You are not connected. Please login or register

4. scena: The Gathering

5 posters

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Message [Page 2 of 2]

264. scena: The Gathering - Page 2 Empty Re: 4. scena: The Gathering Mon Dec 12, 2011 3:17 pm

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Upper East Side Princess
Upper East Side Princess

Primetih da nije bas raspolozen za pricu,i da zeli da sakrije tugu. Pokusavam direktno ''Izgledas kao da te nesto muci'', da li ce hteti da mi se otvori? Da li ce priznati svoja osecanja? Ako opet pokusa sa sakrije odustacu. Mozda ne zeli sa mnom da razgovara.

http://www.photoshop-tn.com

274. scena: The Gathering - Page 2 Empty Re: 4. scena: The Gathering Mon Dec 12, 2011 3:24 pm

Taylor Cobain

Taylor Cobain
Moderator
Moderator

Chuck

"Da me nešto muči? Blair se udaje. Ja...", rekao sam jedva čujno i tiho. Suze su mi krenule na oči, ali sam ih zaustavio. Nisam dao da poteku niz lice. Nisam smio pokazati da mi je žao. Ja sam prokleti Chuck Bass!

284. scena: The Gathering - Page 2 Empty Re: 4. scena: The Gathering Mon Dec 12, 2011 3:41 pm

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Upper East Side Princess
Upper East Side Princess

Pa naravno,ne bi on bio Chuck Bass da dozvoljava sebi da prizna osecanja i da se otvori drugima koje mu zele pomoci. Pravim se kao da nisam ni provalila da samo sto ne pukne. "Nisi je preboleo?"

http://www.photoshop-tn.com

294. scena: The Gathering - Page 2 Empty Re: 4. scena: The Gathering Mon Dec 12, 2011 9:07 pm

Lusi.♥

Lusi.♥
Moderator
Moderator

"Chuck." Osjetila sam njegov pogled na sebi ali sam bila prezauzeta promatranjem Serene i Dana. Skrenula sam pogled na Chucka i pogledala ga pogledom koji je značio ili "Jesi li dobro?" ili "Želiš li spriječiti vjenčanje?" ili kombinacija i jednog i drugog. Znala sam odgovore na pitanja, pa i nije bilo potrebe da pitam, ali htjela sam Chucku dati do znanja da mi je stalo.

304. scena: The Gathering - Page 2 Empty Re: 4. scena: The Gathering Mon Dec 12, 2011 10:49 pm

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Upper East Side Princess
Upper East Side Princess

Vidim da vec Lily pokusava da razume Chucka pa ja odem. Prilazim Danu koji me totalno ne primecuje, gleda u Serenu. Ne gleda,bulji. Ponasa se kao ja pred Nate-om, i tu je kombinacija uzbudjenja i tuge. Volela bih da nismo ovde. Prilazim mu i pitam ga "Dan, kada ce se sve ovo zavrsiti?"

http://www.photoshop-tn.com

314. scena: The Gathering - Page 2 Empty Re: 4. scena: The Gathering Tue Dec 13, 2011 1:32 pm

Taylor Cobain

Taylor Cobain
Moderator
Moderator

Dan

Jenny me prenula iz transa. Buljio sam u Serenu, nema šta nisam zamišljao. Doslovno sam bio opsjednut. Nisam bio dobar. O ne, nisam.
"Ne znam. Valjda uskoro", rekao sam pogledavši u Jenny i napučivši usta. To je bila moja faca nevinašceta, iako su me uvijek provalili. Pogledao sam u Serenu i doslovno poletio na sedmo nebo. Kraj nje sam se osjećao kao da nisam na zemlji.

324. scena: The Gathering - Page 2 Empty Re: 4. scena: The Gathering Tue Dec 13, 2011 1:37 pm

Taylor Cobain

Taylor Cobain
Moderator
Moderator

Chuck

Bio sam zahvalan Jenny što me pokušala razumjeti i smiriti. Nisam se tome nadao od nje.
"Hej", viknuo sam za njom i ona se okrenula, "Hvala". Uljudno sam kimnuo glavom ljubazno se nasmješivši. Ona je kimnula glavom i takođe se nasmijala.
Pogledao sam u Lily. Imala je brižne oči, majčinske. Nisam dugo vidio ništa slično. Dirnulo me to.
Kimnuo sam glavom da sam dobro. Napravio sam grimasu.

Odjednom sam se prenuo iz velikog transa, nisam mogao doći sebi. Ne, ne dešava se to. Sada je vrijeme da se probudim. Hajde Bass, možeš ti to, budi se! Ti samo spavaš, sanjaš!
"Počinje", rekao sam sa bolom u glasu i ispravio se na stolici.

334. scena: The Gathering - Page 2 Empty Re: 4. scena: The Gathering Tue Dec 13, 2011 2:34 pm

B&C__♥

B&C__♥
Moderator
Moderator

Gledala sam u Dana, i razmisljala na koji nacin da mu kazem da ga jos uvek volim. Nikog i nista nisam cula do trenutka kada je Chuck rekao malo povisenim i nekako tuznim glasom, pocinje. Pogledala sam ih sve, "Idem, kuma treba biti pored mlade", rekla sam veselo.

