You are not connected. Please login or register

Najbolja pjesma od TPR ?!

+26
Fabulous.Bitch.♥
LittleJ1988
Lucy van der Woodsen.
Inny ○
Wendy
Spirit Crusher
Chuck's girl
PhoenixX
Serenate_♥
Carla Elisabeth
Liar.
Aldina Drexell
Abbey Down
Taylor Cobain
Gabbs
Chuck
SmileyM
Van der Woodsenica
Luka13
Monette
Tonx
Tracaricha
Mala Momsenica Monika
Little Mia
Taylor Momsen
Jenny Humphrey
30 posters

Go to page : 1, 2  Next

Najbolja pjesma od TPR ?!

Najbolja pjesma od TPR ?! Vote_lcap39%Najbolja pjesma od TPR ?! Vote_rcap 39% [ 13 ]
Najbolja pjesma od TPR ?! Vote_lcap33%Najbolja pjesma od TPR ?! Vote_rcap 33% [ 11 ]
Najbolja pjesma od TPR ?! Vote_lcap6%Najbolja pjesma od TPR ?! Vote_rcap 6% [ 2 ]
Najbolja pjesma od TPR ?! Vote_lcap0%Najbolja pjesma od TPR ?! Vote_rcap 0% [ 0 ]
Najbolja pjesma od TPR ?! Vote_lcap0%Najbolja pjesma od TPR ?! Vote_rcap 0% [ 0 ]
Najbolja pjesma od TPR ?! Vote_lcap3%Najbolja pjesma od TPR ?! Vote_rcap 3% [ 1 ]
Najbolja pjesma od TPR ?! Vote_lcap9%Najbolja pjesma od TPR ?! Vote_rcap 9% [ 3 ]
Najbolja pjesma od TPR ?! Vote_lcap9%Najbolja pjesma od TPR ?! Vote_rcap 9% [ 3 ]
Total Votes : 33

Go down  Message [Page 1 of 2]

1Najbolja pjesma od TPR ?! Empty Najbolja pjesma od TPR ?! Tue Aug 24, 2010 12:55 pm

Jenny Humphrey

Jenny Humphrey
Newbie
Newbie
Koja vam se pjesma od navedenih najvise svidja?

2Najbolja pjesma od TPR ?! Empty Re: Najbolja pjesma od TPR ?! Tue Aug 24, 2010 1:01 pm

Taylor Momsen

Taylor Momsen
The new It girl
The new It girl
jao.
ne znam ni sama.
Heart i Light me up imaju prefine textove.
ove ostale su sve super, slusala sam ih sve, samo mi je Goin' down onako.
My medicine, Blender i Zombie su najbolje, ali evo trenutno mi se najvise svidja Zombie, pa cu za nju glasati.

3Najbolja pjesma od TPR ?! Empty Re: Najbolja pjesma od TPR ?! Tue Aug 24, 2010 1:03 pm

Little Mia

Little Mia
Outsider
Outsider
nisam sve slusala, He loves you mi je stvarno super, ali glasala sam za Miss Nothing

4Najbolja pjesma od TPR ?! Empty Re: Najbolja pjesma od TPR ?! Tue Aug 24, 2010 1:12 pm

Mala Momsenica Monika

Mala Momsenica Monika
Manhattan's elite member
Manhattan's elite member
He Loves You i Miss Nothing su mi totalno zakon,ali naj naj naj mi je Make Me Wanna Die!

5Najbolja pjesma od TPR ?! Empty Re: Najbolja pjesma od TPR ?! Wed Aug 25, 2010 12:20 pm

Tracaricha

Tracaricha
Newbie
Newbie
meni je predobra i Superhero sto gore nema,, a glasala sam za My medicine Smile nesto mi se u zadnje vrijeme najvise svidja, kao i Blender i zombie

6Najbolja pjesma od TPR ?! Empty Re: Najbolja pjesma od TPR ?! Wed Aug 25, 2010 9:56 pm

Tonx

Tonx
The Wannabe
The Wannabe
Glasala sam za My Medicine, ali Zombie, Goin Down, Miss Nothing i sve ostale su totalno super (;

7Najbolja pjesma od TPR ?! Empty Re: Najbolja pjesma od TPR ?! Thu Aug 26, 2010 8:09 am

Monette

Monette
The new Queen
The new Queen
Miss nothing mi se trenutacno najviše sviđa

8Najbolja pjesma od TPR ?! Empty Re: Najbolja pjesma od TPR ?! Thu Aug 26, 2010 9:29 pm

Luka13

Luka13
Newbie
Newbie
nisam sve jos sve poslusao,, ali Miss Nothing mi je super

9Najbolja pjesma od TPR ?! Empty Re: Najbolja pjesma od TPR ?! Thu Sep 02, 2010 5:54 pm

Van der Woodsenica

Van der Woodsenica
Blair's minion
Blair's minion
Skinula sam prekjučer cijeli album (izašao je 30.8.),sve su super najbolja Factory Girl Very Happy Pošto je nema u anketi glasam ću za Miss Nothing

10Najbolja pjesma od TPR ?! Empty Re: Najbolja pjesma od TPR ?! Fri Sep 03, 2010 8:09 am

Jenny Humphrey

Jenny Humphrey
Newbie
Newbie
nisam je postavila u anketu, jer tada, kada sam napravila anketu, nije bilo studijo snimka te pjesme nidje, samo uzivo, a tu se bas i ne cuje...
pa mi bilo glupo, posto vecina vjerovatno nije ni poslusala.

