You are not connected. Please login or register

2. scena: Mother-Daughter Talk

3 posters

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Message [Page 1 of 2]

12. scena: Mother-Daughter Talk Empty 2. scena: Mother-Daughter Talk Sat Jul 28, 2012 3:44 pm

Bassgirl

Bassgirl
Admin
Admin

Počinje Lily.
Sve informacije ćete dobiti u poruci.

http://tvshows.forumhr.com

22. scena: Mother-Daughter Talk Empty Re: 2. scena: Mother-Daughter Talk Fri Aug 03, 2012 8:03 am

Bassgirl

Bassgirl
Admin
Admin

Jutro je. Nisam dobro spavala zbog jučerašnjeg incidenta. Još uvijek mi nije jasno kako je Blair mogla tako bezočno lagati te onako pobjeći iz crkve. Dolazim u kuhinju i pravim si kavu. Kad je bila gotova, natočim si u šalicu i sjednem za stol. U tom trenu čujem Serenu kako silazi na stepenice.

"Dobro jutro, draga! Hoćeš kave?"-nasmiješim se.

http://tvshows.forumhr.com

32. scena: Mother-Daughter Talk Empty Re: 2. scena: Mother-Daughter Talk Fri Aug 03, 2012 12:18 pm

Anchy

Anchy
Moderator
Moderator

Budim se i odmah se sjetim Blair. Gdje bi mogla biti? Razmišljam da nazovem Dana. Tada se sjetim Natea. Žao mi ga je, iskreno me volio. Ali ipak ja volim Dana i ovako je najbolje. Silazim dolje i vidim Lily gdje pravi kavu. Pita me želim li ja Može, hvala . Nasmijem se iako mi nije do smijeha. Ne prestajem razmišljati gdje bi Blair mogla biti.

42. scena: Mother-Daughter Talk Empty Re: 2. scena: Mother-Daughter Talk Fri Aug 03, 2012 1:45 pm

Bassgirl

Bassgirl
Admin
Admin

Ustanem se i napravim kavu i Sereni. Ne izgleda mi baš najbolje danas.
"Izvoli"-pružim joj šalicu kave i sjednem pored nje.
"Jesi se čula sa Blair? Kako je?"-upitam.

http://tvshows.forumhr.com

52. scena: Mother-Daughter Talk Empty Re: 2. scena: Mother-Daughter Talk Fri Aug 03, 2012 3:09 pm

Anchy

Anchy
Moderator
Moderator

Hvala. Odgovorim Lily kratko i uzmem šalicu.
Nisam se čula s Blair. Zvala sam ju na mobitel ali je isključen. Dan i ja smo ju išli tražiti ali ju nismo našli. Pretražili smo sva mjesta gdje smo mislili da bi mogla otići. Zastanem zabrinuta. Brinem se za nju. Tko zna gdje je sada. Pogledam Lily i otpijem gutljaj kave. Nadam se da će se uskoro vratiti.

62. scena: Mother-Daughter Talk Empty Re: 2. scena: Mother-Daughter Talk Sun Aug 05, 2012 1:48 pm

Bassgirl

Bassgirl
Admin
Admin

"Ne mogu vjerovati da je prešutjela trudnoću Louisu i Chucku. Jadan Chuck, sigurno ovo nije očekivao. Vidjela sam koliko mu je teško bilo dok je Blair išla prema oltaru."-protresem glavom u nevjerici.
"Zanima me kamo je Blair mogla otići ako ste pretražili sva mjesta na kojima bi mogla biti. Da joj se nije nešto dogodilo?"-podignem obrve gledajući Serenu u oči.

http://tvshows.forumhr.com

72. scena: Mother-Daughter Talk Empty Re: 2. scena: Mother-Daughter Talk Mon Aug 06, 2012 10:20 am

Anchy

Anchy
Moderator
Moderator

Stvarno ni ja ne znam kako je Blair mogla prešutjeti trudnoću. Chucku je stvarno bilo jako teško. Možda bih ga trebala nazvati i pitati kako je. Ali sigurno je Nate s njim.Nate. On me sigurno ne želi nikad više vidjeti u životu. Iz razmišljanja me trgnula Lily koja je nestrpljivo očekivala odgovor na pitanje o Blair. Nadam se da je Blair u redu. Ne može se njoj tako lako nešto dogoditi. Nasmijem se pa nastavim. Ipak bih se trebala čuti s Danom. Možda on zna nešto više.

