You are not connected. Please login or register

Šta mislite o Blake?

+39
.Blake.
Manhattan's elite♥
Blair's #1 minion
Inny ○
Wendy
Spirit Crusher
Taylor Cobain
iLoveNy
Chuck's girl
PhoenixX
Ejpril
Serenate_♥
Rose Hathaway
Emma Bass.
Westwick___♥
Street Dance Girl
Abbey Down
(c)micy
Gabbs
Blake ♥
Blair.Waldorf
Carla Elisabeth
Katherine
SnoWhite
daria
nikalovesblake
Tračerica Dora
pŁaWuShA XoXo
Van der Woodsenica
Ninna
Monette
Taylor_13
Blake Lively
CitizenQueen
SmileyM
Chuck
Taylor Momsen
LittleM
Janicaaaa ^^
43 posters

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Message [Page 2 of 2]

26Šta mislite o Blake? - Page 2 Empty Re: Šta mislite o Blake? Wed Jul 20, 2011 4:10 pm

Street Dance Girl

Street Dance Girl
Newbie
Newbie

Lepa je ..Super lik... Very Happy

27Šta mislite o Blake? - Page 2 Empty Re: Šta mislite o Blake? Wed Jul 20, 2011 4:29 pm

Westwick___♥

Westwick___♥
The ultimate insider
The ultimate insider

Lepa je, super glumica, ima predivan osmeh. *___*

28Šta mislite o Blake? - Page 2 Empty Re: Šta mislite o Blake? Fri Jul 22, 2011 4:04 pm

Emma Bass.

Emma Bass.
Newbie
Newbie

Ta glumica jednostavno super glumi i prezgodna je. Visoka je i lijepa.
Ali mi se nekako ne sviđa njezin lik u GG. :S
Predosadna je xD Svaki put ista situacija. Ja nisam pogledala sve sezone. Još sam na 4. sezoni i kao što svi već znaju u toj sezoni ona ne zna dali će sa Danom ili sa Naetom, ali nije to samo u ovoj sezoni o toj temi se već radi dosta dugo i tu me malo ona živcira. -.-

29Šta mislite o Blake? - Page 2 Empty Re: Šta mislite o Blake? Fri Jul 22, 2011 5:44 pm

Chuck

Chuck
Admin
Admin

E to i mene isto živcira sa Serenom, što nikad ne zna šta želi..
Al ovo da je ona kao Blake savršena, to naravno.. Plava, visoka, super zgodna.. I onaj njen "čudni" osmijeh, kada onako usnu nekak napravi... ma savršena je..

http://www.gossipgirlcroatia.com

30Šta mislite o Blake? - Page 2 Empty Re: Šta mislite o Blake? Fri Jul 22, 2011 7:17 pm

Rose Hathaway

Rose Hathaway
Newbie
Newbie

Simpaticna je

31Šta mislite o Blake? - Page 2 Empty Re: Šta mislite o Blake? Sun Aug 07, 2011 10:18 am

Serenate_♥

Serenate_♥
Newbie
Newbie

Huuh. O njoj mislim sve najlepše.Meni je ona prelepa,prezgodna i predobra. Ima po meni najlepši osmeh svih vremena.Obožavam je.♥

32Šta mislite o Blake? - Page 2 Empty Re: Šta mislite o Blake? Sun Aug 07, 2011 8:55 pm

Ejpril

Ejpril
Newbie
Newbie

prelepo izgleda
odlicno glumi
kao Serena savrsena Šta mislite o Blake? - Page 2 382184

33Šta mislite o Blake? - Page 2 Empty Re: Šta mislite o Blake? Sun Aug 07, 2011 8:58 pm

PhoenixX

PhoenixX
Moderator
Moderator

Lepa je, i draga ovako kao osoba se cini. Svidja mi se njen stil, kao i stil Serene u seriji Smile

34Šta mislite o Blake? - Page 2 Empty Re: Šta mislite o Blake? Tue Aug 09, 2011 9:04 pm

Chuck's girl

Chuck's girl
Moderator
Moderator

pa super je, msm lepo se oblaci i sve Very Happy

35Šta mislite o Blake? - Page 2 Empty Re: Šta mislite o Blake? Tue Aug 23, 2011 3:05 pm

iLoveNy

iLoveNy
Newbie
Newbie

Odlično glumi,predivna je,zgodna,ima predobar stil,prekrasan osmijeh,simpatična je...Ženska je jednostavno SAVRŠENA ! Very Happy

36Šta mislite o Blake? - Page 2 Empty Re: Šta mislite o Blake? Mon Oct 03, 2011 11:11 am

Taylor Cobain

Taylor Cobain
Moderator
Moderator

Ona je preslatka i presimpatična.
Ima stvarno lijep stil oblačenja, prekrasnu kosu...
Odlično glumi...

