You are not connected. Please login or register

2. scena: In Church

5 posters

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Message [Page 2 of 2]

262. scena: In Church - Page 2 Empty Re: 2. scena: In Church Mon Nov 07, 2011 2:24 pm

Lusi.♥

Lusi.♥
Moderator
Moderator

"Ovaj.. Kad ono počinje vjenčanje?" Pogledam na sat, znam kada počinje ali ipak to pitam da prekinem tišinu. Svi su klonuli i izgledaju kao da su na rubu suza. Kao da smo na sahrani a ne na vjenčanju.

272. scena: In Church - Page 2 Empty Re: 2. scena: In Church Mon Nov 07, 2011 7:39 pm

B&C__♥

B&C__♥
Moderator
Moderator

"Za koji minut", kazem i jedva cekam, iako mi je tesko zbog Chucka. "Mama, kad dolaze Dan i Rufus, mislim pozvani su?", znam da jesu , ali moram to pitati zbog Natea koji me gleda pomalo besno.

282. scena: In Church - Page 2 Empty Re: 2. scena: In Church Mon Nov 07, 2011 7:48 pm

Lusi.♥

Lusi.♥
Moderator
Moderator

Opet pogledam na sat. "Ne znam, već su trebali biti ovdje." Namrštim se. "Valjda će doći prije mlade." Kažem i zakolutam očima.

292. scena: In Church - Page 2 Empty Re: 2. scena: In Church Mon Nov 07, 2011 9:10 pm

Chuck's girl

Chuck's girl
Moderator
Moderator

sta vam je vencanje ne pocinje josserena neprestano ocekuje dana, smucilo mi se vise, ne primecujem je uopse, ali vidim da ona pocinje biti ljubomorna, primetio sam i da mi snuzdeni chuck signalizira bas to, ali sad sam u mislima kako pomoci chuck-u sta da uradim, sta? u tom trenutu ugledam vanessu, razmisljam da odmah odem do nje

302. scena: In Church - Page 2 Empty Re: 2. scena: In Church Tue Nov 08, 2011 2:13 pm

Taylor Cobain

Taylor Cobain
Moderator
Moderator

Ugledam Vanessu na ulazu u kapelu. Vanessa? Otkud ona pobogu? Njen pogled se sreo sa Nateovim pogledom. Učinilo mi se da su joj oči zasijale, ali Nateov pogled bio je hladan.

312. scena: In Church - Page 2 Empty Re: 2. scena: In Church Tue Nov 08, 2011 4:11 pm

Lusi.♥

Lusi.♥
Moderator
Moderator

"Je li ono Vanessa?" Pitam ali mi nitko ne odgovori pa pogledam prema Nateu i Chucku i vidim da već gledaju u njezinom smjeru.

322. scena: In Church - Page 2 Empty Re: 2. scena: In Church Tue Nov 08, 2011 7:01 pm

Chuck's girl

Chuck's girl
Moderator
Moderator

da, oticu cu do nje, izvinjavam se

ovde se scena zavrsavaaaaa Very Happy

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com