You are not connected. Please login or register

Komentari na knjige

+42
.Blake.
LittleJ1988
AnotherBlair
Inny ○
Taylor Cobain
Spirit Crusher
Bite.me.Damon
Westwick___♥
Serenate_♥
MISA
Serena i Nate
Taylor_13
celebrity
Andy
Lusi.♥
Blair.Waldorf
pŁaWuShA XoXo
Anatea
*Serena*
Carla Elisabeth
Abbey Down
BB fashion
Queen Bee
Sophie Mai Evans
Queen B.
Dorci555
Tonx
Katherine
Animals Whisperer
~*Miss Fucked Up*~
Blair_Waldorf_fan
Taylor Momsen
Ninna
Dorothy
Mala Momsenica Monika
Van der Woodsenica
serena van der woodsen*
JoxY ^^
BlairWaldorf
Bluck
Marina
Chuck
46 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Message [Page 2 of 3]

26Komentari na knjige - Page 2 Empty Re: Komentari na knjige Fri Nov 05, 2010 2:06 pm

BB fashion

BB fashion
Newbie
Newbie

Pričitala sam prve dvije i extra su mi bile

27Komentari na knjige - Page 2 Empty Re: Komentari na knjige Fri Nov 05, 2010 5:27 pm

Abbey Down

Abbey Down
Newbie
Newbie

nisam čitao no ako mi se bude dalo budem

28Komentari na knjige - Page 2 Empty Re: Komentari na knjige Sun Nov 07, 2010 9:36 am

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
Admin
Admin

Ja sam najprije citala knjigu ali mi je nekako povrsno ostavila dojam, al naspram serije...

29Komentari na knjige - Page 2 Empty Re: Komentari na knjige Fri Nov 19, 2010 12:41 pm

*Serena*

*Serena*
Newbie
Newbie

Pročitala sam 1., 2. i 3. dio i iako nisam ljubiteljica knjiga ove su me oduševile jer ima puno opisa i također mi je knjiga bolja od serije iako jaaaako želim da puste Tračericu na TV !!! Svi koji nisu pročitali
knjigu, obavezno pročitajte, meni je prvom 2. dio bio bolji od 1. pa treći dio od 2. sad idem na 4. dio Very Happy

30Komentari na knjige - Page 2 Empty Re: Komentari na knjige Wed Nov 24, 2010 8:01 pm

Anatea

Anatea
Newbie
Newbie

Mislim da je ovo prva stvar u kojoj mi se serija zapravo više sviđa nego knjige. Mislim i knjige su super, ali u seriji mi je radnja nekako bolja i nije toliko pretjerana kao u knjigama.
Inače pročitala sam sve knjige na eng, a na hrvatskom sam samo prvu knjigu.

31Komentari na knjige - Page 2 Empty Re: Komentari na knjige Tue Jan 11, 2011 6:00 pm

pŁaWuShA XoXo

pŁaWuShA XoXo
Outsider
Outsider

za sada sam procitala prvu knjigu..mislim da je pree dobra Very Happy
jos malo pa cu kupiti i ostale,jedwa cekam..sigurno ce biti jos zanimljivije
ali moram priznat serija je bolja Very Happy

32Komentari na knjige - Page 2 Empty Re: Komentari na knjige Tue Jan 11, 2011 6:23 pm

Blair.Waldorf

Blair.Waldorf
Outsider
Outsider

neki dan sam kupila 4, 5 i 6 i sve sam ih do sada pročitala od prvog dijela do šestog Smile fora su Wink)

33Komentari na knjige - Page 2 Empty Re: Komentari na knjige Wed Jan 12, 2011 7:53 pm

Lusi.♥

Lusi.♥
Moderator
Moderator

Ja mislim da sam pročitala prvih 5, al nisam 100% sigurna jer nisam čitala po redu Komentari na knjige - Page 2 442805

34Komentari na knjige - Page 2 Empty Re: Komentari na knjige Mon Jan 24, 2011 7:39 pm

Andy

Andy
Newbie
Newbie

Ja sam pročitala sve koje su izišle kod nas i imam ih. Meni su dobre. Very Happy

35Komentari na knjige - Page 2 Empty Re: Komentari na knjige Sun Feb 06, 2011 2:59 pm

JoxY ^^

JoxY ^^
Newbie
Newbie

Ne svidjaju mi se knjige uopste. ^^
Serija je zakon. Very Happy

36Komentari na knjige - Page 2 Empty Re: Komentari na knjige Thu Feb 24, 2011 10:35 pm

Lusi.♥

Lusi.♥
Moderator
Moderator

Čitam 6. dio Very Happy

37Komentari na knjige - Page 2 Empty Re: Komentari na knjige Tue May 24, 2011 2:52 pm

celebrity

celebrity
Newbie
Newbie

Procitao sam prvu knjigu i dosta je zanimljiva ima dobrih citata ali je Serena predstavljena kao totalna bitch a Jenny kao naivna curica
U svakom slucaju planiram procitati sve knjige

38Komentari na knjige - Page 2 Empty Re: Komentari na knjige Tue May 24, 2011 3:53 pm

Taylor_13

Taylor_13
The new It girl
The new It girl

ja sad citam 7 dio. Serija je puuuuno bolja nego knjiga... ima vise radnje i da je serija radena po knjizi uopce ne bi bilo Chucka.Slazem se s vecinom koja su rekla da je zacudo serija bolja od knjige.

http://www.last.fm/user/Ramona_13

39Komentari na knjige - Page 2 Empty Re: Komentari na knjige Tue May 24, 2011 7:37 pm

Serena i Nate

Serena i Nate
Outsider
Outsider

imam prve 3. knjige Smile
super su,al meni je iskreno serija bolja!

