You are not connected. Please login or register

Što mislite o njoj i liku Vanesse?

+17
Spirit Crusher
iLoveNy
PhoenixX
Taylor Cobain
Chuck's girl
besoin d'amour.♥
Lusi.♥
Wwinner
Bassgirl
Chuck
Carla Elisabeth
Mala Momsenica Monika
Ninna
Micek.12
SmileyM
Monette
Van der Woodsenica
21 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Što mislite o njoj i liku Vanesse? Empty Što mislite o njoj i liku Vanesse? Thu Sep 02, 2010 8:04 pm

Van der Woodsenica

Van der Woodsenica
Blair's minion
Blair's minion

Meni je Jessica tamo od cura najljepša <3 I dobro glumi,i lijepo se oblači Razz Vanessa mi je tamo 3. naj lik po redu,iako sam vidjela po netu da ju puno ljudi mrzi :S Ona mi je baš zakon,pogotovo u 3. sezoni Smile Što vi mislite o Jessici i Vanessi?

2Što mislite o njoj i liku Vanesse? Empty Re: Što mislite o njoj i liku Vanesse? Fri Sep 03, 2010 7:34 am

Monette

Monette
The new Queen
The new Queen

Meni je ona ljiepa i dobro joj stoji uloga Vanesse!

3Što mislite o njoj i liku Vanesse? Empty Re: Što mislite o njoj i liku Vanesse? Fri Sep 03, 2010 12:01 pm

SmileyM

SmileyM
The ultimate insider
The ultimate insider

Ne znam puno i Jessici i baš me i ne zanima, ne čini mi se kao nešto posebno.
A Vanessa me nervira, ne znam zašto, ali jednostavno da xD

4Što mislite o njoj i liku Vanesse? Empty Re: Što mislite o njoj i liku Vanesse? Fri Sep 03, 2010 12:21 pm

Micek.12

Micek.12
Newbie
Newbie

Dobra je, lijepa i meni je ona dobar lik! Very Happy

5Što mislite o njoj i liku Vanesse? Empty Re: Što mislite o njoj i liku Vanesse? Sat Sep 04, 2010 8:44 pm

Ninna

Ninna
The new Queen
The new Queen

ajme,ona je meni preelijepa [You must be registered and logged in to see this image.] i predobro joj stoji uloga vanesse...i stoji joj to ime,više nego jessica...nekako sam se navikla,pa zato [You must be registered and logged in to see this image.] o jessici i neznam puno,ali zato mi je vanessa u seriji jako draga [You must be registered and logged in to see this image.]

6Što mislite o njoj i liku Vanesse? Empty Re: Što mislite o njoj i liku Vanesse? Sun Sep 05, 2010 2:17 pm

Mala Momsenica Monika

Mala Momsenica Monika
Manhattan's elite member
Manhattan's elite member

Meni je ona odlična Vanessa,i stvarno joj odlično stoji uloga.

7Što mislite o njoj i liku Vanesse? Empty Re: Što mislite o njoj i liku Vanesse? Sun Sep 05, 2010 9:29 pm

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
Admin
Admin

O Jessici nemam blage veze, osim da hoda s Westwickom i lijepa mi je, ali kao Vanessa mi je bespotreban lik uopće. Tu je samo kad situacija zagusti ko i Jenny -.-''

8Što mislite o njoj i liku Vanesse? Empty Re: Što mislite o njoj i liku Vanesse? Mon Sep 06, 2010 10:02 pm

Chuck

Chuck
Admin
Admin

Vanessa mi je dobra, iako je u početku nisam volio, ali kasnije mi je postala dobra. A Jessica, pa nju ni ne znam tako da ne mogu nešto pričat o njoj.

http://www.gossipgirlcroatia.com

9Što mislite o njoj i liku Vanesse? Empty Re: Što mislite o njoj i liku Vanesse? Mon Sep 06, 2010 10:08 pm

Bassgirl

Bassgirl
Admin
Admin

Vanessa mi i nije nešto, a Jessica ima predivan osmijeh

http://tvshows.forumhr.com

10Što mislite o njoj i liku Vanesse? Empty Re: Što mislite o njoj i liku Vanesse? Mon Sep 06, 2010 10:12 pm

Chuck

Chuck
Admin
Admin

da.. ona ima stvarno ljep osmijeh..

http://www.gossipgirlcroatia.com

11Što mislite o njoj i liku Vanesse? Empty Re: Što mislite o njoj i liku Vanesse? Fri Dec 24, 2010 10:55 am

Wwinner

Wwinner
Outsider
Outsider

jao. lepa jeste, ali njen lik me toliko nerviira. grr Razz

12Što mislite o njoj i liku Vanesse? Empty Re: Što mislite o njoj i liku Vanesse? Mon Apr 04, 2011 7:19 am

Lusi.♥

Lusi.♥
Moderator
Moderator

Gledala sam sinoć CSI:Miami i tek ono ona se pojavi :OO Predobro.

