You are not connected. Please login or register

Što mislite o njoj i njenom liku u seriji?

+14
Margita
Anchy
Fabulous.Bitch.♥
.Blake.
MissNothing
AnotherBlair
Blair's #1 minion
Inny ○
Wendy
Spirit Crusher
GagaMyLife
Taylor Cobain
GossipGirl3804
Bassgirl
18 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Bassgirl

Bassgirl
Admin
Admin

Dakle, napišite svoje komentare o Leighton i o njenom liku Blair Waldorf.

http://tvshows.forumhr.com

GossipGirl3804

GossipGirl3804
Newbie
Newbie

Leighton je odlično odglumila Blair. Jer Blair je u seriji- na prvi pogled hladna, bezobrazna i površna ku*a, a to nije lako odglumiti. Leighton zapravo glumi pomalo dvoličan lik, jer kad zapravo upoznamo Blair ona je dobra, zabavna i draga cura. Leighton mi se čini kao ok osoba u stvarnom životu ( nije alkoholičarka, nije problematična osoba... ) iako sada mediji su bili pisali o njenoj svađi s majkom. Dobra je kao glumica. Very Happy

Taylor Cobain

Taylor Cobain
Moderator
Moderator

GossipGirl3804 wrote:Leighton je odlično odglumila Blair. Jer Blair je u seriji- na prvi pogled hladna, bezobrazna i površna ku*a, a to nije lako odglumiti. Leighton zapravo glumi pomalo dvoličan lik, jer kad zapravo upoznamo Blair ona je dobra, zabavna i draga cura. Leighton mi se čini kao ok osoba u stvarnom životu ( nije alkoholičarka, nije problematična osoba... ) iako sada mediji su bili pisali o njenoj svađi s majkom. Dobra je kao glumica. Very Happy


:good post:

Slažem se sa svime. Fantastična je glumica, jer je u stvarnom životu zaista dobra, topla i draga osoba. A uloga je skroz suprotna njoj, a ona je to savršeno odradila Very Happy

GagaMyLife

GagaMyLife
Newbie
Newbie

Odlicno joj stoji lik Blair. Odlicno igra zlocu, ali i odlicno igra onu njenu nezniju stranu. Sve pohvale, fantasticno je glumi u seriji. Very Happy

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Upper East Side Princess
Upper East Side Princess

Odlicna je,i uloga joj bas odgovara.

http://www.photoshop-tn.com

Wendy

Wendy
The new It girl
The new It girl

GossipGirl3804 wrote:Leighton je odlično odglumila Blair. Jer Blair je u seriji- na prvi pogled hladna, bezobrazna i površna ku*a, a to nije lako odglumiti. Leighton zapravo glumi pomalo dvoličan lik, jer kad zapravo upoznamo Blair ona je dobra, zabavna i draga cura. Leighton mi se čini kao ok osoba u stvarnom životu ( nije alkoholičarka, nije problematična osoba... ) iako sada mediji su bili pisali o njenoj svađi s majkom. Dobra je kao glumica. Very Happy
Potpuno se slazem. Mene je cak i nervirala zbog takvog svog ponasanja, nekad je stvarno znala da pretera

Inny ○

Inny ○
Blair's minion
Blair's minion

Leighton je super kao osoba. Slatka je, prelijepa, ima super outfite na crvenom tepihu, o osobinama baš ne mogu suditi jer ju ne poznajem uživo, ali mislim da je super.
Kod Blair, mislim da je vrlo sarkastična, prelijepa, popularna cura, kadkad drska, ali mi se otpočetka svidjela. Iza svega toga ona je 'FASHION IKON' i prava dušicaa Very Happy <33

Blair's #1 minion

Blair's #1 minion
Blair's minion
Blair's minion

u prvoj sezoni je stvarno bila b*tch, ali se kasnije popravila i pokazala da i ona brine o drugim ljudima.

u petoj je skroz drugacija, skroz je sazrela.

http://teamleightonm.tumblr.com/

AnotherBlair

AnotherBlair
Outsider
Outsider

Po meni je ta uloga baš za nju, odlično glumi obje strane svoga lika, kao što ste vec rekli. Meni se odmah u 1. sezoni svidjela i mislim da toliko dobro glumi da kad ju gledam u drugim filmovima o njoj razmišljam kao o Blair a ne kao o Leighton. <3

MissNothing

MissNothing
Newbie
Newbie

divna je ♥

http://one-direction.forumotion.eu

.Blake.

.Blake.
The ultimate insider
The ultimate insider

Kao glumica je savršeno odglumila, vjerujem da nije lako odglumiti lik koji je totalno suprotno onome što si ti zapravo. Iskreno, meni se Blair napočetku nije svidjela jer sam gledala to po sebi, s takvom osobom se ne bi nikada sprijateljila Very Happy Ali što je sezona išla dalje, sve više i više mi je rasla u očima, nekako je sazrila.

Fabulous.Bitch.♥

Fabulous.Bitch.♥
The ultimate insider
The ultimate insider

Obožavam Leighton.Ona mi je jedna od omiljenih glumica.Fantastično je odglumila Blair,a posebno zato što joj je ona sušta suprotnost.Iako je ne poznajem lično,čini mi se da je jako daraga osoba.Smile

Anchy

Anchy
Moderator
Moderator

Taylor Cobain wrote:
GossipGirl3804 wrote:Leighton je odlično odglumila Blair. Jer Blair je u seriji- na prvi pogled hladna, bezobrazna i površna ku*a, a to nije lako odglumiti. Leighton zapravo glumi pomalo dvoličan lik, jer kad zapravo upoznamo Blair ona je dobra, zabavna i draga cura. Leighton mi se čini kao ok osoba u stvarnom životu ( nije alkoholičarka, nije problematična osoba... ) iako sada mediji su bili pisali o njenoj svađi s majkom. Dobra je kao glumica. Very Happy


:good post:

Slažem se sa svime. Fantastična je glumica, jer je u stvarnom životu zaista dobra, topla i draga osoba. A uloga je skroz suprotna njoj, a ona je to savršeno odradila Very Happy

Margita

Margita
Designer
Designer

Uloga joj je sjajna... ne znam, ne volim takve osobe u rl, tačnije lik predstavlja sve ono što mrzim, ali opet je volim xD haha, šta sam napisala... Moguće da je na to i ona uticala..

i love gd

i love gd
Newbie
Newbie

sjajno. ne gledam baš često seriju, ali ovo što sam do sada videla, msm da je se savršeno uživela i da joj baš stoji ta uloga.

. Serena W .

. Serena W .
Newbie
Newbie

Odlicna je glumica,mislim da se potpuno uzivila u ulogu jer drugacije ne bi mogla odglumiti bolje. Blair mi je bas extra lik,samouvjerena je i zna sta zeli. Savrsena je za ovakvu ulogu!

AnaxWaldorf

AnaxWaldorf
Newbie
Newbie

Meni je Blair kao lik jednostavno odličan. Nije lijena iako je razmažena. Ima stila i sve. A Leighton ju je savršeno odglumila jer to stvarno nije lako glumiti nekoga tko je potpuna suprotnost tebe. Bblair je po meni najzabavniji lik u seriji jer uvijek se nešto novo događa oko nje i radnja se nikad ne ponavlja Smile

http://mockingjayxx26.tumblr.com/

roberta_bg

roberta_bg
Newbie
Newbie

Mnogo mi je simpaticna, i ima lep glas, dopada mi se njen lik veoma Very Happy Mislim da nije bas lako glumiti Blair Waldorf Wink

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com