You are not connected. Please login or register

Taylor Momsen stil

+19
Westwick___♥
Ms. Nothing
Blair's #1 minion
Inny ○
Chuck's girl
PhoenixX
Mala Momsenica Monika
Carla Elisabeth
Taylor Cobain
Katherine
Blair.Waldorf
CitizenQueen
*Queen L.
SmileyM
Tonx
Bassgirl
Taylor Momsen
Crna Pantera
Chuck
23 posters

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Message [Page 2 of 2]

26Taylor Momsen stil - Page 2 Empty Re: Taylor Momsen stil Mon Jan 09, 2012 5:29 pm

Blair's #1 minion

Blair's #1 minion
Blair's minion
Blair's minion

ja ne volim bas nesto taj stil oblacenja :$

http://teamleightonm.tumblr.com/

27Taylor Momsen stil - Page 2 Empty Re: Taylor Momsen stil Mon Jan 23, 2012 4:56 pm

Ms. Nothing

Ms. Nothing
Newbie
Newbie

ma Taylor je zakon. obožavam njezinu glazbu,glumica je dobra, stil. ona mi je jedan od modnih uzora.

28Taylor Momsen stil - Page 2 Empty Re: Taylor Momsen stil Mon Jan 23, 2012 9:03 pm

Westwick___♥

Westwick___♥
The ultimate insider
The ultimate insider

Taylor Cobain wrote:Ali Taylor baš ide preekstremno i pretjeruje na svakom koraku.
Mogla je jednostavno imati crne hlače, Metallica majicu i odmah vidimo šta je. A ovako mi izgleda kao neka rockerska prostitutka.
Slažem se. Smile Pogotovo sa poslednjom rečenicom. Very Happy
Meni se ne dopada njen stil.
Kao što je rekla Milica, preteruje. Isto što ima tek 17-18 godina, i za njene godine je stvarno previše onakav stil oblačenja ...

29Taylor Momsen stil - Page 2 Empty Re: Taylor Momsen stil Tue Jan 24, 2012 2:20 pm

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Upper East Side Princess
Upper East Side Princess

Westwick___♥️ wrote:
Taylor Cobain wrote:Ali Taylor baš ide preekstremno i pretjeruje na svakom koraku.
Mogla je jednostavno imati crne hlače, Metallica majicu i odmah vidimo šta je. A ovako mi izgleda kao neka rockerska prostitutka.
Slažem se. Smile Pogotovo sa poslednjom rečenicom. Very Happy
Meni se ne dopada njen stil.
Kao što je rekla Milica, preteruje. Isto što ima tek 17-18 godina, i za njene godine je stvarno previše onakav stil oblačenja ...
Slazem se, i ja volim njen stil,ali sta je previse, previse je..

http://www.photoshop-tn.com

30Taylor Momsen stil - Page 2 Empty Re: Taylor Momsen stil Sat May 05, 2012 3:59 pm

Toni.

Toni.
Newbie
Newbie

Ms. Nothing wrote:ma Taylor je zakon. obožavam njezinu glazbu,glumica je dobra, stil. ona mi je jedan od modnih uzora.
agree Smile

31Taylor Momsen stil - Page 2 Empty Re: Taylor Momsen stil Sun May 06, 2012 7:44 am

Mrs Chuck Bass

Mrs Chuck Bass
Newbie
Newbie

Inny ○ wrote:Taylor mi je u početku bila okej, super i sve. Onda mi je počela ić na živce i u seriji i u privatnom životu.
Mislim da pretjeruje i odaje neku negativnu energiju.
upravo to

32Taylor Momsen stil - Page 2 Empty Re: Taylor Momsen stil Mon Aug 20, 2012 4:40 pm

i love gd

i love gd
Newbie
Newbie

pa ok joj je stil, ja inače slušam rok, metal...tako da mi uopšte ne smeta. xD

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Create a forum on Forumotion | Cinema, Movies | Television, Series, Cartoon | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com