You are not connected. Please login or register

Evo da i mene upoznate

+5
Blake Lively
Mala Momsenica Monika
Chuck
Bassgirl
Katherine
9 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Evo da i mene upoznate Empty Evo da i mene upoznate Tue Aug 03, 2010 6:25 pm

Katherine

Katherine
Moderator
Moderator

Ja sam Katarina. Imam 14 godita. Totalno sam metalac i rocker i sve ostalo nisam bas voljna slusati:)) Volim gossip girl, trenutno pregledavam trecu sezonu. Sad cu u osmi razred. Volim skolu, Harry Pottera, citat knjige, CP-s vaseg i meni jos jednog vaznog foruma, svoje prijatelje, ljeto, bazene, Anju, my familji, One tree hill, New york, Seriju Numbers iliti zakon brojeva, starke i marte, Zorana Misica, moja najdraze bendove, posebno Whitesnake, matematiku, povijest, zemljopis, kemiju i fiziku i jos mali milijun stvari. Uglavnom, vesela osoba, voli ze zajebavat:) Nadam se da cu se lijepo provest na ovom forumu...
xoxo
Ak se jos necega sjetim napisem dodatno:)))

2Evo da i mene upoznate Empty Re: Evo da i mene upoznate Tue Aug 03, 2010 6:27 pm

Bassgirl

Bassgirl
Admin
Admin

welcome i uzivaj!!

http://tvshows.forumhr.com

3Evo da i mene upoznate Empty Re: Evo da i mene upoznate Tue Aug 03, 2010 6:31 pm

Chuck

Chuck
Admin
Admin

Dobrodošla!! Smile
Welcome!

http://www.gossipgirlcroatia.com

4Evo da i mene upoznate Empty Re: Evo da i mene upoznate Wed Aug 04, 2010 7:21 am

Mala Momsenica Monika

Mala Momsenica Monika
Manhattan's elite member
Manhattan's elite member

Samo ti rockaj i dalje!
Welcy!

5Evo da i mene upoznate Empty Re: Evo da i mene upoznate Wed Aug 04, 2010 9:51 am

Blake Lively

Blake Lively
The new It girl
The new It girl

Welcome!

6Evo da i mene upoznate Empty Re: Evo da i mene upoznate Wed Aug 04, 2010 4:16 pm

Katherine

Katherine
Moderator
Moderator

Hvala vam. I da, naravno da cu rokat i dalje.Smile)

7Evo da i mene upoznate Empty Re: Evo da i mene upoznate Wed Aug 04, 2010 9:20 pm

Crna Pantera

Crna Pantera
The Wannabe
The Wannabe

Kateeeee <3<3
U know I love U Very Happy
Jedva cekam da dodem doma pa da ti i ja malo zaspamamo i ovdje kad je vec na nasem forumu sve mrtvo Sad
Ok, sad dosta... Ubit ce me Chuck xD
PP na nasem...

I da... Skoro sam zaboravila...
Welcome! iako si tu jos od prije mene, al nema veze xD

8Evo da i mene upoznate Empty Re: Evo da i mene upoznate Thu Aug 05, 2010 12:14 pm

Katherine

Katherine
Moderator
Moderator

Ma ja sam bila prijavljena dosta, ali nista nisam pisala. Samo sam skidala serija. Ali budem. Joj, ajde dodi vise kuci, da ih pozaspamamo forum. A na nasem se niko ziv ne javlja. Procitala sam ga i uz duz i poprijeko deset puta, a nitko nije ni posta napisao. Zalosno. Moramo malo drmnut ekipu:) Takve nema nigdje

9Evo da i mene upoznate Empty Re: Evo da i mene upoznate Thu Aug 05, 2010 7:00 pm

Crna Pantera

Crna Pantera
The Wannabe
The Wannabe

Jel se ovo meni cini ili smo nas dvije online u isto vrijeme??
Evo me kod nas Very Happy

10Evo da i mene upoznate Empty Re: Evo da i mene upoznate Fri Aug 06, 2010 11:38 am

Katherine

Katherine
Moderator
Moderator

Cuda su moguca.Smile

11Evo da i mene upoznate Empty Re: Evo da i mene upoznate Tue Aug 10, 2010 10:11 pm

Ninna

Ninna
The new Queen
The new Queen

Dobrodošla! Evo da i mene upoznate Icon_biggrin Uživaj! Evo da i mene upoznate 371788

12Evo da i mene upoznate Empty Re: Evo da i mene upoznate Wed Aug 11, 2010 8:37 am

Wwinner

Wwinner
Outsider
Outsider

Wlc

13Evo da i mene upoznate Empty Re: Evo da i mene upoznate Fri Aug 13, 2010 1:35 pm

leichy

leichy
Newbie
Newbie

welcome

14Evo da i mene upoznate Empty Re: Evo da i mene upoznate Sat Oct 02, 2010 8:20 am

Chuck

Chuck
Admin
Admin

Lock!

http://www.gossipgirlcroatia.com

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com