You are not connected. Please login or register

What To Expect When You're Expecting

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1What To Expect When You're Expecting  Empty What To Expect When You're Expecting Sun Oct 21, 2012 7:22 pm

Nathaniel's Babe__ ♥

Nathaniel's Babe__ ♥
Moderator
Moderator

[You must be registered and logged in to see this image.]
Presrećni zbog osnivanja porodice, TV fitnes guru Džuls i zvezda plesnog šoua Evan otkriće da njihovi haotični životi zvezda nisu ni primaći iznenađujućim zahtevima trudnoće. Autor i zagovornik teme rađanja beba, Vendi, okusiće svoje savete na sopstvenoj koži kad hormoni počnu da joj prave haos u telu, dok će se njen muž, Geri, boriti da ga ne nadmaši takmičarski nastrojen alfa-tata koji očekuje blizance sa svojom mnogo mlađom trofej ženom Skajler. Fotograf Holi spremna je da proputuje ceo svet da bi usvojila dete, ali njen muž Aleks nije toliko siguran i pokušava da umiri svoju paniku prisustvujući "muškoj" grupi za podršku, gde novopečeni očevi pričaju kako to stvarno izgleda. A iznenadno smuvavanje rivalskih šefova kuhinja, Rozi i Marka, rezultiraće neočekivanom neprilikom: šta da radite kad vam prvo dete dođe pre prvog sastanka?

Da li ste gledali? Ako jeste, da li vam se dopao? Ja sam ga danas gledala sa drugaricom, i mnogo mi se svideo.

http://www.bruno-mars.biz/

Fabulous.Bitch.♥

Fabulous.Bitch.♥
The ultimate insider
The ultimate insider

Nisam gledala,ali planiram.
Zvuči zanimljivo,a i glumačka ekipa je predobra.

Nathaniel's Babe__ ♥

Nathaniel's Babe__ ♥
Moderator
Moderator

Kao sto napisah, mnogo mi se svidja, predobar je...tako je, ima bas dosta poznatih glumaca, sto mi se svidja Smile

http://www.bruno-mars.biz/

Anchy

Anchy
Moderator
Moderator

Pogledala sam ga i predobar je. Very Happy Chace je savršen tu Very Happy Svakako preporučam Smile

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
Admin
Admin

Planiram što prije pogledati, nisam znala za ovaj film al sad znam What To Expect When You're Expecting  363177
Dojmove javim čim pogledam ^^

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com