You are not connected. Please login or register

Ljubav i ostale prirodne katastrofe

+7
Spirit Crusher
Wendy
Bassgirl
Chuck
Katherine
Westwick___♥
Carla Elisabeth
11 posters

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Message [Page 1 of 2]

1Ljubav i ostale prirodne katastrofe Empty Ljubav i ostale prirodne katastrofe Mon Jul 18, 2011 7:27 pm

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
Admin
Admin

Ljubav i ostale prirodne katastrofe Grungyinlove

Vjerujete li u pravu ljubav ? Ili je sve čin iz koristi,egoizma i sl. ? Vjerujete li u ljubav na prvi pogled? Ili je to samo jedan od mitova? Dobra ili loša iskustva u ljubavi ili nikakva? Podijelite s nama....

2Ljubav i ostale prirodne katastrofe Empty Re: Ljubav i ostale prirodne katastrofe Wed Jul 20, 2011 4:03 pm

Westwick___♥

Westwick___♥
The ultimate insider
The ultimate insider

Ja verujem u pravu ljubav, kao i u ljubav na prvi pogled.
Nije mit, to je najlepši osećaj u život, ali ima i neke mane.
Za sad nemam loša iskustva, hvala bogu, ali ni dobra nažalost.

3Ljubav i ostale prirodne katastrofe Empty Re: Ljubav i ostale prirodne katastrofe Wed Jul 20, 2011 5:10 pm

Katherine

Katherine
Moderator
Moderator

Vjerujem u ljubav i vjerujem da se ona može svakom ostvarit.

Ne vjerujem u ljubav na prvi pogled, ali vjerujem u zaljubljenost na prvi pogled pa ako ta zaljubljenost pređe u ljubav po toj logici da.
Kad kažeš da nekog voliš meni to treba imati baš neko duboko značenje i ja mislim da treba jedan određen period da baš možeš reći da nekoga voliš, voliš.
Može ti biti stalo, možeš biti zaljubljen, može ti se netko sviđati ali da voliš, to je ipak malo iznad svega toga.

4Ljubav i ostale prirodne katastrofe Empty Re: Ljubav i ostale prirodne katastrofe Wed Jul 20, 2011 5:12 pm

Westwick___♥

Westwick___♥
The ultimate insider
The ultimate insider

Katherine wrote:
Kad kažeš da nekog voliš meni to treba imati baš neko duboko značenje i ja mislim da treba jedan određen period da baš možeš reći da nekoga voliš, voliš.
Ljubav i ostale prirodne katastrofe 104171
Potpuno se slažem.
Lako se izgovara, ali mnooogoo znači.

5Ljubav i ostale prirodne katastrofe Empty Re: Ljubav i ostale prirodne katastrofe Wed Jul 20, 2011 5:46 pm

Chuck

Chuck
Admin
Admin

Tako i ja mislim. Možeš ti nekome odmah reć da ga voliš, al to nije to. Lako je to reć, al treba to stvarno i mislit. Dok recimo u ljubav na prvi pogled ne vjerujem. To nije ljubav, nego samo neka privlačnost.

http://www.gossipgirlcroatia.com

6Ljubav i ostale prirodne katastrofe Empty Re: Ljubav i ostale prirodne katastrofe Wed Jul 20, 2011 5:47 pm

Westwick___♥

Westwick___♥
The ultimate insider
The ultimate insider

Chuck wrote: Dok recimo u ljubav na prvi pogled ne vjerujem. To nije ljubav, nego samo neka privlačnost.
To je donekle tačno.
Ali ima retkih slučajeva, kada je to odmah ljubav.
Izgleda da sam jedina koja veruje u to. xD

7Ljubav i ostale prirodne katastrofe Empty Re: Ljubav i ostale prirodne katastrofe Wed Jul 20, 2011 6:11 pm

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
Admin
Admin

Chuck wrote:To nije ljubav, nego samo neka privlačnost.

S ovim se slažem. To se jedino viđa u filmovima.
Po meni u stvarnom životu to ne funkcionira. Ne možeš ti po izgledu znat kakva je ona/on osoba.
Ali kod mene je ta šema da ja po očima vidim kakvi su ljudi. I nikad se nisam zabunila, uvijek sam pogodila.

8Ljubav i ostale prirodne katastrofe Empty Re: Ljubav i ostale prirodne katastrofe Thu Jul 21, 2011 8:34 am

Chuck

Chuck
Admin
Admin

Hahha.. da, to samo u filmovima ima da se odma čim se vide i zaljube, i nakon 2 dana vjenčaju i kunu si na vječnu ljubav.. xD

http://www.gossipgirlcroatia.com

9Ljubav i ostale prirodne katastrofe Empty Re: Ljubav i ostale prirodne katastrofe Thu Jul 21, 2011 9:21 am

Westwick___♥

Westwick___♥
The ultimate insider
The ultimate insider

Zašto se tema zove 'ljubav i ostale katastrofe'?!
Pa ljubav nije katastrofa! Razz

Nije samo u filmovima... Wink

10Ljubav i ostale prirodne katastrofe Empty Re: Ljubav i ostale prirodne katastrofe Thu Jul 21, 2011 10:03 am

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
Admin
Admin

prirodne katastrofe xD iz fore

Naravno da ljubav nije katastrofa ja sam u sretnoj vezi već skoro 5 godina. Ali pričam općenito o prvom pogledu i sl.