82. scena: Mother-Daughter Talk Empty Re: 2. scena: Mother-Daughter Talk Mon Aug 06, 2012 3:04 pm

Bassgirl

Bassgirl
Admin
Admin

"Sa Danom? Zašto bi se trebala čuti sa njim?"-bilo mi je čudno vidjeti sjaj u njezinim očima kada je spomenula Dana.
"Što je sa tobom i Nateom? Jučer kada smo pričali o vašem mogućem vjenčanju ti si se povukla i šutjela cijelo vrijeme."-otpijem gutljaj kave i gledam kako Serena nervozno gleda u stranu.

http://tvshows.forumhr.com

92. scena: Mother-Daughter Talk Empty Re: 2. scena: Mother-Daughter Talk Mon Aug 06, 2012 4:02 pm

Anchy

Anchy
Moderator
Moderator

Pa, kada je Blair pobjegla, Dan i ja smo uzeli taxi i otišli ju tražiti.Pogledala sam Lily i vidjela kako me čudno gleda. Što je? Samo sam mislila da bi ju možda mogli otići ponovno tražiti.Otpijem gutljaj kave kada čujem pitanje o Nateu. O svemu bih razgovarala samo ne o njemu. S nama nije ništa. Samo, mislim, još smo mladi i ne moramo se odmah vjenčati. Možemo još uživati u životu bez velikih obaveza. Ipak sam prešutjela prekid. Lily je bila tako sretna pričajući o vjenčanju Natea i mene. Ne mogu joj odjednom reći da smo prekinuli i da ja volim Dana. Uostalom, tek smo jučer prekinuli. Reći ću joj to kad nađem Blair i kad se stvari malo smire. Sada još nije vrijeme.

102. scena: Mother-Daughter Talk Empty Re: 2. scena: Mother-Daughter Talk Mon Aug 06, 2012 10:16 pm

Bassgirl

Bassgirl
Admin
Admin

"Mislim da nisi trebala otići sa Danom. Nate ti je dečko i trebala si sa njim ići kući"-ukorim ju.
"Što se događa sa tobom? Donedavno si izgledala zaljubljeno u Natea, a sada izbjegavaš čak i pričati o njemu. Jeste li se posvađali?"-podignem desnu obrvu i pogledam ju.

http://tvshows.forumhr.com

112. scena: Mother-Daughter Talk Empty Re: 2. scena: Mother-Daughter Talk Tue Aug 07, 2012 2:42 pm

Anchy

Anchy
Moderator
Moderator

Znam da nisam trebala ići s Danom,ali on se našao u trenutku pokraj mene i nisam razmišljala o ničem drugom nego o Blair. I stvarno me nije bilo briga s kim idem, bilo mi je važno samo da ju nađem! Govorim pomalo ljutito. I tada ponovno slijedi pitanje o Nateu. Znala sam da se Lily neće tako lako ostaviti te teme. Nisam se mogla praviti da nisam čula pitanje. Morala sam nešto reći. Pa...Nate i ja...smo...se malo posvađali. Izgovorim brzo zadnji dio rečenice i pogledam u pod. Nisam više mogla lagati Lily. Uvijek je znala kad ne govorim istinu.

122. scena: Mother-Daughter Talk Empty Re: 2. scena: Mother-Daughter Talk Tue Aug 07, 2012 3:57 pm

B&C__♥

B&C__♥
Moderator
Moderator

Da, u pravu si, Blair je u tom trenutku bila najvaznija. I dalje ne mogu verovati da je dete Chuck-ovo. Primetila sam da je Serena izbegavala temu o Nate-u sve vreme, i veoma brzo je rekla da su se posvadjali. Verujem da je to neka mala svadjica, i da ce te se brzo pomiriti, kazem joj s osmehom, Vi ste savrseni zajedno. Da li da je pitam, ili ne, vidim da je pomalo ljuta, ali... I zasto ste se ti i Nate posvadjali? Verujem da je ovo pitanje suvisno, ali vec je postavljeno.

