You are not connected. Please login or register

Blair i princ Louis

+26
Fabulous.Bitch.♥
KatarinaNY
.Blake.
Blair's #1 minion
Nathaniel's Babe__ ♥
Inny ○
Spirit Crusher
Chuck's girl
PhoenixX
.Blair.
Bite.me.Damon
anci.♥
M.
Blair.Waldorf
Helga
Liar.
Serenate_♥
trèsglamour
(c)micy
Cam
MISA
Gabbs
Mala Momsenica Monika
Carla Elisabeth
*QueenV*
Chuck
30 posters

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Message [Page 2 of 2]

26Blair i princ Louis - Page 2 Empty Re: Blair i princ Louis Sat May 12, 2012 10:46 pm

KatarinaNY

KatarinaNY
Newbie
Newbie

meni je on bas lijep, i pašu si, on je sve što je ona ikad sanjala, oboje su pametni, profinjeni i sofisticirani...samo sto je on na kraju ispao prava gnjida, pravo razočarenje od čovjek... ali nije ni blair nista bolja, iskoristila ga je kao zaštitu od chucka, nikad ga nije ni voljela.

27Blair i princ Louis - Page 2 Empty Re: Blair i princ Louis Wed Jul 11, 2012 8:21 am

Fabulous.Bitch.♥

Fabulous.Bitch.♥
The ultimate insider
The ultimate insider

Ammm,slatkii su,ali ona i Chuck su savršeni par *__*

28Blair i princ Louis - Page 2 Empty Re: Blair i princ Louis Thu Aug 30, 2012 9:06 am

~I Love Chair!~

~I Love Chair!~
Newbie
Newbie

Ne nisu jedno za drugo.Zivot iz bajke i zelja da bude princeza bile su Blairine zelje kad je bila ,,Mala" a sad je odrasla.A Louis je ispao pravi idiot.

29Blair i princ Louis - Page 2 Empty Re: Blair i princ Louis Thu Aug 30, 2012 8:26 pm

guess.

guess.
Newbie
Newbie

Ma..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Oni ne bi opstali.
get it guuurl.

30Blair i princ Louis - Page 2 Empty Re: Blair i princ Louis Sat Sep 08, 2012 9:46 am

Inny ○

Inny ○
Blair's minion
Blair's minion

Od zadnje sezone mišljenje mi se u potpunosti promjenilo. Odvratan su par, nimalo nisu slatki. On je odvratan i zaslužuje gorijet' u paklu! Smile

31Blair i princ Louis - Page 2 Empty Re: Blair i princ Louis Thu Oct 18, 2012 6:22 pm

. Serena W .

. Serena W .
Newbie
Newbie

Ona je bas mocnna kao princeza, medjutim osjeti se da to nije to Blair treba neko strastven kao Chuck. <3

32Blair i princ Louis - Page 2 Empty Re: Blair i princ Louis Tue Feb 05, 2013 2:52 pm

AnaxWaldorf

AnaxWaldorf
Newbie
Newbie

kad joj je Chuck na kraju treće sezone slomio srce, Louis se je činio savršenim za nju, bio je potpuno drugačiji od ljudi iz New Yorka i zabavno je bilo kako je Blair bila s nekim koga ne zna od rođenja. Na početku pete sezone je bio odličan, mislim suprotstavio se je svojoj majci za nju. no onda kada je onaj video o Chucku i Blair izašao se je potpuno promjenio i onda sam ga, blago rečeno, zamrzila. No Louis i Blair su mi bili odličan par i šteta što nije potrajalo Smile

http://mockingjayxx26.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum hosting  | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com