You are not connected. Please login or register

Komentari na knjige

+42
.Blake.
LittleJ1988
AnotherBlair
Inny ○
Taylor Cobain
Spirit Crusher
Bite.me.Damon
Westwick___♥
Serenate_♥
MISA
Serena i Nate
Taylor_13
celebrity
Andy
Lusi.♥
Blair.Waldorf
pŁaWuShA XoXo
Anatea
*Serena*
Carla Elisabeth
Abbey Down
BB fashion
Queen Bee
Sophie Mai Evans
Queen B.
Dorci555
Tonx
Katherine
Animals Whisperer
~*Miss Fucked Up*~
Blair_Waldorf_fan
Taylor Momsen
Ninna
Dorothy
Mala Momsenica Monika
Van der Woodsenica
serena van der woodsen*
JoxY ^^
BlairWaldorf
Bluck
Marina
Chuck
46 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3

Go down  Message [Page 3 of 3]

51Komentari na knjige - Page 3 Empty Re: Komentari na knjige Fri Oct 21, 2011 8:34 pm

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Upper East Side Princess
Upper East Side Princess

Nisam citala,nemam vremena od skole tako da bih trebala da pocnem za raspust.
Posto su obicno knjige neopisivo mnogo bolje od filmova/serija, verovatno su i GG knjige bolje od serije. ~

http://www.photoshop-tn.com

52Komentari na knjige - Page 3 Empty Re: Komentari na knjige Fri Oct 21, 2011 8:38 pm

Taylor Cobain

Taylor Cobain
Moderator
Moderator

Spirit Crusher wrote:Nisam citala,nemam vremena od skole tako da bih trebala da pocnem za raspust.
Posto su obicno knjige neopisivo mnogo bolje od filmova/serija, verovatno su i GG knjige bolje od serije. ~

Pa meni i nisu baš. Previše su mi nekako jednolične, bez mnogo opisa, nečeg posebnog u njima. Tu su samo izređani zanimljivi događaji i dijalozi.
Meni je serija puno bolja, ali budući da serija i knjige nemaju nikakve povezanosti, pročitaj Very Happy

53Komentari na knjige - Page 3 Empty Re: Komentari na knjige Fri Oct 21, 2011 9:55 pm

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Upper East Side Princess
Upper East Side Princess

Taylor K. Cobain wrote:
Spirit Crusher wrote:Nisam citala,nemam vremena od skole tako da bih trebala da pocnem za raspust.
Posto su obicno knjige neopisivo mnogo bolje od filmova/serija, verovatno su i GG knjige bolje od serije. ~

Pa meni i nisu baš. Previše su mi nekako jednolične, bez mnogo opisa, nečeg posebnog u njima. Tu su samo izređani zanimljivi događaji i dijalozi.
Meni je serija puno bolja, ali budući da serija i knjige nemaju nikakve povezanosti, pročitaj Very Happy
O,cudo xD
Citacu sigruno

http://www.photoshop-tn.com

54Komentari na knjige - Page 3 Empty Re: Komentari na knjige Fri Nov 18, 2011 7:46 pm

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
Admin
Admin

Serija je po meni puno bolja, ali u knjigama radnja ide pomalo drugačija pa je zbog toga zanimljivo čitati.

55Komentari na knjige - Page 3 Empty Re: Komentari na knjige Mon Dec 26, 2011 5:54 pm

Inny ○

Inny ○
Blair's minion
Blair's minion

Pročitala sam knjige od 1-4 djela. Mislim da su knjige presavršene i čak mi se sviđaju više nego serija. Serija je odlična, ipak je tamo Nate i oni svi zgodni komadi, al knjiga je bolja . ♥

56Komentari na knjige - Page 3 Empty Re: Komentari na knjige Sun Mar 11, 2012 4:06 pm

AnotherBlair

AnotherBlair
Outsider
Outsider

ja sam pročitala knjige od 1.-10. i sve su mi odlične. da, istina, jako se razlikuju od serije, ali meni je i jedno i drugo super <3

57Komentari na knjige - Page 3 Empty Serija je bolja! Thu Mar 29, 2012 10:23 am

*Serena*

*Serena*
Newbie
Newbie

Gost wrote:Zasad sam pročitala samo prvi dio Razz Drugi kupujem za par dana jedva čekam ^^
Knjiga je bolja nego serija.U seriji je sve izmješano -.-

Pročitala sam 6 dijelova i baš mislim da je serija bolja. 1. zgodni glumci 2. visoka moda 3. izvrsno obrađena tema- možete se smijati a i plakati, na neki način i pouku možemo izvuči...dok u knjizi prevladavaju perverzni izrazi, pomalo neprimjereni za našu dob...ne znam, razočarali su me neki dijelovi jer kad bi pročitao to netko tko nije pogledao seriju, mislio bi da se u tračerici radi samo o razmaženim bogatašima koji ne znaju šta da rade sa sobom, a zapravo nam tračerica prikazuje probleme koje imaju i naizgled, savršeni ljudi...

