You are not connected. Please login or register

2. scena: In Church

5 posters

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Message [Page 1 of 2]

12. scena: In Church Empty 2. scena: In Church Sat Oct 29, 2011 1:17 pm

Bassgirl

Bassgirl
Admin
Admin

Sve informacije ćete dobiti u poruci.
Počinje Lily.

http://tvshows.forumhr.com

22. scena: In Church Empty Re: 2. scena: In Church Sun Oct 30, 2011 9:12 pm

Lusi.♥

Lusi.♥
Moderator
Moderator

"Serena, gdje želiš sjesti?" Pogledam Serenu, znajući da je Chucku i Nateu svejedno. "Može ovdje?" Sjednem na prvo mjesto koje mi se svidjelo. "Chuck, ti sjedni ovdje kraj mene da naši golupčići mogu sjediti jedno pokraj drugog." Zadovoljno pogledam Natea i Serenu pa se ogledam po crkvi. "Baš su je lijepo uredili." Vratim pogled na Serenu i Natea pa pogledam Chucka. "Sigurna sam da će i njih dvoje ubrzo stajati tamo." Kimnem prema oltaru i namignem Chucku. "Zar ne?" Uzbuđeno pitam.

32. scena: In Church Empty Re: 2. scena: In Church Sun Oct 30, 2011 9:35 pm

Chuck's girl

Chuck's girl
Moderator
Moderator

presrecan zbog ovoa sto lily govori, nisam mogao sakriti osmeh Ah, nemojte preterivati, necemo mi jos skoro, ali ko zna, nikad se ne znapogledam u Serenu

42. scena: In Church Empty Re: 2. scena: In Church Sun Oct 30, 2011 9:42 pm

Lusi.♥

Lusi.♥
Moderator
Moderator

Vidim Nateov smiješak i sama se zadovoljno nasmiješim. Serena će biti tako divna u vjenčanici, a i Nate je definitivno zgodan u odijelu. Već sam si isplanirala pola toga, uzbuđena kao da se ja ponovno udajem.

52. scena: In Church Empty Re: 2. scena: In Church Mon Oct 31, 2011 5:01 pm

B&C__♥

B&C__♥
Moderator
Moderator

Napravim lazan osmeh dok oni to govore, a u sebi se nerviram, nisam stigla prekinuti s Nateom, besna sam, sigurno cu videti Dana uskoro, ali i dalje ne mogu da mu kazem svoja osecanja. "Da, naravno sve je moguce, jednog dana", mislim u sebi, samo sto ce tu biti Dan, a ne Nate. Okrenem se prema Chucku, "I Chuck kako si proveo leto, ima li neka nova devojka?", pitam ga nadajuci se da ima i da je zaboravio Blair.

62. scena: In Church Empty Re: 2. scena: In Church Mon Oct 31, 2011 5:09 pm

Chuck's girl

Chuck's girl
Moderator
Moderator

ah, i ona se slaze, tu bi stvarno moglonesto biti, uf kad kazem Danu jedvacekam,nadam se da ce prestati onda da se cuju, gledam u serenukoja mi se smeska, zadovoljno se cini

72. scena: In Church Empty Re: 2. scena: In Church Tue Nov 01, 2011 1:39 pm

Taylor Cobain

Taylor Cobain
Moderator
Moderator

Okrenem se prema Sereni i iskezim se: "Serena, ja sam Chuck Bass... ne znam zašto bi mi ti postavljala tako glupa pitanja?"

Gledam oko sebe čekajući da se ljudi okupe. Mi smo bili među prvima.

82. scena: In Church Empty Re: 2. scena: In Church Tue Nov 01, 2011 7:54 pm

B&C__♥

B&C__♥
Moderator
Moderator

Glupa pitanja mislim, da li da mu kazem da mu se u ocima vidi da pati za Blair, ali ne mogu, "Da, da, ti si Chuck Bass".Sad je pravi trenutak da pitam mamu gde su Rufus i Dan, "Mama, kad stizu Dan i Rufus?", nadam se da Nate nece burno reagovati na moje pitanje.