40Komentari na knjige - Page 2 Empty Re: Komentari na knjige Tue Jul 12, 2011 7:51 pm

MISA

MISA
Newbie
Newbie

Nisam procitao, ali planiram

41Komentari na knjige - Page 2 Empty Re: Komentari na knjige Tue Jul 12, 2011 8:44 pm

Chuck

Chuck
Admin
Admin

Evo ja završio i sa drugom knjigom.
Super su mi knjige, jer ima puno toga što u seriji uopće nije prikazano, il je bilo malo izmjenjeno. Jedino što mi se ne sviđa to što Chucka uopće nema.

http://www.gossipgirlcroatia.com

42Komentari na knjige - Page 2 Empty Re: Komentari na knjige Wed Jul 20, 2011 11:41 am

Serenate_♥

Serenate_♥
Newbie
Newbie

Procitala sam samo 4 knjige. I svidjaju mi se.

43Komentari na knjige - Page 2 Empty Re: Komentari na knjige Wed Jul 20, 2011 2:08 pm

Chuck

Chuck
Admin
Admin

Evo sad čitam i treću knjigu i super mi je.
Aaron mi je skroz dobar dečko, i čak bi htio da on i Blair imaju nešto.
Glupo mi je to što je u knjigama Nate narkoman i to žešći, stalno je napušen.
Onaj dio kada Vanessa ide u Victoria's Secret mi je dobar.. hahaha

http://www.gossipgirlcroatia.com

44Komentari na knjige - Page 2 Empty Re: Komentari na knjige Wed Jul 20, 2011 2:18 pm

Westwick___♥

Westwick___♥
The ultimate insider
The ultimate insider

Ja nisam čitala knjige, jer kod nas nisu još prevedene.
Nažalost.
Ali čim nađem, kupiću naravno.
Sigurna sam da su dobre, kao i serija.

45Komentari na knjige - Page 2 Empty Re: Komentari na knjige Thu Jul 21, 2011 8:31 am

Chuck

Chuck
Admin
Admin

Evo završio sam treću knjigu. I knjige su mi super. Ima puno stvari kaj se u seriji nije uopće događalo, tako da kao da čitam nešto skroz novo.
Onaj Flow mi je naporan, ok, jesi ti neka popularna rock zvijezda, al vidiš da te Serena ne ferma ni pola posto, bježi više.. Izgleda da bi S mogla bit sa Aaraonm i to bi mi bilo drago, jer se on čini kao skroz dobar dečko.. Najbolje je kad njih dvoje čekaj vatromet da se poljube, a dođe B i kaže, ajde poljubite se više.. xD
Drago mi je kaj su Nate odje*ale i Jenny i Blair, kad je kreten..

http://www.gossipgirlcroatia.com

46Komentari na knjige - Page 2 Empty Re: Komentari na knjige Thu Jul 21, 2011 5:33 pm

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
Admin
Admin

Westwick___♥️ wrote:Ja nisam čitala knjige, jer kod nas nisu još prevedene.
Nažalost.
Ali čim nađem, kupiću naravno.
Sigurna sam da su dobre, kao i serija.

Ak jednom dođeš u Hrvatsku kupi Very Happy Nisu ni skupe, a ako ti ide engleski onda bi trebala imati u nekoj knjižari, nakladi... raspitaj se, pogledaj po netu Wink

47Komentari na knjige - Page 2 Empty Re: Komentari na knjige Thu Jul 21, 2011 6:14 pm

Lusi.♥

Lusi.♥
Moderator
Moderator

Mislim da na netu imaš na engleskom Smile

48Komentari na knjige - Page 2 Empty Re: Komentari na knjige Fri Jul 22, 2011 5:43 am

Westwick___♥

Westwick___♥
The ultimate insider
The ultimate insider

Videću.
Ali meni je lepše kad je držim u rukama i lepo čitam.

49Komentari na knjige - Page 2 Empty Re: Komentari na knjige Fri Jul 22, 2011 11:39 am

Lusi.♥

Lusi.♥
Moderator
Moderator

Istina Smile

50Komentari na knjige - Page 2 Empty Re: Komentari na knjige Wed Aug 03, 2011 2:33 pm

Bite.me.Damon

Bite.me.Damon
Outsider
Outsider

Procitala sam prve cetiri. Dosta je drugacije od serije, a i ovo je mozda prvi put da vise volim seriju/film od knjige Smile Nisu ni knjige lose, ali mi se vise svidja razvoj likova u seriji.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | Cinema, Movies | Television, Series, Cartoon | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com