58Komentari na knjige - Page 3 Empty Re: Komentari na knjige Thu Mar 29, 2012 12:59 pm

Taylor Cobain

Taylor Cobain
Moderator
Moderator

Pročitala sam 6 dijelova i baš mislim da je serija bolja. 1. zgodni glumci 2. visoka moda 3. izvrsno obrađena tema- možete se smijati a i plakati, na neki način i pouku možemo izvuči...dok u knjizi prevladavaju perverzni izrazi, pomalo neprimjereni za našu dob...ne znam, razočarali su me neki dijelovi jer kad bi pročitao to netko tko nije pogledao seriju, mislio bi da se u tračerici radi samo o razmaženim bogatašima koji ne znaju šta da rade sa sobom, a zapravo nam tračerica prikazuje probleme koje imaju i naizgled, savršeni ljudi...[/quote]

E, ovo je apsolutno i moje mišljenje o knjizi.
(Jenny se čak ljubila sa curom Mad )
Ja sam pročitala devet dijelova (sve koje sam u hrvatskoj našla Razz i razočarana sam.

59Komentari na knjige - Page 3 Empty Re: Komentari na knjige Sat Apr 14, 2012 5:25 pm

LittleJ1988

LittleJ1988
Newbie
Newbie

Procitala sam prva dva dijela jer me za zanimalo o cemu je rijec buduci da sam citala po Netu da je knjige drugacija od serije. Knjige su ok, imaju kostura, ali nema mesa. Nema dubinskog uvida u karaktere likova, cini se da su svi povrsni, neke posebne radnje. Mozda ce netko rec da je to jer sam prvo pogledala seriju, ali nije, knjge jednostavno nemaju neku dubinu.
Dan je luzer koj cita Goethea, pise pjesme o svojoj savrsenoj Sereni, a kada se nadje s njom skoro pa ne moze progovoriti, zamislja je kako silazi s oblaka (omg!).
Vanessa je outsiderica koja pati za Danom, ali nema dubiine.
Blair razmazena bogatasica koja se samo zeli poseviti s Nateom, upasti u Yale, tatica donira ogromnu kolicina novca da upadne.
Jenny, luzerica koja da moze ljubila bi tlo po kojem Serena hoda, zaljubljena u Natea.
Nate, bogatas koji samo pusi travu i igra nogomet.
A o Sereni necu ni pocinjati jer je toliiko iritantna da je to nemoguce podnijeti-apsolutna Bozica, svi obozavaju tlo po kojem hoda, sve joj savrseno stoji, svi zele biti vidjeni u njezinom drustvu, nepogresiva, prezgodna Rolling Eyes Rolling Eyes
Serija ima mesa, glavu, rep (ok, imala je u prve 3-4 sezone), likovi imaju dubinu (kakvu teenagerska serija ima), tocno znamo kakav je tko i sto ga pokrece, likovi se mijenjaju, nisu ovakvi luzeri.

60Komentari na knjige - Page 3 Empty Re: Komentari na knjige Sat Apr 14, 2012 10:40 pm

*Serena*

*Serena*
Newbie
Newbie

Upravo to! Ne zaboravimo da je u knjizi Vanessa kratkoošišani frik u crnom Rolling Eyes

61Komentari na knjige - Page 3 Empty Re: Komentari na knjige Sun Apr 15, 2012 2:41 pm

.Blake.

.Blake.
The ultimate insider
The ultimate insider

Pročitala sam 2 knjige, 1 knjigu sam do kraja, a 2 možda pola. Totalno je drugačije, nema puno opisa i kroz knjigu jednostavno drugačije zamišljaš.
Knjiga je dobra jer sam sama sebi mogla predočiti neke situacije, ali je definitivno serija bolja.

62Komentari na knjige - Page 3 Empty Re: Komentari na knjige Tue May 22, 2012 3:27 pm

Anchy

Anchy
Moderator
Moderator

Ja sam pročitala prva 4 dijela, sad čitam 5. Knjige su mi odlične ali je puno stvari izmijenjeno u seriji. Ipak mi je serija bolja jer da je po knjizi Chuck bi se rijetko spominjao. Wink

63Komentari na knjige - Page 3 Empty Re: Komentari na knjige Wed Jun 06, 2012 6:09 pm

belial's enigma.

belial's enigma.
Newbie
Newbie

Pročitala sam prvih osam dijelova, knjige su zabavne i super za ubijanje vremena

64Komentari na knjige - Page 3 Empty Re: Komentari na knjige Tue Jul 10, 2012 6:17 pm

Fabulous.Bitch.♥

Fabulous.Bitch.♥
The ultimate insider
The ultimate insider

Pročitala sam osam dijelova.Svi su fantastični! Very Happy

65Komentari na knjige - Page 3 Empty Re: Komentari na knjige Tue Jul 17, 2012 12:02 pm

AlexXandra ^^

AlexXandra ^^
Newbie
Newbie

Procitala sam 10 kinjiga i svidjaju mi se (:

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com