132. scena: Mother-Daughter Talk Empty Re: 2. scena: Mother-Daughter Talk Tue Aug 07, 2012 4:19 pm

Anchy

Anchy
Moderator
Moderator

Ipak nisam trebala reći Lily da sam se posvađala s Nateom. Ma bila je neka glupost u pitanju, mi ćemo to već riješiti.Nasmijem se i otpijem još jedan gutljaj kave. Ne mogu joj reći da se vjerojatno nikad više nećemo pomiriti jer ja volim Dana. Barem ne još.

142. scena: Mother-Daughter Talk Empty Re: 2. scena: Mother-Daughter Talk Tue Aug 07, 2012 4:26 pm

B&C__♥

B&C__♥
Moderator
Moderator

Cudna je Serena trenutno, ali verovatno joj nije do price za Nate-a, sada sigurno brine o Blair. Da, resicete vi to, ipak vi ste Serena i Nate. Krenem da je ispitujem malo za Blair, Sta mislis, da li ce Blair izabrati sada Chuck-a ili Louis-a?Jadan Chuck, ne mogu ni da zamislim kako se sada oseca, mozda bih ga kasnije trebala pozvati.

152. scena: Mother-Daughter Talk Empty Re: 2. scena: Mother-Daughter Talk Tue Aug 07, 2012 4:33 pm

Anchy

Anchy
Moderator
Moderator

Stvarno ne znam. Nije bilo u redu od Vanesse što je svima rekla. Vjerojatno je Blair s razlogom krila trudnoću. Razmišljam kako se sada ona osjeća i gdje je. Ali, ne znam zašto nije meni rekla, mislim, mi smo najbolje prijateljice otkad znamo za sebe. Izgleda da više nema povjerenja u mene. Tužno pomislim i pogledam Lily. Samo se nadam da je negdje na sigurnom, gdje može na miru razmisliti o svemu.

162. scena: Mother-Daughter Talk Empty Re: 2. scena: Mother-Daughter Talk Tue Aug 07, 2012 4:39 pm

B&C__♥

B&C__♥
Moderator
Moderator

Nadam se da je na sigurnom, pomislim u sebi. Volela bih da je ovde, ipak Serena joj je najbolja prijateljica, a i mi ne bi brinuli, kako li je sad njenoj majci, moram i nju pozvati. Da, treba dobro razmisliti nakon ovog juce. Ali mislim da ce Chuck biti dobar otac, ne da mislim, nego verujem, nece biti kao Bart. Vanessa je mozda trebala reci Chucku i Louisu samo, ili reci Blair da zna njenu tajnu, to sto je uradila je pomalo pokvareno, kao da je to zelela. U kakvom ste odnosu ti i ta devojka? , pitam je, jer nikad nismo razgovarale o njoj.

172. scena: Mother-Daughter Talk Empty Re: 2. scena: Mother-Daughter Talk Tue Aug 07, 2012 4:49 pm

Anchy

Anchy
Moderator
Moderator

Napokon Lily više ne ispituje o Nateu. Laknulo mi je.I ja vjerujem da će Chuck biti dobar otac. Ne znam kako se sada i Louis nosi s tim. Sigurno je i njemu jako teško.Pogledam Lily. Bilo bi najbolje da je Vanessa rekla samo Blair da zna njenu tajnu. Vjerujem da ju Blair stvarno sada prezire. Vanessu skoro ni ne poznam. Vidjela sam ju par puta i znam da je ona Danova i Jennyna prijateljica. Ne znam ništa drugo o njoj. Bilo bi joj najbolje da se od sada drži puno dalje od Blair. Slabašno se nasmijem.

182. scena: Mother-Daughter Talk Empty Re: 2. scena: Mother-Daughter Talk Tue Aug 07, 2012 4:56 pm

B&C__♥

B&C__♥
Moderator
Moderator

Louis...kazem zamisljeno. Verovatno je i njemu tesko i bice mu, ipak trebao se vencati s njom juce, ali trenutno je najbitnije da ona i beba budu dobro. Vanessa mi se na prvi pogleda cini kao dobra devojka, dok s druge strane mislim da bi uradila sve samo da njoj bude dobro. Poznajem mnogo takvih devojaka. Morala sam da je pitam ovo pitanje, nekako kao da me je svaki deo tela terao da to uradim, kao da sam se bojala neceg ili nekog, ne znam, Da li Dan ima devojku?

