You are not connected. Please login or register

Ed Westwick: Audicija za Gossip Girl

+4
Westwick___♥
Carla Elisabeth
Inny ○
Taylor Cobain
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Ed Westwick: Audicija za Gossip Girl Empty Ed Westwick: Audicija za Gossip Girl Sat Oct 15, 2011 12:49 pm

Taylor Cobain

Taylor Cobain
Moderator
Moderator

Svi obožavaju Ed Westwick-a, koji se proslavio ulogom Chuck Bassa u tinejdžerskoj seriji Gossip Girl.
Svoju ulogu je odglumio savršeno, i svi su se vjerovatno pitali kako su njega pronašli?
Pa, pogledajmo njegovu audiciju:

2Ed Westwick: Audicija za Gossip Girl Empty Re: Ed Westwick: Audicija za Gossip Girl Tue Dec 27, 2011 5:30 pm

Inny ○

Inny ○
Blair's minion
Blair's minion

Predobro glumi *.*
Vidi se da se uživio u ulogu. Very Happy

3Ed Westwick: Audicija za Gossip Girl Empty Re: Ed Westwick: Audicija za Gossip Girl Sat Jan 07, 2012 2:47 pm

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
Admin
Admin

Osjeti se britanski naglasak u nekim momentima, mora da je američki naglasak jako dobro istrenirao.
Sviđa mi se audicija, počela sam se smijati jer tu tako još mlaaaad i sav nevin. Ed Westwick: Audicija za Gossip Girl 216743

4Ed Westwick: Audicija za Gossip Girl Empty Re: Ed Westwick: Audicija za Gossip Girl Sat Jan 07, 2012 3:13 pm

Westwick___♥

Westwick___♥
The ultimate insider
The ultimate insider

Carla Elisabeth wrote:Sviđa mi se audicija, počela sam se smijati jer tu tako još mlaaaad i sav nevin. Ed Westwick: Audicija za Gossip Girl 216743
Daa, tako izgleda dobro i čedno. xD
Mnogo mi je meden ovde i prosto je savršeno odradio ovu scenu.

Čoveče, ovo je bilo pre više od 4 godine *_* Ne verujem.

Inače, slažem se sa Karlom, da se na trenutke 'oseti' britanski akcenat, ali dobro .. Smile

5Ed Westwick: Audicija za Gossip Girl Empty Re: Ed Westwick: Audicija za Gossip Girl Sun Jan 08, 2012 12:20 am

Taylor Cobain

Taylor Cobain
Moderator
Moderator

Carla Elisabeth wrote:Osjeti se britanski naglasak u nekim momentima, mora da je američki naglasak jako dobro istrenirao.
Sviđa mi se audicija, počela sam se smijati jer tu tako još mlaaaad i sav nevin. Ed Westwick: Audicija za Gossip Girl 216743
Potpis Very Happy

Mislim da je pošteno zaslužio svoju ulogu. Odličan je Very Happy

6Ed Westwick: Audicija za Gossip Girl Empty Re: Ed Westwick: Audicija za Gossip Girl Wed Apr 25, 2012 9:34 pm

Lucy van der Woodsen.

Lucy van der Woodsen.
Outsider
Outsider

Gledala sam ovo i prije, jednostavno je odličan. I tako je nastao Chuck Bass Ed Westwick: Audicija za Gossip Girl 480840

7Ed Westwick: Audicija za Gossip Girl Empty Re: Ed Westwick: Audicija za Gossip Girl Wed Apr 25, 2012 9:57 pm

LittleJ1988

LittleJ1988
Newbie
Newbie

Kako savrseno! I'm in love:cerek:

8Ed Westwick: Audicija za Gossip Girl Empty Re: Ed Westwick: Audicija za Gossip Girl Wed Jul 11, 2012 12:53 pm

Fabulous.Bitch.♥

Fabulous.Bitch.♥
The ultimate insider
The ultimate insider

Carla Elisabeth wrote:Osjeti se britanski naglasak u nekim momentima, mora da je američki naglasak jako dobro istrenirao.
Sviđa mi se audicija, počela sam se smijati jer tu tako još mlaaaad i sav nevin. Ed Westwick: Audicija za Gossip Girl 216743

zasluženo!

9Ed Westwick: Audicija za Gossip Girl Empty Re: Ed Westwick: Audicija za Gossip Girl Wed Jul 25, 2012 6:27 pm

Anchy

Anchy
Moderator
Moderator

Odličan je Smile

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com