You are not connected. Please login or register

2. scena: Mother-Daughter Talk

3 posters

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Message [Page 2 of 2]

262. scena: Mother-Daughter Talk - Page 2 Empty Re: 2. scena: Mother-Daughter Talk Wed Aug 08, 2012 4:49 pm

B&C__♥

B&C__♥
Moderator
Moderator

Ta devojka ume da brine o sebi, ipak to je Blair, i mislim da je kod nekog ko ce znati kako treba da postupa sa njom, ali bilo bi bolje da je ovde, da zna da ima podrsku svih nas , nadam se da ce se uskoro pojaviti. Popijem i zadnji gutljaj kafe, i duboko udahnem.

272. scena: Mother-Daughter Talk - Page 2 Empty Re: 2. scena: Mother-Daughter Talk Thu Aug 09, 2012 10:18 am

Anchy

Anchy
Moderator
Moderator

Slažem se. Nasmijem se i otpijem posljednji gutljaj kave, ustanem se i ostavim šalicu na stolu. Ako se netko zna brinuti za sebe,onda je to Blair.

282. scena: Mother-Daughter Talk - Page 2 Empty Re: 2. scena: Mother-Daughter Talk Thu Aug 09, 2012 11:29 am

B&C__♥

B&C__♥
Moderator
Moderator

Jedino sto nam sada preostaje, jeste da je cekamo, dok se ne javi. Bas smo lepo pricale sa Serenom, nismo skoro vodile takav razgovor, nasmajem se, osecala sam se ispunjenom. Da li ti imas neke planove za danas?, pitam je.

292. scena: Mother-Daughter Talk - Page 2 Empty Re: 2. scena: Mother-Daughter Talk Fri Aug 10, 2012 11:36 am

Anchy

Anchy
Moderator
Moderator

Bila sam sretna što smo popričale o svemu. Pa, jedino što mi je trenutno u planu je da nađem Blair.Odgovorim. Sve ostalo je manje važno od toga.

302. scena: Mother-Daughter Talk - Page 2 Empty Re: 2. scena: Mother-Daughter Talk Fri Aug 10, 2012 2:53 pm

B&C__♥

B&C__♥
Moderator
Moderator

Da, da, Blair, nasmesim se. Znas kada prodje ova drama i sve se zavrsi mogle bi otici ti i ja, naravno i Eric na jedan porodicni odmor, bas bi nam prijao, veoma srecno izgovorim te reci, nadajuci se da se nesto u medjuvremenu nece desiti.

312. scena: Mother-Daughter Talk - Page 2 Empty Re: 2. scena: Mother-Daughter Talk Mon Aug 13, 2012 10:20 pm

Anchy

Anchy
Moderator
Moderator

To bi bilo super. Nasmijem se. Kao u stara vremena. Ali ako ne nađem Blair ništa neće biti kao u stara vremena. Duboko udahnem. Tu je još i zbrka oko Natea i Dana. Kad bih barem imala negdje otići gdje ću na miru promisliti o svemu. I tada se sjetim. Krenem do vrata, zastanem da uzmem torbu, pozdravim Lily i izjurim van na zagušljiv manhattanski zrak. Uletim u taxi i odlazim na Met Steps razmisliti još jednom o svemu.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forums hosting | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com