13Što mislite o njoj i liku Vanesse? Empty Re: Što mislite o njoj i liku Vanesse? Wed Apr 06, 2011 9:50 am

besoin d'amour.♥

besoin d'amour.♥
Newbie
Newbie

Bezveze mi je,i Vanessa i Jessica

14Što mislite o njoj i liku Vanesse? Empty Re: Što mislite o njoj i liku Vanesse? Tue Aug 09, 2011 9:32 pm

Chuck's girl

Chuck's girl
Moderator
Moderator

ona je lepa i skroz gotivna, bas mi je onako simpaa

15Što mislite o njoj i liku Vanesse? Empty Re: Što mislite o njoj i liku Vanesse? Wed Aug 10, 2011 2:48 pm

Taylor Cobain

Taylor Cobain
Moderator
Moderator

Svaka čast Jessici. Vanessa nas sve nervira. Zašto? Zato što Jessica odlično glumi. Nemam riječi za njen talent, a i nije ružna Very Happy . Ne poznam Jessicin život tako da ništa ne mogu reći, ali obe su na svoj način genijalne Very Happy

16Što mislite o njoj i liku Vanesse? Empty Re: Što mislite o njoj i liku Vanesse? Wed Aug 10, 2011 3:05 pm

PhoenixX

PhoenixX
Moderator
Moderator

Meni je Vanessa jedan od omiljenih likova, iako je ono uradila Sereni u 4. sezoni.. Svi su oni pravili greske. Ali ona me nekako najvise podseca na mene, pa mozda zato.
A Jessica je prelepa i talentovana. Gledala sam nekoliko njenih intervjua i ok je Smile

17Što mislite o njoj i liku Vanesse? Empty Re: Što mislite o njoj i liku Vanesse? Tue Aug 23, 2011 7:19 pm

iLoveNy

iLoveNy
Newbie
Newbie

Meni je Jessica lijepa,ima divne oči i osmijeh,cura je simpa a i privatno ima predobar stil-
skenirala sam ju iz rubrike zvjezdanistil (teen) ,a lik Vannese mi je super,Jessica je jako talentirana i odlično ga glumi.
[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]
[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]

18Što mislite o njoj i liku Vanesse? Empty Re: Što mislite o njoj i liku Vanesse? Tue Nov 01, 2011 5:42 pm

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Upper East Side Princess
Upper East Side Princess

Ne volim je,u sve se uplete a uposte nije bitna..mada volim njen stil oblacenja.

http://www.photoshop-tn.com

19Što mislite o njoj i liku Vanesse? Empty Re: Što mislite o njoj i liku Vanesse? Tue Dec 27, 2011 5:58 pm

Inny ○

Inny ○
Blair's minion
Blair's minion

Jessica mi je super, ima super stil, prelijepa je i simpatična, a Vanessa mi je draga. Ono, okej. Kad je bila s Nateom bila mi je posebno draga ♥

20Što mislite o njoj i liku Vanesse? Empty Re: Što mislite o njoj i liku Vanesse? Thu Jul 12, 2012 7:58 am

Fabulous.Bitch.♥

Fabulous.Bitch.♥
The ultimate insider
The ultimate insider

NJu sam baš zgotivila,ali Vanessu ne mogu smislit.-.-

21Što mislite o njoj i liku Vanesse? Empty Re: Što mislite o njoj i liku Vanesse? Fri Jul 27, 2012 2:43 pm

Cam

Cam
Newbie
Newbie

Obozavam i glumicu i lik. Skroz je kul i opustena i leepa. Very Happy

22Što mislite o njoj i liku Vanesse? Empty Re: Što mislite o njoj i liku Vanesse? Sat Jul 28, 2012 10:06 pm

MissNothing

MissNothing
Newbie
Newbie

volim je prelepa jeee <3
jedna od omiljenih <3333

http://one-direction.forumotion.eu

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com