You are not connected. Please login or register

Istina o Gossip Girl

+26
LittleJ1988
.Blake.
snjezana
Mons†er
Lucy van der Woodsen.
leni2
Loodacha♥
. Serena W .
Westwick___♥
Wwinner
Blair's #1 minion
uckvondy
Inny ○
Nathaniel's Babe__ ♥
snowflake.
Chuck.Bass's girlfriend<3
Wendy
Spirit Crusher
**Dora**
Chuck
B&C__♥
Carla Elisabeth
Vale love Jenny
PhoenixX
Taylor Cobain
Bassgirl
30 posters

Go to page : Previous  1, 2

Trebamo li saznati tko je Gossip Girl?

Istina o Gossip Girl - Page 2 Vote_lcap43%Istina o Gossip Girl - Page 2 Vote_rcap 43% [ 12 ]
Istina o Gossip Girl - Page 2 Vote_lcap57%Istina o Gossip Girl - Page 2 Vote_rcap 57% [ 16 ]
Total Votes : 28


Go down  Message [Page 2 of 2]

26Istina o Gossip Girl - Page 2 Empty Re: Istina o Gossip Girl Wed Apr 18, 2012 7:47 am

snjezana

snjezana
Newbie
Newbie

Iako dio mene želi saznati ko je, mislim da je bolje da ne znamo. Sve bi postalo monotono i ne bi bilo uzbuđenja kada stegne novi blast.
Ali, kako je rećeno u drugoj sezoni, svi su oni tračerice. Svi šalju fotorgafije i dojave Tračerici, a ona to jednostavno pretoči u neku zanimljivi priču.

http://the-honest.tumblr.com

27Istina o Gossip Girl - Page 2 Empty Re: Istina o Gossip Girl Wed Apr 18, 2012 9:03 pm

.Blake.

.Blake.
The ultimate insider
The ultimate insider

Mislim da bi s tim trebali zaključiti seriju, da se otkrije sve nakraju.

28Istina o Gossip Girl - Page 2 Empty Re: Istina o Gossip Girl Wed Apr 18, 2012 9:14 pm

LittleJ1988

LittleJ1988
Newbie
Newbie

Nikada nisam htjela da se otkrije tko je jer je ovako zanmljivo rapredati tko je ona i kako to da ima uvid u svacije zivote (nije da joj mogu slati dojave o tome sto se dogadja unutar necija 4 zida). S druge strane, ne b bilo fora da nam ne otkriju u zadnjoj epizodi tko je.

29Istina o Gossip Girl - Page 2 Empty Re: Istina o Gossip Girl Thu Apr 19, 2012 6:15 pm

Miss Waldorf

Miss Waldorf
Newbie
Newbie

Ja ne želim saznati tko je gossip girl,ali mislim da će se na kraju serije definitivno saznati Very Happy

30Istina o Gossip Girl - Page 2 Empty Re: Istina o Gossip Girl Wed Jun 06, 2012 11:17 pm

Waldorf;

Waldorf;
Newbie
Newbie

Ja mislim da u poslednju epizodu trebaju otkriti koja je prava GG.

31Istina o Gossip Girl - Page 2 Empty Re: Istina o Gossip Girl Wed Jul 11, 2012 10:15 am

Fabulous.Bitch.♥

Fabulous.Bitch.♥
The ultimate insider
The ultimate insider

Mene zanima ko je to,ali mislim da na kraju nećemo saznati.

32Istina o Gossip Girl - Page 2 Empty Re: Istina o Gossip Girl Sun Jul 22, 2012 6:36 pm

Anchy

Anchy
Moderator
Moderator

Slažem se da bi bilo dobro da u zadnjoj epizodi to otkriju tako da sam ja za da!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com