11Najbolja pjesma od TPR ?! Empty Re: Najbolja pjesma od TPR ?! Fri Sep 03, 2010 12:08 pm

SmileyM

SmileyM
The ultimate insider
The ultimate insider
Poslušala sam većinu pjesama, i dobra mi je samo Light Me Up. Ritmovi su uglavnom ok, ali tekstovi... blah. Neke su mi čak i smiješne, ona He Loves You. 'If he loves you, he loves you not' ahahaha xD

12Najbolja pjesma od TPR ?! Empty Re: Najbolja pjesma od TPR ?! Mon Sep 06, 2010 10:05 pm

Chuck

Chuck
Admin
Admin
miss nothing

[You must be registered and logged in to see this image.]
http://www.gossipgirlcroatia.com

13Najbolja pjesma od TPR ?! Empty Re: Najbolja pjesma od TPR ?! Fri Sep 17, 2010 1:51 pm

Taylor Momsen

Taylor Momsen
The new It girl
The new It girl
poslusajte pjesmu Nothing left to lose... predobra je Smile

14Najbolja pjesma od TPR ?! Empty Re: Najbolja pjesma od TPR ?! Thu Jul 07, 2011 8:50 pm

Gabbs

Gabbs
Newbie
Newbie
Make me wanna die. Baš je catchy.

15Najbolja pjesma od TPR ?! Empty Re: Najbolja pjesma od TPR ?! Thu Jul 07, 2011 8:57 pm

Taylor Cobain

Taylor Cobain
Moderator
Moderator
He loves you, Miss Nothing, Make me wanna die, My medicine, Heart.

A ovo ostalo mi je dosadnjikavo.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Spoiler:

16Najbolja pjesma od TPR ?! Empty Re: Najbolja pjesma od TPR ?! Sat Jul 16, 2011 9:03 am

Abbey Down

Abbey Down
Newbie
Newbie
Just tonight !
Po meni

17Najbolja pjesma od TPR ?! Empty Re: Najbolja pjesma od TPR ?! Mon Jul 25, 2011 1:22 pm

Aldina Drexell

Aldina Drexell
Newbie
Newbie
Just tonight !
Po meni

18Najbolja pjesma od TPR ?! Empty Re: Najbolja pjesma od TPR ?! Thu Jul 28, 2011 12:04 pm

Liar.

Liar.
Newbie
Newbie
Make me wanna die
Kao sto sam vec rekla nju sam prvu cula,pa eto neka bude ta pesma.

http://twitter.com/#!/xo_MayaS

19Najbolja pjesma od TPR ?! Empty Re: Najbolja pjesma od TPR ?! Sat Jul 30, 2011 1:15 pm

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
Admin
Admin
U zadnje vrijeme slušam pjesmu You i predivna mi je.

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Even in the worst times, I will be there for you.

20Najbolja pjesma od TPR ?! Empty Re: Najbolja pjesma od TPR ?! Sun Aug 07, 2011 10:22 am

Serenate_♥

Serenate_♥
Newbie
Newbie
Light me up mi se najviše svidja Smile

21Najbolja pjesma od TPR ?! Empty Re: Najbolja pjesma od TPR ?! Sun Aug 07, 2011 8:38 pm

PhoenixX

PhoenixX
Moderator
Moderator
Meni je naj Just Tonight, a od ponudjenih Zombie Smile

22Najbolja pjesma od TPR ?! Empty Re: Najbolja pjesma od TPR ?! Tue Aug 09, 2011 9:11 pm

Chuck's girl

Chuck's girl
Moderator
Moderator
Miss Nothing najbolja mi je

23Najbolja pjesma od TPR ?! Empty Re: Najbolja pjesma od TPR ?! Fri Oct 28, 2011 8:35 pm

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Upper East Side Princess
Upper East Side Princess
Make me wanna die ♥

http://www.photoshop-tn.com

24Najbolja pjesma od TPR ?! Empty Re: Najbolja pjesma od TPR ?! Sun Nov 06, 2011 10:05 am

Wendy

Wendy
The new It girl
The new It girl
Make me wanna die, ali i ostale mi se mnogo svidjaju:) Na primer Miss nothing ili My medicine.. Smile

25Najbolja pjesma od TPR ?! Empty Re: Najbolja pjesma od TPR ?! Tue Dec 27, 2011 4:51 pm

Inny ○

Inny ○
Blair's minion
Blair's minion
Miss Nothing mi je nekako najdraža, pa sam za nju i glasala. Smile
Iako ne volim baš Taylor Momsen, TPR ima dobrih pjesama .

Sponsored content

Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Similar topics

-

» Xemar, srecan rodjendan !