92. scena: In Church Empty Re: 2. scena: In Church Tue Nov 01, 2011 8:48 pm

Chuck's girl

Chuck's girl
Moderator
Moderator

ah ponovo se ro njemu raspituje, mrm da se ubacim u razgovor odmah da, kad stizu, mogao bi se bas posavetovati sa danom oko vencanja da vidim sta ce on reci, a i rufusovo misljenje bi mi mnogo znacilo pogledam u Lily koja mi se smeska, vidim da je odusevljena

102. scena: In Church Empty Re: 2. scena: In Church Tue Nov 01, 2011 8:51 pm

Taylor Cobain

Taylor Cobain
Moderator
Moderator

Heeej, pa ona će meni govoriti jel bio neko preko ljeta... Serena, čita ti se sa očiju! Prešutiću, neću ništa reći.
A Nate idiote! Idiote, idiote, idiote! Ti misliš da je Sereni stalo do tebe? Haha, idiote.
"Nathaniel, usporimo sa tim", rekao sam smireno, ipak sam ja Chuck Bass.

112. scena: In Church Empty Re: 2. scena: In Church Tue Nov 01, 2011 9:11 pm

Chuck's girl

Chuck's girl
Moderator
Moderator

zasto je to rekao, sta mi zeli poruciti, ne razumem on mi je najbolji drug, trebalo bi d aje uz mene, pogledao sma ga onako zlovoljno, i vrato pogled na lily, spremala se reci nesto

122. scena: In Church Empty Re: 2. scena: In Church Tue Nov 01, 2011 9:19 pm

B&C__♥

B&C__♥
Moderator
Moderator

Sad je poceo da me nervira, sta ce on da se raspituje kod Dana o venacanju koje nikad nece biti, moram da menjam temu, "Nate slazem se sa Chuckom, uspori malo, niko ne zna sta donosi sutra, za sve ima vremena", a Chuck, kao sto se njemu iz ociju vidi da jos uvek voli Blair, mislim da je shvatio da ja volim Dana.

132. scena: In Church Empty Re: 2. scena: In Church Sat Nov 05, 2011 1:49 pm

Chuck's girl

Chuck's girl
Moderator
Moderator

ah kako me nervir sad, gledam u lily ocekujem da kaze nesto

142. scena: In Church Empty Re: 2. scena: In Church Sun Nov 06, 2011 12:34 pm

Taylor Cobain

Taylor Cobain
Moderator
Moderator

Pogledam u Natea i dam mu znak da ušuti, a on me ne sluša. Neću ništa reći, nebi bilo uredu, ali zašto bi žurio? Nije shvatio Serenin pogled!

152. scena: In Church Empty Re: 2. scena: In Church Sun Nov 06, 2011 2:42 pm

Lusi.♥

Lusi.♥
Moderator
Moderator

"Polako, ima vremena za planiranje vjenčanja." Kažem iako sam već sve isplanirala u glavi te očekujem Nateov mrki pogled. Znam da je on želio da kažem suprotno ali Serena mi se nije činila previše oduševljena našim razgovorom.

162. scena: In Church Empty Re: 2. scena: In Church Sun Nov 06, 2011 3:47 pm

Taylor Cobain

Taylor Cobain
Moderator
Moderator

"Khm, khm...", prekinuo sam neugodnu tišinu, "Lily, kako si provela ljeto?"

172. scena: In Church Empty Re: 2. scena: In Church Sun Nov 06, 2011 4:43 pm

Chuck's girl

Chuck's girl
Moderator
Moderator

aha znaci tako cemo, vidim ima mnogo lepih devojaka na vencanju, kada su me svi pogledali, bas sam gledao neku devojk razmenjivao sam poglede sa njom, a kasnije me je chuck-ovo khm, khm prekinulo, pogledoa sam ka svima, e sad cemo da vidimo da li ce biti za vencanje ili ne, gledam ka lily, smeskam joj se, moj pogled je znacio smao nisi na mojoj strani, izgubices me

182. scena: In Church Empty Re: 2. scena: In Church Sun Nov 06, 2011 5:22 pm

B&C__♥

B&C__♥
Moderator
Moderator

Svi sem Natea su shvatili da ne zelim da pricam o mom nazovimo ga vencanju, i to sa njim, drago mi je sto su poceli da menjaju teme, a Nate bi mogao da promeni devojku na ovom vencanju, ima bas puno devojaka.
Okrenem se prema njima i kazem veselo, uzbudjeno i srecno, "Jedva cekam da vidim Blair, izgledace predivno, blistace", blistala bi mnogo vise da se udaje za Chucka, a ne za Louisa, ali ipak to je njena odluka.