37Šta mislite o Blake? - Page 2 Empty Re: Šta mislite o Blake? Fri Oct 28, 2011 7:52 pm

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Upper East Side Princess
Upper East Side Princess

Prelepa i odlicna glumica.

http://www.photoshop-tn.com

38Šta mislite o Blake? - Page 2 Empty Re: Šta mislite o Blake? Sun Nov 06, 2011 9:32 am

Wendy

Wendy
The new It girl
The new It girl

Ne znam bas mnogo o njoj, ali cini mi se kao skroz dobra osoba, mnogo je lepa i zgodna, prelepo se oblaci! Smile

39Šta mislite o Blake? - Page 2 Empty Re: Šta mislite o Blake? Tue Dec 27, 2011 4:35 pm

Inny ○

Inny ○
Blair's minion
Blair's minion

O Blake kao osobi? Mislim sve najbolje. Predraga je, prelijepa. Smile

40Šta mislite o Blake? - Page 2 Empty Re: Šta mislite o Blake? Mon Jan 09, 2012 5:16 pm

Blair's #1 minion

Blair's #1 minion
Blair's minion
Blair's minion

jako mi deluje prijatno i ljubazno, mislim da je jako lepa i dobra osoba. i ponasa se bas kao uzor mladim devojkama Smile

http://teamleightonm.tumblr.com/

41Šta mislite o Blake? - Page 2 Empty Re: Šta mislite o Blake? Thu Apr 05, 2012 10:21 pm

Manhattan's elite♥

Manhattan's elite♥
Newbie
Newbie

Definitivno je savršena. Zrači nekim šarmom, baš kao što bi Serena trebala. Prirodno je prekrasna i ima karizmu. Definitivno mi je uzor zato jer je slicno visoka kao ja Smile
Obozavam ju!

42Šta mislite o Blake? - Page 2 Empty Re: Šta mislite o Blake? Thu Apr 05, 2012 10:38 pm

.Blake.

.Blake.
The ultimate insider
The ultimate insider

Prekrasna cura. Što se tiče izgleda, stvarno neću puno komentirati. Jednom rječju - prelijepa. Njen lik u seriji me oduševio, sviđa mi se kako je odglumila i zato mi je ona najdraži lik.
+ ima predoooobar stil! Wink

43Šta mislite o Blake? - Page 2 Empty Re: Šta mislite o Blake? Wed Jul 11, 2012 12:17 pm

Fabulous.Bitch.♥

Fabulous.Bitch.♥
The ultimate insider
The ultimate insider

Cura je predivna i preesimpatična.Very Happy
Baš sam ej zgotivila.Very Happy

44Šta mislite o Blake? - Page 2 Empty Re: Šta mislite o Blake? Wed Jul 25, 2012 5:32 pm

Anchy

Anchy
Moderator
Moderator

Lijepa, prezgodna i skromna iako je slavna. Ma super je sve 5 :)

45Šta mislite o Blake? - Page 2 Empty Re: Šta mislite o Blake? Tue Jan 01, 2013 4:07 pm

. Serena W .

. Serena W .
Newbie
Newbie

Kao osoba, cini se jako dobra i druzeljubiva. Mislim da nije svadjalica ili da nije zavidljiva i da ju slava nije puno promijenila. Savrseno se oblaci,jos savrsenije izgleda. Odlicno glumi,mada me u seriji znala vise puta iznervirati ali opet ju volim <3

46Šta mislite o Blake? - Page 2 Empty Re: Šta mislite o Blake? Sun Apr 28, 2013 10:41 pm

roberta_bg

roberta_bg
Newbie
Newbie

Antipaticna mi je strasno, ali je jako zgodna Smile

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Create free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com