11Ljubav i ostale prirodne katastrofe Empty Re: Ljubav i ostale prirodne katastrofe Thu Jul 21, 2011 12:17 pm

Katherine

Katherine
Moderator
Moderator

Na prvi pogled se rađa zaljubljenost koja može, a i ne mora preći u ljubav.

A ljubav je prekrasan osjećaj, al' treba znati voljeti nekoga, a ne samo reći da ga se voli. Smile

12Ljubav i ostale prirodne katastrofe Empty Re: Ljubav i ostale prirodne katastrofe Sat Jul 23, 2011 3:44 pm

Bassgirl

Bassgirl
Admin
Admin

Ni ja ne vjerujem u ljubav na prvi pogled jer ne možeš nekoga voljet dok ga u potpunosti ne upoznaš i vidiš njegove/njezine vrline i mane. Mislim da treba proći dosta vremena dok nekoga stvarno ne zavoliš.

http://tvshows.forumhr.com

13Ljubav i ostale prirodne katastrofe Empty Re: Ljubav i ostale prirodne katastrofe Thu Sep 29, 2011 6:04 pm

Katherine

Katherine
Moderator
Moderator

Ajde, ajde da malo ovdje pokrenemo temu, jako je pričljiva i može se dosta toga reći na nju.

Uvijek me je zanimao pojam:"Ljubav je slijepa" Vjerujete li zbilja u to? Da kad ste zaljubljeni, kad nekoga volite, kad sve sasvim svjesni da on radi stvari koje da netko radi drugima rekli da mora zaustaviti to, al' kad se vama dešava vi iznova i iznova nalazite nove razloge da ta osoba nešto znači.

Ja mislim da se to ne dešava u ljubavi, nego u zaljubljenosti. Kad nekog voliš poznaješ sve njegove/njezine mane i mora proči određeni perion koji nije kratak ni najmanje i onda ako si kroz to svo vrijeme osjećao da je to prava stvar, upoznao tu osobu onako na pravi način, onda ćeš znati za koje je ona stvari sposobna, a za koje nije, nećeš sebe zavaravati. Dok, naime, u zaljubljenosti, sebe zavaravo i prekrivamo istinu tek toliko iz razloga što nam se sviđa taj osjećaj zaljubljenosti.

14Ljubav i ostale prirodne katastrofe Empty Re: Ljubav i ostale prirodne katastrofe Fri Nov 18, 2011 5:24 pm

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
Admin
Admin

Ljubav je u početku slijepa što te može dovesti do goreg stanja u vezi.
Primjerice kako se mojoj poznanici dogodilo.

Krenila je s jednim dečkom i on je bio posesivan. Nije joj davao da ide s nama do grada u shooping i sl. tome. To se njoj činilo kao '' A on želi da budem samo s njim''. Nismo joj baš previše govorile, a kad smo joj rekle da je čudan i da ga se bolje mani nije nas slušala. Ona je bila zaluđena njime a on je to iskorištavao. Što su više bili zajedno to je on imao neke druge posesivnosti. Gledao kolko para ima na mobu, ako bi joj ošla jedna kuna na mobu odmah ''Gdje si to potrošila i s kim'' i takve stvari. Kad je konačno uvidjela što on radi (a trebalo je duže vrijeme proć) onda je htjela prekiniti s njim a on joj to ''nije dao''. Napokon je rekla roditeljima što se događa i njen otac mu je došao na vrata i zaprijetio. Od tada se više uoće nisu čuli ni vidjeli.
Moglo je proći i gore ali sva sreća pa nije.

Morate djevojke paziti, jer ima svakakvih tipova. Nije sve divno i bajno Wink

15Ljubav i ostale prirodne katastrofe Empty Re: Ljubav i ostale prirodne katastrofe Sat Nov 19, 2011 10:42 am

Wendy

Wendy
The new It girl
The new It girl

Verujem u pravu ljubav, mislim samo pogledajte svoje roditelje? Smile Ne verujem u ljubav na prvi pogled, jer kad nekog tek upoznaš, ne znaš ništa o njemu. Nisam do sada imala iskustva sa tim, ali mislim da svi oni koji pričaju da su svi momci isti i da nikad neće naći pravog i da je ljubav samo reč preteruju.