192. scena: In Church Empty Re: 2. scena: In Church Sun Nov 06, 2011 6:22 pm

Chuck's girl

Chuck's girl
Moderator
Moderator

kada je serena videla da neke devojke ne skidaju pogled sa mene, nje joj bilo lako, video sam u njenim ocima ljubomoru, ali i kao neko olaksanje, nisam znao sta da mislim, da li smo mi stvarno jedan za drugog ili ne, moracu pricati sa chuckom

202. scena: In Church Empty Re: 2. scena: In Church Sun Nov 06, 2011 8:56 pm

Lusi.♥

Lusi.♥
Moderator
Moderator

"Slažem se, dušo." Nasmiješim se Sereni i željno iščekujem dolazak Blair i početak vjenčanja.

212. scena: In Church Empty Re: 2. scena: In Church Sun Nov 06, 2011 9:51 pm

Chuck's girl

Chuck's girl
Moderator
Moderator

i ja se slazem u sebi razmisljam samo ovo da se zavrsi

222. scena: In Church Empty Re: 2. scena: In Church Sun Nov 06, 2011 10:41 pm

Taylor Cobain

Taylor Cobain
Moderator
Moderator

Moje srce je prestalo kucati. Svi su biti tako uzbuđeni. Svi su biti tako sretni... zbog Blair...
Srce mi se kidalo. Još malo pa će ona izaći sa onim kretenom Louisom!

"Kada treba početi vjenčanje? Nadam se da će ubrzo. Moram obaviti par... poslovnih razgovora", rekao sam lažno odmjeravajući jednu djevojku sa lažnim, iskrivljenim osmjehom na licu. Ako sam uspješno glumio prošle dve godine, odna ću i ovaj put!

232. scena: In Church Empty Re: 2. scena: In Church Sun Nov 06, 2011 10:45 pm

Chuck's girl

Chuck's girl
Moderator
Moderator

video sam da je chuck-u lose, hteo sam izaci sa njim i popricati ali nije mi se dalo

242. scena: In Church Empty Re: 2. scena: In Church Sun Nov 06, 2011 10:52 pm

B&C__♥

B&C__♥
Moderator
Moderator

Nisam skoro videla Chucka da mu je ovako tesko, a i kako da mu ne bude, devojka koju voli udaje se, za drugog. Ali sami su odlucili, Blair zasluzuje svoju bajku. "Chuck, uskoro ce poceti", kazem, ne znam zasto, oci mi se pune suzama, ali ne mogu sad da placem, udaje se moja najbolja drugarica za svog princa. Sa suznim ocima, osmehujem se, da se ne bi primetilo.

252. scena: In Church Empty Re: 2. scena: In Church Mon Nov 07, 2011 2:18 pm

Taylor Cobain

Taylor Cobain
Moderator
Moderator

Pogledam u Serenu i srce mi se stegne. Pročitala me je. Ne uspjeva mi sakrivanje osjećaja. Naša bajka je izgubljena. Nikada više neću moći poljubiti Blair, nikada više neću osjetiti njen dodir...
Gledam druge djevojke oko sebe i sve su ružne, žgoljave, ogromne, presitne, sa previše oblina, bez oblina, masne kose, presuve kose... nijedna nije savršena. Ni Blair nije. Ma koga ja zavaravam, naravno da jeste.

Duboko sam uzdahnuo i spustio se u sjedište, zagledan u prednji dio crkve, gdje je bio oltar, i gdje se, iza velikog zastora, sveštenik pripremao za davanje blagoslova.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com