344. scena: The Gathering - Page 2 Empty Re: 4. scena: The Gathering Tue Dec 13, 2011 3:07 pm

Taylor Cobain

Taylor Cobain
Moderator
Moderator

Dan

Pogledao sam čežnjivo u Serenu. Bilo mi je tako lijepo gledati ju, posmatrati. Znam da se Chuck lomi, da je izgubljen i sam, ali nadam se da će on naći svoju sreću. Bilo mi ga je iskreno žao, koliko god da sam ga mrzio.
"Hajde", rekao sam ponašajući se djetinjasto. Tako sam se i osjećao. Veselo, sretno, djetinjasto. Serena je ono što mi treba.

354. scena: The Gathering - Page 2 Empty Re: 4. scena: The Gathering Tue Dec 13, 2011 4:41 pm

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Upper East Side Princess
Upper East Side Princess

Bila sam srecna sto je ovo pocelo, sto znaci da se odbrojava vreme od zavrsetka. Vidim da mnogima nije drago sto su ovde. Dan samo ocima trazi Serenu, Chuck zadrzava suze, a ja pokusavam da ne mislim o Nate-u. Jedino je Lily tako vesela. A da li je i Blair? Sapucem Danu "Sta mislis,da li ce Blair biti srecna sa Louisom?" Pricala sam tako tiho,ne zelim da me cuje Elenor Waldorf,ipak je ovo vencanje njenje cerke.

http://www.photoshop-tn.com

364. scena: The Gathering - Page 2 Empty Re: 4. scena: The Gathering Tue Dec 13, 2011 10:48 pm

Taylor Cobain

Taylor Cobain
Moderator
Moderator

Dan

Sada sam počeo misliti i na Blair. Bila mi je najbolja prijateljica. Tek od nedavno, ali toliko mi je značila.
"Naravno da će biti srećna", sjetio sam se onih njenih riječi. Nije htjela da iko zna da još voli Chucka. Naravno, ja sam vražiji Humphrey, šta ja znam o elitnim mozgovima? Ali nebitno, želim da bude sretna, a to želi i ona, što znači da će i biti.
"Biće", dodao sam neobavezno.

374. scena: The Gathering - Page 2 Empty Re: 4. scena: The Gathering Wed Dec 14, 2011 8:19 pm

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Upper East Side Princess
Upper East Side Princess

Dan je pokusavao da govori iskreno,jer je verovao u Blair,ali sam procitala sa njega da i on zna da Blair nikad nije prebolela Chucka, a ni on nju. Upitah "Ali Chuck? Mislis li da ga je vec prebolela?" Osecam se pomalo glupo sto sve ovo zapitkujem,ali tako mi je zao videti Chucka kako se muci nagovarajuci sebe da je preboleo Blair. O boze,ja branim Chucka??

http://www.photoshop-tn.com

384. scena: The Gathering - Page 2 Empty Re: 4. scena: The Gathering Wed Dec 14, 2011 10:39 pm

Taylor Cobain

Taylor Cobain
Moderator
Moderator

Dan

Glavom sam trznuo prema Chucku da bi rekao Jenny da se stiša.
"Jeste. Prebolila ga je", rekao sam tiho, uvjerljivo, ali sam lagao. Rekla mi je sve. Bilo je teško, bilo je nevjerovatno teško, ali zar je bitno. Spasiću Blair muka. Nije joj potrebno to. Nije potrebno da ljudi znaju da ona voli Chucka.

394. scena: The Gathering - Page 2 Empty Re: 4. scena: The Gathering Thu Dec 15, 2011 5:32 pm

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Upper East Side Princess
Upper East Side Princess

Ja sumnjam u to. Ali ko sam ja da bilo sta sumnjam? Razmisljala sam o Chucku, i odjednom sam se trzla kad se Nate razdrao da pocinje. "Kocnacno" -rekoh kao cekamo vec godinu dana.

http://www.photoshop-tn.com

404. scena: The Gathering - Page 2 Empty Re: 4. scena: The Gathering Thu Dec 15, 2011 6:29 pm

Taylor Cobain

Taylor Cobain
Moderator
Moderator

Chuck

Sve mi se skupilo u prsima, došlo mi je da prsnem od muke. Došlo mi je da vrištim i plačem.
"Počinje", promrmljao sam za sebe. Ja sam Chuck Bass. Moram ostati kamen do kraja!

Dok je svečanost u velikoj, prekrasnoj dvorani polako počinjala ja sam pucao. Vidio sam sretne ljude oko mene i gledao ih. Nekad sam ja bio takav. Nekad je zaista bilo lijepo. Ali to nekad je prošlo.

414. scena: The Gathering - Page 2 Empty Re: 4. scena: The Gathering Thu Dec 15, 2011 7:39 pm

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Upper East Side Princess
Upper East Side Princess

Samo sto Blair ne izadje. Jedva cekam da joj vidim haljinu. Dan je idalje pogledom trazio Serenu, sta mu je? Promrmljala sam "Smiri se, izgledas kao ludak koji okrece glavu svaku sekundu", Dan me je cudno pogledao.

http://www.photoshop-tn.com

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com