192. scena: Mother-Daughter Talk Empty Re: 2. scena: Mother-Daughter Talk Tue Aug 07, 2012 5:01 pm

Anchy

Anchy
Moderator
Moderator

Nikad nisam razmišljala o Vanessi,ali mi se čini da samo gleda što bi mogla napraviti da njoj bude najbolje. Ne znam. Možda se varam. Ipak se nikad nisam družila s njom. Podigla sam pogled sa šalice kave i zaprepašteno pogledala Lily. Ona to mene pita ima li Dan djevojku!? Nadala sam se da sam nešto pogrešno čula pa sam ju upitala. Što si zadnje rekla? Nisam te dobro čula.

202. scena: Mother-Daughter Talk Empty Re: 2. scena: Mother-Daughter Talk Tue Aug 07, 2012 5:09 pm

B&C__♥

B&C__♥
Moderator
Moderator

Verujem da je od tih devojaka, samo da noj bude najbolje, kazem veoma sigurno. Popijem gutljaj kafe, i razmisljam da li da ponovim pitanje, posto izgleda da me nije cula, ili se napravila da ne cuje, ali morala sam, jer se plasim da ne oseca nesto prema njemu, on je proslost. Pa, draga, pitala sam da li Dan ima devojku? Fin je on momak, i lep, pa cudno bi bilo da je nema.

212. scena: Mother-Daughter Talk Empty Re: 2. scena: Mother-Daughter Talk Tue Aug 07, 2012 5:15 pm

Anchy

Anchy
Moderator
Moderator

Znači,stvarno me to pitala. Ne,Dan nema djevojku. S Vanessom je prekinuo, ali ja mislim da ona još osjeća nešto prema njemu. Odgovorim joj i otpijem još jedan gutljaj kave.Ali, ne znam osjeća li on išta prema njoj.

222. scena: Mother-Daughter Talk Empty Re: 2. scena: Mother-Daughter Talk Tue Aug 07, 2012 6:57 pm

B&C__♥

B&C__♥
Moderator
Moderator

Naci ce on vec neku devojku, neku koja ce biti prava za njega. Govorim to pomalo brzo, jer se plasim da kazem istinu. Serena i Nate su savrseni zajedno, blistaju, ali ona i Dan imaju svoju pricu koja ih povezuje, i cini ih kao jedno. Nego kako li su ljudi s vencanja reagovali kada su culi juce pravu istinu?, pitam ne ocekujuci odgovor. Ispijem gutljaj kafe.

232. scena: Mother-Daughter Talk Empty Re: 2. scena: Mother-Daughter Talk Tue Aug 07, 2012 8:30 pm

Anchy

Anchy
Moderator
Moderator

Lily se ponaša kao da zna nešto. Vjerujem da hoće. Već ju je našao. Odgovorim u sebi i nasmijem se Lily. Još uvijek ne mogu vjerovati da je Blair pobjegla i da ne znamo gdje je. Dosta se promijenila u zadnje vrijeme.

242. scena: Mother-Daughter Talk Empty Re: 2. scena: Mother-Daughter Talk Wed Aug 08, 2012 1:31 am

B&C__♥

B&C__♥
Moderator
Moderator

Da promenila se, kazem zamisljeno, inace bi bila ovde, a ne ko zna gde. Nadam se da ce doneti ispravnu odluku, ali sta god da odluci, ovog puta mora da brine ne samo sta ce njoj biti dobro, nego i bebi, ali mislim da ce najbolje biti da ta beba raste uz oca, ma sta god ona odlucila. Kazem odlucno i iznervirano s jedne strane, ali sam i uplasena, jer ne znam sta ce odluciti.

252. scena: Mother-Daughter Talk Empty Re: 2. scena: Mother-Daughter Talk Wed Aug 08, 2012 4:03 pm

Anchy

Anchy
Moderator
Moderator

Nadam se da će ispravno odlučiti. Sada više ne može gledati samo na sebe, sada mora brinuti i o bebi. Samo da se vrati i da saznam gdje je i s kim je bila. Govorim Lily. Već mi nedostaje. Odgovorim tužno.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com