You are not connected. Please login or register

Jessicu ignoriraju kolege iz 'Tračerice'

+13
Spirit Crusher
Chuck's girl
Beatrice
Monette
Ninna
Carla Elisabeth
SmileyM
Taylor Momsen
Dan
Tonx
Bassgirl
Van der Woodsenica
Chuck
17 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Chuck

Chuck
Admin
Admin

[You must be registered and logged in to see this image.]

Glumica Jessica Szohr koja igra Vanessu, prema najnovijim informacijama, više nije dobrodošla u glumačkoj ekipi nakon što je prekinula s kolegom iz serije, Edom Westwickom (Chuck)

Jessica više nije poželjna na druženjima glumaca sa seta jer se svi solidariziraju s Edom Westwickom, pa tako jedino crnokosa glumica nije došla na proslavu rođendana Chacea Crawforda (Nate Archibald).

Veza Eda i Jessice pukla je zbog njezine koketne prirode, a povod je bilo njezino blisko druženje s bogatim nasljednikom Marcom Minutom.

Osim toga, pojavili su se tračevi da se Jessica spetljala i s drugim kolegom sa seta, Sebastianom Stanom, koji u seriji igra Cartera Baizena. 'Ed je uspio udaljiti Jessicu od drugih kolega iz 'Tračerice'. On je među najomiljenijim glumcima i svi su se svrstali na njegovu stranu. Ed je još uvijek jako povrijeđen', rekao je jedan izvor.

http://www.gossipgirlcroatia.com

Chuck

Chuck
Admin
Admin

A jadna Jessica.. Kako su glupi što ju ignoriraju..
A baš mi je žao kaj su oni prekinuli, bili su super par.. Sad Sad

http://www.gossipgirlcroatia.com

Van der Woodsenica

Van der Woodsenica
Blair's minion
Blair's minion

Baš mi je žao što su takvi prema njoj Sad Ali ako je istina da je stalno koketirala s drugim dečkima,to je onda njezina krivica xd

Bassgirl

Bassgirl
Admin
Admin

ja sam sad proctala da to nije u potpunosti tocno i da Jessica nije bila na Chaceovom rodjendanu zato sto nije bila u gradu nego na snimanju filma

http://tvshows.forumhr.com

Chuck

Chuck
Admin
Admin

bassgirl wrote:ja sam sad proctala da to nije u potpunosti tocno i da Jessica nije bila na Chaceovom rodjendanu zato sto nije bila u gradu nego na snimanju filma

Da je bar tako..
A znaš kako to novinari sve uvećaju i naprave skroz novu i drugu priču.

http://www.gossipgirlcroatia.com

Bassgirl

Bassgirl
Admin
Admin

da, tako i pise na ovoj stranici da je sve prenapuhano i da prica uopce nije bila provjerena

http://tvshows.forumhr.com

Tonx

Tonx
The Wannabe
The Wannabe

Ako je zaista koketne prirode, i ako je kriva za prekid, sama si je kriva što je ignoriraju.
Ali ipak su malo nepošteni. Njihov odabir, anyway.

Dan

Dan
Outsider
Outsider

Baš su bezobrazni. Žalim ju. Sad

Taylor Momsen

Taylor Momsen
The new It girl
The new It girl

i ja sam ovo negdje procitala.
kazu da je na pocetku taylor bila ta koja se odvajala od svih, vjerovatno jer je bila najmladja i nije se bas snalazila u njihovom drustvu, ali da se kasnije prilagodila pa se sada savrseno snalazi s ekipom, dok se Jessica odvaja, jer ne zeli pretjerano da bude u drustvu s Edom nakon njihovog prekida, i da je bila neljubazna prema ostalim kolegama, tako da sad oni i ne obracaju paznju bas na nju.
ali ko zna, Novinari -.-' ... izmisljaju cim stignu.

SmileyM

SmileyM
The ultimate insider
The ultimate insider

Kad napišu 'rekao je jedan izvor' ili nešto takvo, odmah mi sve smrdi na samo još jedan trač.

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
Admin
Admin

Ma to su gluposti. Normalno je da kad cura prekine s dečkom il obrnuto da se pokušavaju što više izbjegavati jer u suprotnom dođe do nadasve neugodne situacije. Iako po meni je glupo kad se dvoje ljudi sa istog seta spetljaju i onda kad prekinu bude svašta i na snimanjima itd. Ma pol toga su tračevi -.-'''

Ninna

Ninna
The new Queen
The new Queen

a joj,baš su bezobrazni prema njoj [You must be registered and logged in to see this image.] pa ako su oni i prekinuli to je njihova stvar,nemoraju se sad u to upletat i njihove kolege [You must be registered and logged in to see this image.] i ja nebranim jessicu,ali opet nije fer da je tako napadaju,ali tko zna,možda je i ed kriv za prekid a ne ona [You must be registered and logged in to see this image.] mislim ja neznam jeli tako,ali hoću reći da je bezobrazno što su stali na njegovu stranu i sad nju ignoriraju samo zbog prekida...ali ako je već koketirala s tim tipom,onda je sigurno ona kriva...samo nismo sigurno jeli to trač ili istina [You must be registered and logged in to see this image.]

Monette

Monette
The new Queen
The new Queen

baš šteta

Beatrice

Beatrice
Newbie
Newbie

Ja ih u potpunosti podržavam. Tijekom ovih par godina snimanja serije, naravno da su se povezali i postali prijatelji. A kad netko povrijedi jednog od vaših prijatelja - morate izabrati stranu, naravno. A ona si je sama kriva što je tome tako.

Chuck's girl

Chuck's girl
Moderator
Moderator

Tonx wrote:Ako je zaista koketne prirode, i ako je kriva za prekid, sama si je kriva što je ignoriraju.
Ali ipak su malo nepošteni. Njihov odabir, anyway.
slazem se, ako je ovo istina, delom je i ona kriva, ali ipak...

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Upper East Side Princess
Upper East Side Princess

Chuck's girl wrote:
Tonx wrote:Ako je zaista koketne prirode, i ako je kriva za prekid, sama si je kriva što je ignoriraju.
Ali ipak su malo nepošteni. Njihov odabir, anyway.
slazem se, ako je ovo istina, delom je i ona kriva, ali ipak...

http://www.photoshop-tn.com

Wendy

Wendy
The new It girl
The new It girl

Pa znaci li to da su se sa njom druzili samo zbog Eda? Mislim glupo je, a i ako ju je Ed stvarno odaljio od ostalih ni to nije u redu o.O

Taylor Cobain

Taylor Cobain
Moderator
Moderator

Pa ona, bilo koji da je film ili seriju snimala, spetljala se s nekim i na kraju bi se posvađala sa ostalom ekipom. U njoj je greška. Ne vjerujem baš da ju je Ed odaljio od ostalih.

Inny ○

Inny ○
Blair's minion
Blair's minion

A jadna. Mislim da to nije okej.
To znači da joj nikad niti nisu bili pravi prijatelji. :/

Fabulous.Bitch.♥

Fabulous.Bitch.♥
The ultimate insider
The ultimate insider

Van der Woodsenica wrote:Baš mi je žao što su takvi prema njoj Sad Ali ako je istina da je stalno koketirala s drugim dečkima,to je onda njezina krivica xd

tačno.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com