16Ljubav i ostale prirodne katastrofe Empty Re: Ljubav i ostale prirodne katastrofe Sat Nov 19, 2011 11:13 am

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Upper East Side Princess
Upper East Side Princess

Ja vise ne verujem u ljubav,muskarci su stoke,ne znaju da vole..
Imam dosta iskustva :/

http://www.photoshop-tn.com

17Ljubav i ostale prirodne katastrofe Empty Re: Ljubav i ostale prirodne katastrofe Sun Dec 11, 2011 2:13 pm

Taylor Cobain

Taylor Cobain
Moderator
Moderator

Spirit Crusher wrote:Ja vise ne verujem u ljubav,muskarci su stoke,ne znaju da vole..
Imam dosta iskustva :/

Ne mora značiti da su svi isti Razz

18Ljubav i ostale prirodne katastrofe Empty Re: Ljubav i ostale prirodne katastrofe Sun Dec 11, 2011 4:36 pm

Katherine

Katherine
Moderator
Moderator

Definitivno svi nisu isti, i zavisi sve od vrste iskustva koju imaš.

19Ljubav i ostale prirodne katastrofe Empty Re: Ljubav i ostale prirodne katastrofe Sun Apr 15, 2012 3:17 pm

.Blake.

.Blake.
The ultimate insider
The ultimate insider

Mislim da ljubav na prvi pogled ne postoji jer ljubav je savim nešto drugo od fizičkog sviđanja. Zaljubljenost na prvi pogled bi nekako pregrmila jer te osoba može očarati izgledom, šarmom...
Vjerujem u pravu ljubav i vjerujem da prave i iskrene veze mogu opstati zauvijek, samo treba uložiti puno truda i volje u građenje veze.
Možda ovako govorim jer sam u sretnoj vezi, ali nikada prije nisam gledala na ljubav kao nešto negativno.

20Ljubav i ostale prirodne katastrofe Empty Re: Ljubav i ostale prirodne katastrofe Tue Aug 07, 2012 11:26 pm

Margita

Margita
Designer
Designer

K, šta raditi kad apsolutno nemaš pojma na čemu si , kad ti se prvo javi pa ignoriše i imaš 0% samopouzdanja ?

21Ljubav i ostale prirodne katastrofe Empty Re: Ljubav i ostale prirodne katastrofe Tue Aug 07, 2012 11:30 pm

Nathaniel's Babe__ ♥

Nathaniel's Babe__ ♥
Moderator
Moderator

Margita wrote:K, šta raditi kad apsolutno nemaš pojma na čemu si , kad ti se prvo javi pa ignoriše i imaš 0% samopouzdanja ?
Jednostavno ga pitas, kazi mu da ti se svidja i pitaj ga da li i on oseca isto prema tebi. Ja sam to uradila, jeste bilo bolno, ali sam bar znala na cemu sam.

http://www.bruno-mars.biz/

22Ljubav i ostale prirodne katastrofe Empty Re: Ljubav i ostale prirodne katastrofe Tue Aug 07, 2012 11:46 pm

Margita

Margita
Designer
Designer

Pa i to što kažeš, ali kad negde na sniženju nabavim mu*a u pola cene Ljubav i ostale prirodne katastrofe 480840

23Ljubav i ostale prirodne katastrofe Empty Re: Ljubav i ostale prirodne katastrofe Tue Aug 07, 2012 11:52 pm

Nathaniel's Babe__ ♥

Nathaniel's Babe__ ♥
Moderator
Moderator

Margita wrote:Pa i to što kažeš, ali kad negde na sniženju nabavim mu*a u pola cene Ljubav i ostale prirodne katastrofe 480840
Ma ne brini bre, imaces hrabrosti, drzim ti palceve, ja sam tako skupila hrabrost da mu priznam da mi se svidja, on mi u pocetku nije verovao, mislio je da ga zezam, a onda sam ga naterala da mi poveruje, on je nekako izbegavao tu temu, ali sam mu na kraju rekla da mi kaze da li mu se svidjam, a on je rekao da ne moze nista da mi kaze jer ima devojku, tad mi se ceo svet srusio, bila sam tuzna nekoliko dana.

http://www.bruno-mars.biz/

24Ljubav i ostale prirodne katastrofe Empty Re: Ljubav i ostale prirodne katastrofe Tue Aug 07, 2012 11:56 pm

Margita

Margita
Designer
Designer

Ali si preživela. Pa sad, nije da sam nešto toliko zaljubljena da ću umreti ako me odbije, pre je ponos u pitanju. U ostalom, nije da svaki dan prema nekom osetim bilo šta, zadnji put mi se neki momak stvarno sviđao u osnovnoj školi, i zašto je on toliko specijalan ? -.-'




















25Ljubav i ostale prirodne katastrofe Empty Re: Ljubav i ostale prirodne katastrofe Wed Aug 08, 2012 12:49 am

Nathaniel's Babe__ ♥

Nathaniel's Babe__ ♥
Moderator
Moderator

Margita wrote:Ali si preživela. Pa sad, nije da sam nešto toliko zaljubljena da ću umreti ako me odbije, pre je ponos u pitanju. U ostalom, nije da svaki dan prema nekom osetim bilo šta, zadnji put mi se neki momak stvarno sviđao u osnovnoj školi, i zašto je on toliko specijalan ? -.-
On se meni mnogo svidja, i pokusavala sam da ga zaboravim, ali uzalud, kad god ga vidim, ja sam srecna Very Happy Mnogo je lep, ima crnu kosu i lepe crne oci Very Happy

http://www.bruno-mars.biz/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com