blair.Waldorf
Outsider
Outsider

Blair

54Ko se najbolje oblaci? - Page 3 Empty Re: Ko se najbolje oblaci? Fri Aug 05, 2011 9:50 pm

PhoenixX

PhoenixX
Moderator
Moderator

Serena, ubila bih za njenu kolekciju stikli Very Happy
Pa V., pa J., pa B., mada se sve odlicno oblace <3

55Ko se najbolje oblaci? - Page 3 Empty Re: Ko se najbolje oblaci? Tue Aug 09, 2011 7:45 pm

Chuck's girl

Chuck's girl
Moderator
Moderator

Blair

56Ko se najbolje oblaci? - Page 3 Empty Re: Ko se najbolje oblaci? Wed Aug 24, 2011 1:34 pm

iLoveNy

iLoveNy
Newbie
Newbie

Serena definitivno. Smile

57Ko se najbolje oblaci? - Page 3 Empty Re: Ko se najbolje oblaci? Wed Sep 07, 2011 9:06 am

GagaMyLife

GagaMyLife
Newbie
Newbie

Serena. Very Happy <3

58Ko se najbolje oblaci? - Page 3 Empty Re: Ko se najbolje oblaci? Sun Oct 09, 2011 4:06 pm

**Dora**

**Dora**
Newbie
Newbie

Glasala sam za Blair... Serena mi se oblači skroz super, moderno, možda najbliže mome stilu, ali Blair ima taj neki profinjeni stil pa što god na njoj vidim izgleda tako elegantno i poželim odmah imati isto xD

59Ko se najbolje oblaci? - Page 3 Empty Re: Ko se najbolje oblaci? Fri Oct 21, 2011 9:11 pm

Taylor Cobain

Taylor Cobain
Moderator
Moderator

Glasala sam za Jenny, jer mi se sve sviđa što ona sašije ili obuče. Iako je Serena jednako dobra, ali zna imati svojih velikih promašaja.

60Ko se najbolje oblaci? - Page 3 Empty Re: Ko se najbolje oblaci? Fri Oct 21, 2011 9:57 pm

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Upper East Side Princess
Upper East Side Princess

Jenny,obozavam njen stil :3

http://www.photoshop-tn.com

61Ko se najbolje oblaci? - Page 3 Empty Re: Ko se najbolje oblaci? Tue Nov 22, 2011 9:19 am

Wendy

Wendy
The new It girl
The new It girl

Serena, bez razmišljanja.

62Ko se najbolje oblaci? - Page 3 Empty Re: Ko se najbolje oblaci? Thu Dec 15, 2011 5:40 pm

Nathaniel's Babe__ ♥

Nathaniel's Babe__ ♥
Moderator
Moderator

Serena

http://www.bruno-mars.biz/

63Ko se najbolje oblaci? - Page 3 Empty Re: Ko se najbolje oblaci? Mon Dec 26, 2011 7:04 pm

Inny ○

Inny ○
Blair's minion
Blair's minion

S. i B. - glasala sam za B. iako i Serena je prelijepa.
Ima stvarno predobrih stvari, meni najdraža Chanel haljina koju je nosila u 2.-oj sezoni - SAVRŠEENA *_______*

64Ko se najbolje oblaci? - Page 3 Empty Re: Ko se najbolje oblaci? Sun Jan 08, 2012 6:50 pm

Blair's #1 minion

Blair's #1 minion
Blair's minion
Blair's minion

omg Blair :OOO
mada ni serena nije losa

http://teamleightonm.tumblr.com/

65Ko se najbolje oblaci? - Page 3 Empty Re: Ko se najbolje oblaci? Sun Apr 08, 2012 10:24 pm

KatarinaNY

KatarinaNY
Newbie
Newbie

Serena jer je modernija, a Blairin stil je previše inspiriran Audrey Hepburn i jako tesko ga je kopirati, ne moze si svako priuštit tako skupu odjeću pa mi to ide na živce hahaha, a Serenin stil je za svakoga. Puno je jednostavnija od Blair.

66Ko se najbolje oblaci? - Page 3 Empty Re: Ko se najbolje oblaci? Wed Apr 11, 2012 10:53 pm

Lucy van der Woodsen.

Lucy van der Woodsen.
Outsider
Outsider

Jenny definitivno,stil joj je sličan mojem Smile Ali i Blair se predobro oblači al njen stil mi nije baš za svaki dan,više za nešto svečanije.

67Ko se najbolje oblaci? - Page 3 Empty Re: Ko se najbolje oblaci? Sat Apr 14, 2012 10:32 am

Mons†er

Mons†er
Newbie
Newbie

Serena i Blair su glam. Jenny je dark, i to mi se užasno sviđa. Ali glasao sam za Serenu.

68Ko se najbolje oblaci? - Page 3 Empty Re: Ko se najbolje oblaci? Sat Apr 14, 2012 1:54 pm

.Blake.

.Blake.
The ultimate insider
The ultimate insider

B & S. Obje imaju predivne kreacije, elegatne su i znaju šta nose.
Glasala sam za Blair jer sam oduševljena nekim kombinacija koje ne bi u stvarno životu nikada spojila.

69Ko se najbolje oblaci? - Page 3 Empty Re: Ko se najbolje oblaci? Wed Jun 06, 2012 11:20 pm

Waldorf;

Waldorf;
Newbie
Newbie

S.

70Ko se najbolje oblaci? - Page 3 Empty Re: Ko se najbolje oblaci? Wed Jul 11, 2012 10:13 am

Fabulous.Bitch.♥

Fabulous.Bitch.♥
The ultimate insider
The ultimate insider

Balir.<3

71Ko se najbolje oblaci? - Page 3 Empty Re: Ko se najbolje oblaci? Tue Jul 17, 2012 12:08 pm

AlexXandra ^^

AlexXandra ^^
Newbie
Newbie

Serena

72Ko se najbolje oblaci? - Page 3 Empty Re: Ko se najbolje oblaci? Sun Jul 22, 2012 5:22 pm

Anchy

Anchy
Moderator
Moderator

Serena :P

73Ko se najbolje oblaci? - Page 3 Empty Re: Ko se najbolje oblaci? Sun Apr 28, 2013 10:30 pm

roberta_bg

roberta_bg
Newbie
Newbie

Serena

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Forum create on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com