You are not connected. Please login or register

Miley FT. Taylor

Go to page : Previous  1, 2

Miley ili Taylor

29% 29% [ 9 ]
71% 71% [ 22 ]
Total Votes : 31

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 2]

26 Re: Miley FT. Taylor on Thu Jul 07, 2011 8:47 pm

Gabbs

Newbie
Newbie
Taylor definitvno.

View user profile

27 Re: Miley FT. Taylor on Thu Jul 07, 2011 8:55 pm

Taylor Cobain

Moderator
Moderator
Taylor.
I to je izričito što ima fantastičnu muziku, a Miley nemam snage slušati.

I ovo što govorite da se Miley fura na Taylor, isto su govorili i za Taylor - da se fura na Miley, a ova je na to reka: "Samo ne želim biti jeb**a Miley Cyrus". A Miley kopira Taylor u zadnje vrijeme. Što se tiče toga izjednačene su, što znači da bit ostaje u muzici Very Happy

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Spoiler:

View user profile

28 Re: Miley FT. Taylor on Wed Jul 13, 2011 2:54 pm

Cam

Newbie
Newbie
Tejlor milion puta vise.Za Majli nemam komentar.

View user profile

29 Re: Miley FT. Taylor on Thu Jul 14, 2011 6:15 pm

(c)micy

Newbie
Newbie
Miley Very Happy

View user profile

30 Re: Miley FT. Taylor on Sat Jul 16, 2011 9:06 am

Taylor , bar ima neki stav a ne Miley koja cvili

View user profile

31 Re: Miley FT. Taylor on Sun Jul 17, 2011 11:44 am

Vale love Jenny

The Wannabe
The Wannabe
Miley mi je prije bila bolja od Taylor, ali sad se nemogu odlučit.

View user profile

32 Re: Miley FT. Taylor on Sun Jul 17, 2011 1:04 pm

obadvje su mi super al ipak Miley Very Happy

View user profile

33 Re: Miley FT. Taylor on Mon Jul 25, 2011 12:49 pm

Miley

View user profile

34 Re: Miley FT. Taylor on Tue Aug 09, 2011 9:12 pm

Chuck's girl

Moderator
Moderator
ipak mi je bolja Taylor Momsen

View user profile

35 Re: Miley FT. Taylor on Tue Aug 09, 2011 9:30 pm

PhoenixX

Moderator
Moderator
Miley. Jer je volim duzee, i ne znam, obe su odlicne i kao pevacice i kao glumice, ali vise volim Miley.
I sto ste na prethodnim stranama pricale da je Miley Dizney zvezdica, Taylor je bila takodje u top 3 glumica za ulogu Hannah Montane, ali ju je Miley dobila Wink

View user profile

36 Re: Miley FT. Taylor on Fri Oct 28, 2011 8:35 pm

Spirit Crusher

Upper East Side Princess
Upper East Side Princess
Mrzim Miley,Talyor ofc ♥

View user profile http://www.photoshop-tn.com

37 Re: Miley FT. Taylor on Sun Nov 06, 2011 10:02 am

Wendy

The new It girl
The new It girl
Stvarno mi je tesko da odlucim, jer mi se mnogo vise svidja Taylorina muzika od Mileyne, ali ne mogu da se odlucim za nekoga ko mi je skroz antipatican.

View user profile

38 Re: Miley FT. Taylor on Tue Dec 27, 2011 4:52 pm

Inny ○

Blair's minion
Blair's minion
Miley - Nije ni ona 'anđelčić' što se tiče privatnog života, al draža mi je od Taylor 1000 puta.

View user profile

39 Re: Miley FT. Taylor on Sun Apr 22, 2012 10:52 pm

Taylor u svakom slučaju, ima puno zreliju glazbu i općenito više osobno slušam takvu vrstu glazbe pa zato.

View user profile

40 Re: Miley FT. Taylor on Mon Apr 23, 2012 9:43 am

Lucy van der Woodsen. wrote:Taylor u svakom slučaju, ima puno zreliju glazbu i općenito više osobno slušam takvu vrstu glazbe pa zato.

Potpisujem od rijeci do rijeci!

View user profile

41 Re: Miley FT. Taylor on Wed Jul 11, 2012 12:31 pm

Fabulous.Bitch.♥

The ultimate insider
The ultimate insider
Miley obožavam otkad s epojavila Hannah Montana.ona mi je iidol i uvijek će biti.

View user profile

42 Re: Miley FT. Taylor on Wed Jul 25, 2012 6:10 pm

Anchy

Moderator
Moderator
Ipak Miley Very Happy

[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile

43 Re: Miley FT. Taylor on Thu Jul 26, 2012 3:21 pm

Margita

Designer
Designer
HAHHAHAH, omg, koje poređenje... Taylor.

[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile

44 Re: Miley FT. Taylor on Thu Aug 23, 2012 11:37 am

i love gd

Newbie
Newbie
niko al kad moram onda je to Taylor Momsen.
*ja sam gledala seriju HM i volela sam Miley samo zbog te serije. Msm bila mi je cura ok. Ali onda me je serija smorila pa sam prestala gledati...i kasnije kad sam videla u šta se pretvorila..ne volim je više. Msm po mom mišljenju, nekako je prenaglo prešla u ovaj sadašnji stil, trebala je postepeno, msm barem da napravi pauzu...jer gledala sam jedan nastup (to kad je tek prešla u taj stil) u publici su bila većinom djeca (poneka su bila i sa roditeljima), a ona onako se odjednom skoro gola pojavila an binu, sa nekim retardiranim pokretima i mlataranjem..imam osjećaj da nekako želi da bude rokerka ovo-ono...al joj ne ide..msm nakon diznija i too NEEE..a i mnogo jr razmažena, ulogu je većinom i dobila jer je njen otac bio na audiciji (a on je poznati amerčki kantri muzičar)...i glas joj nije ništa posebno...npr. when I look at you je nije pesma za nju, uopšte mi se ne sviđa kako je otpevala...kažem da je razmažena jer: 1. na jutjubu je postavljala videee sa svojom najj drugaricom kako pričaju o nekim skrozz bezveze stvarima (npr. pokazuje kolko cura ima odeće..i da ne pričam), čak su njih dve bile u kratkim majčicama, i krattkim šortsevima na krevetu i tako su se snimale dok su pričale o nekim stvarima...ali šok sledi kada je počela da obrađuje pesme...tj. kad je obradila nirvaninu-smells like teen spirit o.O brate katastrofa je bilo. pesma je teška i može je otpevati samo onaj sa jako grubim glasom (kao Kurtov) uglavnom poslušajte...
*taylor mi je onako ok. msm nije mi ni ona svetica. ima glasa, zna da se prodere...nekako gleda svoja posla..mada se previše pravi. etoo neko moje mišljenje...mada smatram da je imala sreće što nije bila izabrana za ulogu hane montane....inače...

View user profile

45 Re: Miley FT. Taylor on Tue Aug 28, 2012 2:44 am

Taylor Cobain

Moderator
Moderator
Znači, ne može apsolutniji potpis! :bogsi:
Sve što si rekla, stojim iza toga.

I ja sam isto prije gledala HM, a onda se i u seriji vidi kako Miley polako dobija na ufuranosti.
A Taylor je ista takva, u GG-u se vidi takođe, ali ne znam... zbog muzike i 'svog stila' i 'svog stava' puno više ju cijenim.

Bajdvej, svaka ti čast za post :bogsi: Very Happy

Spoiler:

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2